מייקל ריצ'רדס - קרמר מסיינפלד - גזען. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקל ריצ'רדס - קרמר מסיינפלד - גזען.

00000

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא כל דבר.

רק כשאת מגזימה :nono:

אגב, מתי את אורזת?

אולי חלאס?

דבר ראשון אני כתבתי משפט דומה לפני איזה כמה חודשים, ולא, זה לא משהו שיש לי בעלות עליו...

דבר שני, אתה כבר כותב את זה ("מתי...?") כמה פעמים והתעלמתי, אתה כל כך רוצה לראות מישהו עוזב אתה מוזמן ללחוץ על הכפתור logout.gif

אגב, קרמר לא יהודי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס, אני מאמין לו שהוא לא ממש גזען, וכשראיתי את הקטע - זה נראה כאילו הוא ממש מנסה להצחיק בכוח, בצורה וולגרית, בלי שיש לו ממש פואנטה. היא "איבד את זה" לכמה רגעים, ואחרי זה פשוט התסכול הפך אותו לגמרי. אני לא מאמין שהוא גזען.

כאילו שלאף אחד כאן לא יצא לקלל בעצבים - אז לו זה קרה על במה, והקללות היו גזעניות. ביג פאקינג דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רשמי - קרמר הוא חייזר.

קריימר הוא הבן האובד של שמעון פרס. יש לי תמונה כזו מעולה להוכיח את זה, אני אסרוק אותה ברגע שאמצא אותה

שמעון פרס בשנות ה 30 שלו נראה בדיוק כמו קריימר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע, עכשיו כשאני חושב על זה כל הצוות של סינפלד ניראים הכי יהודים שיש :)

אגב סטנדאפיסטים "שהשתגעו", ממולצ לראות את הפרק Inside The Actors Studio Dave Chappelle

פשוט ראיון מדהים.

חשבתי שאני היחיד שראה את זה :silly:

באמת ראיון אדיר, מעטים הם אנשי ההומור שיכולים לדחוף תובנות שלמות דרך בדיחות טובות :smile1:

אבל שאפל הוא לא היחידי, הראיון של רובין וויליאמס מומלץ גם הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע, עכשיו כשאני חושב על זה כל הצוות של סינפלד ניראים הכי יהודים שיש :)

אגב סטנדאפיסטים "שהשתגעו", ממולצ לראות את הפרק Inside The Actors Studio Dave Chappelle

פשוט ראיון מדהים.

מה זאת אומרת נראים יהודים??

זה כבר גזענות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריימר הוא הבן האובד של שמעון פרס. יש לי תמונה כזו מעולה להוכיח את זה, אני אסרוק אותה ברגע שאמצא אותה

שמעון פרס בשנות ה 30 שלו נראה בדיוק כמו קריימר.

kramer.jpg

לא צריך לסרוק שום דבר, פשוט לכתוב kramer peres בגוגל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...