מהו מסך LCD הטוב ביותר שיש למשחקים? (זמני תגובה, איכות תמונה) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו מסך LCD הטוב ביותר שיש למשחקים? (זמני תגובה, איכות תמונה)

EAD

Recommended Posts

מהו לדעתכם המסך הכי טוב (גם אם יקר) שיש כיום למשחקים? שיתן גם זמני תגובה מעולים, אך בלי פשרות על איכות התמונה?

אני מדבר על מסכים בגדול 19 אינץ לפחות (אפשרי גם 20.1 ויותר רחבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא ולא ה-VX922?

מחזק!

Viewsonic 19" LCD VX922 2MS+DVI מסך מצויין לגיימרים ועולה בסביבות 2000 ש"ח +-

למה הוא יותר טוב?! תבצע חיפוש בפורום יש דיון שלם עליו ועל ה אני לא חושב שתמצא החלטה חד משמעית מי יותר טוב אבל לא משנה מי משנהם תקנה-סביר להניח שלא תתחרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לשחק כמו שצריך עם מסך 30 אינץ כמו ה3007WFP אתה חייב כרטיס מסך ULTRA HIGH END

אבל בו נדבר דוגרי , מי שיכול להרשות לעצמו לרכוש מסך כזה , גם יכול בלי שום בעיה להרשות לעצמו זוג 8800GTX בSLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך כבר לשחק עם מסכים בגודל כזה? מה המרחק צפייה האידיאלי ?

פשוט יש לי בסלון סוני 32 אינץ (מסך ברמה גבוהה ,לא מדובר באיזה זבל) , ושאני משחק עם הX360 אני יושב במרחק של מטר וחצי

דרך אגב, איך ה3007WFP בהשוואה למסך המתחרה של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את mcFLY.

בכלל, המסכים בשוק רק הולכים וגדלים, ונהיים בפורמט רחב. כל זה כדי לשפר את חווית הקולנוע הביתי.

כמו שלאט לאט מסכי ה-17" יוצאים מהשוק, ואין הבדל גדול במחיר בין 17" ל-19" כך שהרוב יעדיפו 19", כך לאט לאט הסטנדרט יעבור ל-20" רחב, ואם זה יקרה הרבה לפני התמוטטות טכנולוגיית ה-LCD בעקבות הטכנולוגיות הבאות עלינו (מאוד) לטובה, אז גם הסטנדרט יהפוך להיות גדול יותר כמו 22".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...