אשכול פדיחותתת :) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

האשכול שאני הכי אוהבבב לפתוח...:)

אשכולל הפדיחות שלכם

כל אחד יספר פה פדיחה שתיים או יותר שקרו לו =]

(אשכול מצחיק =] )

אני בנתיים לא זוכר איזה פדיחה טובה שקרה לי...אם אני יזכר אני יכתוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה קרה כשהייתי בצבא

עליתי לאוטובוס בדרך לבסיס עם הארוך שלי.כשבאתי לשבת שמתי לב שנתקע לי השנק במכנס.אני מנסה שעה להוציא וזה לא עוזר.

ראיתי שאיזה קליפס נתקע לי שם ורק לקרוע אותו ישחרר את הבלאגן.קראתי למאבטח שהיה באותו רגע באוטובוס והוא משך אותי כמו איזה משוגע עד שזה יצא וכולם מסתכלים...חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה משהו בצבא - בטירונות..

למי שלא מכיר, "בוחן פלוגה" זה ריצת 2 קילומטרים ומיד אח"כ מטווח ירי אחרי מאמץ, כל הזמן עם ציוד קרב מלא (אפוד, , פק"לים וכו'). רצה הגורל ובבוחן הפלוגה שלי בטירונות הצטרכתי לחרבן כמו שבחיים לא הייתי צריך :-[ . זו היתה מצוקה נוראה, שלא לדבר על איך החבר'ה נאלצו לסחוב אותי חצי מהריצה (ואני נחשבתי לאחד מהרצים הטובים!)

אחרי ש"סחבתי" ככה עד הסוף ארגנו לי נייר טואלט ומצאתי לי איזה שיח.. ופלוגה שלמה חיכתה לי בערך 45 דקות (!!!) שאסיים לחרבן (חתיכת שלשול זה היה :smile1:) לפני שחוזרים למאהל שלנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קרה לי, אבל עדיין מפדח למישהו...

נסעתי עם 2 חברים שלי בשכונה, והחזרתי אחד מהם לבית, עצרתי ליד הבית שלו בתחנת אוטובוס, פתאום אני רואה איזה זקן אחד קם, מתחיל להתקדם לאוטו, פותח את הדלת, נכנס וצועק "יייאללללההה" אני והחברים שלי היינו בהלם, הסתכלנו עליו, פתאום הוא מסתכל כזה עלינו, מסמיק אומר האאא סליחה, ויוצא מהאוטו.

שלושתנו התחלנו להקרע מצחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההיסטוריה הרחוקה מאוד:

1. שעור תלמידה במבחן לעמידת נר-דפקה נוד חזק מול 50 אנשים.

2. הגשר שהיה לי נתפס בסוודר של מישהי כשניסיתי להפשיט אותה-הינו חייבים לחתוך עם מספריים ואני הסתובבתי עם חתיכת צמר בשיניים יום שלם, מילא הלך הזיון אבל להסתובב עם גוש צמר בשיניים...פדיחות.

:cool2::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קרה לי, אבל עדיין מפדח למישהו...

נסעתי עם 2 חברים שלי בשכונה, והחזרתי אחד מהם לבית, עצרתי ליד הבית שלו בתחנת אוטובוס, פתאום אני רואה איזה זקן אחד קם, מתחיל להתקדם לאוטו, פותח את הדלת, נכנס וצועק "יייאללללההה" אני והחברים שלי היינו בהלם, הסתכלנו עליו, פתאום הוא מסתכל כזה עלינו, מסמיק אומר האאא סליחה, ויוצא מהאוטו.

שלושתנו התחלנו להקרע מצחוק...

:lol:

מזכיר לי משהו - אני הולך לי לתומי יום אחד על המדרכה ליד מעבר חציה, ובכביש מגיע קטן - פיג'ו 206. ממש לפני שהרכב מגיע למעבר החציה הנהג מתעטש בצורה כ"כ חזקה שהאוטו בולם בפתאומיות ומתחיל לקפוץ ולהתדנד במקום, והנהג כמעט נמרח על השמשה! כנראה שתוך כדי ההתעטשות הוא לחץ בטעות על הברקס..חזק.. לאחר שהתאושש ראיתי אותו עם מבט מזוגג בעיניים ושיער פרוע כאילו בדיוק הלך מכות עם מישהו - והפסיד

ואני באותו זמן עומד ממש מולו, ובשיא של חוסר טקט פשוט נקרע לו מצחוק בפנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י"א.. סוף שיעור מתמטיקה.. אני בדרכי לצאת מהכתה (בריצה) לעבר המרחב המוגן (AKA שירותים).. פתאום חבר מחליט שהיום זה יום טוב להרים אותי... החבוב לחץ לי על הבטן וברגע הזוועתי הזה שיחררתי לידידה נפיחה גרעינית ישר לפנים (המסכנה רק רצתה להרים את התיק מהרצפה)..

