נישואין בין הומוסקסואלים ולסביות - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נישואין בין הומוסקסואלים ולסביות

lollipop15

Recommended Posts

למה לא? בהחלט אפשר. הרי הומו שחי כהטרו במשך שנים ולא היה לו ספק בקשר לזהותו המינית, וכעבור תקופה עובר לחיות בסביבה שונה וחי כהומו - הרי שניתן לומר בבירור שהסביבה השפיעה עליו.

הומו שהיתה לו בילדותו התנהגות נשית, ומאפיינים נשיים - בהחלט אפשר לומר שמדובר במשהו שהוא תמיד חי איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צודק, אין מה להשוות בכלל.

"סאדו מאזו" (למעשה אלו שתי תופעות נפרדות שלא בהכרח מגיעות ביחד) זו תופעה שמופיעה לעיתים אצל בני אדם, סטיירטים או לא, אשר גורמת להם סיפוק מיני כתוצאה משליטה/כניעה.

"הומואים ולסביות" זה פשוט סטיה מינית כנגד חוקי הטבע. "פאק בייצור" אם תרצה.

השוואה בין שני ה"מושגים" הלא קשורים האלה היא בהחלט בורות.

הרשה לי לתקן, סאדו-מאזוכיזם זאת תופעה אשר גורמת לסיפוק מיני כתוצאה מקבלת כאב, ההרפיה ממנו (מאזוכיזם) או להכאיב למישהו אחר (סאדיזם). השליטה הם אכן חלק מה"פטיש" ברוב המקרים, כאשר הסאדיסט הוא בד"כ השולט והמאזוכיסט הוא הכנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לא חסרים אנשים שיכולים להעיד על אחרים.

קוראים להם פסיכולוגים, וזה מה שהם אומרים:

סטייה נוצרת מכמה אספקטים

מבחינה ביולוגית, הסטייה מולדת.

מבחינה פסיכולוגית, מבנה האישיות משפיע על יצר הסוטה.

מבחינה סוציולוגית, סטייה היא תוצר של הבנייה חברתית, של התחברות לסוטים חברתית (תאוריית ההתחברות המבחינה, בייקר). הסטייה, ע"פ הסוציולוגיה, אינה מולדת, היא נלמדת בקבוצות וכמו כן, היא מצריכה סיטואציה מסוימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פה הבעיה, לדעתי זאת לא, לדעתי זאת "בחירה" (לא משהוא מודע בהכרך) שנובעת מהסביבה.

ופה הבעיה - הסביבה והבחירה, זה ישפיע על הילד.

אני לא חושב שהומואים נולדים הומואים, הם לא חולים ולא נכים.

אז איך אתה מסביר שאין מכנה משותף מוקדם לכל ההומואים?

הומואים יכולים להיות ילדים להורים מתעללים, הורים נורמלים או הורים מפנקי. הומואים יכולים להיות בסביבה שהיא בעיקר נשית/גברית/דתית/חילונית/ימנית/שמאלנית/רוחנית - אין חשיבות. יש הומואים שהם מוסלמים קיצוניים (וחלק מסיתירים זאת בחוכמה כי הם יודעים שיחסלו אותם), יש הומואים בקרב החרדיים (גם, מחשש נידוי) ובקרב כמרים (הסיפורים ידועים) ובקרב חילוניים. יש הומואים עשירים, עניים, אינטלגנטים, טיפשים - יש הכל. אתה לא יכול לקחת משהו ולהגיד - זה השפיע על כל ההומואים להיות כאלה.

בוא נניח שיש אירוע כזה - מהו? נניח שיש - הוא חייב לקרות רק בילדות, כי לא קורה שסטרייט יום אחד קם בבוקר והופך להומו. הוא חייב להיות לא תלוי תרבות,דת, אדיאולוגיה או סביבה (אין יותר הומואים בסביבות נחשלות, בסביבות אקלימיות שונות, בקרב גזעים שונים וכו'). אם הוא מחלה שמתפרצת הוא חייב לא להיות בגנום של התינוק שהוא נולד (כי אחרת זה מולד) - זה חייב לבוא מהסביבה. לאירועים פסיכולוגיים לא התייחסתי - הומואים יכולים להיות אנשים מופנמים, מוחצנים, אסרטיביים, אגרסיביים, פסיבים, שאפתניים, עצלנים, בעלי אישיות חלשה, בעלי אישיות חזקה, יצירתיים, לא יצירתיים וכו' - אין הגדרה להומואים. בהתחשב בכל זה, אתה מבין שהסיכוי שזה פסיכולוגי הוא די קלוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע זה מוזר מאוד שהומו או לסבית טוענים שהם מרגישים שהם כלואים בגוף של בן המין השני,הרי בן אדם נולד עם הורמונים שחלקם משפיעים על התכונות של הבן אדם אז מה זאת אומרת שלהומואים יש חוסר בטסטסטרון וללסביות יש עודף של טסטסטרון או חוסר של אסטרוגן? אז איך זה שיש הרבה הומואים שהם סוסים?..וחוץ מזה אל תגידו שאני לא מקבל את האחר או משהו,אבל זה דבר נכון,תארו לעצמכם איך הבנים של זוג הומואים או זוג לסביות ירגישו?,גם שונים מהאחרים וגם בגלל שהם לא הבנים הביולוגים של ההורים שלהם והם ידעו את זה מן הסתם כי אי אפשר להסתר כזה דבר,הם ירגישו פחות שייכים להורים שלהם,זה יהיה להם מוזר וסביר מאוד שגם יצחקו עליהם בגן\בית-ספר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארגגגגגגגגגגגגגג. לשמוע דברים כאלה עושה לי כאב ראש...

הכל עניין של ח-י-נ-ו-ך. ברגע שיחנכו ילדים לקבל את השונה מהם מגיל צעיר, לא תהיה בעיה.

גם לא חסר בנות סטרייטיות שהם נראות כמו שור זועם עשויות מ100% שרירים, או בנים סטרייטים שאם אתה לא מכיר אותם באופן אישי אתה מוכן להמר על 1K שהם בכלל בנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארגגגגגגגגגגגגגג. לשמוע דברים כאלה עושה לי כאב ראש...

הכל עניין של ח-י-נ-ו-ך. ברגע שיחנכו ילדים לקבל את השונה מהם מגיל צעיר, לא תהיה בעיה.

גם לא חסר בנות סטרייטיות שהם נראות כמו שור זועם עשויות מ100% שרירים, או בנים סטרייטים שאם אתה לא מכיר אותם באופן אישי אתה מוכן להמר על 1K שהם בכלל בנות.

לא יודע זה דבר מוזר...נראה לי כמו המצאה אחת גדולה שהתחילה מזמן..ומצטער אם אני נשמע מגעיל\לא מקבל את השונה\ וכו' וכו'

איך זה שאין בטבע תופעות של שתי זכרים מזדווגים או שתי נקבות מזדווגות? (חחח זה יהיה ממש מצחיק) ואל תגידו לי שבן אדם יותר משכיל ויותר מפותח מבעל חיים וזאת הסיבה,כי תכלס משיכה לא בהכרח קשורה לרמת השכלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...