מיותר להגיד שהידידה כבר לא ידידה.

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי האידיוט היה אוהב לעשות דברים של ילדים ביסודי רק שהיינו ב יב' :)

בכל מקרה האידיוט הזה משך לי את המכנסיים עד למטה (!) ובדיוק באותו יום הייתי בלי תחתונים (מדברים על מזל דפוק), ואני עוד עמדתי במקום ספציפי ובפוזיציה ספציפית שלא ממש נתנה מקום לדמיון.... :)

בכל מקרה רדפתי אחריו איזה שעה חחח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

מזכיר לי משהו - אני הולך לי לתומי יום אחד על המדרכה ליד מעבר חציה, ובכביש מגיע קטן - פיג'ו 206. ממש לפני שהרכב מגיע למעבר החציה הנהג מתעטש בצורה כ"כ חזקה שהאוטו בולם בפתאומיות ומתחיל לקפוץ ולהתדנד במקום, והנהג כמעט נמרח על השמשה! כנראה שתוך כדי ההתעטשות הוא לחץ בטעות על הברקס..חזק.. לאחר שהתאושש ראיתי אותו עם מבט מזוגג בעיניים ושיער פרוע כאילו בדיוק הלך מכות עם מישהו - והפסיד

ואני באותו זמן עומד ממש מולו, ובשיא של חוסר טקט פשוט נקרע לו מצחוק בפנים..

לכל אחד יש את הימים הרעים שלו.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי בפדיחה שהייתה לי

יום אחד חבר שלי עשה נוד בכיתה וזה

קיצר אחרי זה כזה אני עושה לחבר שלי מול הכיתה איך זה היה וזה ועשיתי כזה כאילו התאמצתי...ובוםםםםם שיחררתי :| בטעות חחחחח

נהייתי אדום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוד מפדח אותכם ?

המנהלת שהייתה לי בכיתה י"א היא הייתה אחת השוות, כאילו ממש שווה בתור תלמיד הייתי מדבר איתה ומגמגם.

יום אחד ישבנו בהפסקה כל הג'מעה ודיברנו עלייה אז יצאתי ביציאה "הייתי עושה את עידית (המנהלת), היא הכי שווה בעולם" מש'ו בסגנון של זה.

פתאום אתם מכירים את הדממה הזאת שבאה אחרי מש'ו לא במקום ? ויהיא כך.

אני מסתובב ואני רואה אותה עומדת ממולי וזה עוד לא נגמר ככה. היא אמרה לי בוא איתי לחדר ושהתחלנו להתקדם היא אמרה לי "תודה על המחמאה מותק" וקרצה לי עין :) ואז כל המשוגעים שישבו איתי צעקו "תרים לה ת' _ ח _ !!! " ואז נהייתי אדום בצורה שלא תאמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי לפחות שתי פאדיחות של נודים....

ישבתי עם ידידה שלי ודיברנו על נושא דיי אינטימי קיצר אנחנו ככה בשיחה פתאום אני פררררררררררררררררררררררר משו עצבני היה איזה דקה של קט ואז שנינו נפלנו מצחוק

פעם אחרת זה היה בכיתה ו' דיברנו על מלחמת השחרור ותקעתי מה נוד בדיוק ברגע שהיה שקט...מה שכן המורה העיפה אותי החוצה אז לא סבלתי מהריח :)

גם לא חסר לי פאדיחות של נפילות

רדפתי אחרי חבר שלי ובאותו יום לבשתי ג'ינס שהיה קצת ארוך עליי אז תוך כדי הריצה דרכתי על הג'ינס של עצמי ונפלתי ודפקתי תראש ברצפה וזה היה מול כמה אנשים ולא יכולתי להפסיק לצחוק

עוד אחד זה שראיתי חבר שלי מרחוק אז רציתי לרוץ אליו ולהכנס בו בכניסת פוטבול בערך 2 מטר ממנו דפקתי חליקה על הדשא גם מול חצי בית ספר בערך

סיפור אחרון כי בטח אני משעמם פה אננשים

הייתי בים עם הכלב שהיה לי (הוא מת :'() (בוקסר...ממש ממש גדול יחסית לבוקסר) וזה היה בערך שהייתי בכיתה ו' הייתי עוד רבע עוף והוא היה ממש חזק קיצר היו בקאים כאלה שעפו מעל החוף (טרקטורוני אוויר כאלה) והוא נבח עליהם והתחיל לרדוף אחריהם ואני מחזיק ברצועה עשיתי סקי חול על הבטן וכל האנשים בים מתים מצחוק אף אחד לא בא לעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...