נישואין בין הומוסקסואלים ולסביות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נישואין בין הומוסקסואלים ולסביות

lollipop15

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=/90/1011156

זה מעניין.

אני מקווה מאד שפסק הדין יהיה חיובי ואכן הם ירשמו כזוג נשוי, מי יודע? אולי גם ויחייבו את משרד הפנים לרשום זוגות הומוסקסואלים/לסביות שחיים ביחד כמוכרים בציבור(למרות שעד כמה שאני זוכר יש שינוי כלשהו בנושא שהתרחש בשנה האחרונה, אבל אני לא בטוח).

באותו הקשר: הגיע הזמן שיאפשרו להינשא בנישואים אזרחיים גם במדינתנו הקטנטונת, ושזוגות אתאיסטים/שלא רוצים להיכבל לדת לא יצטרכו לטוס לחו"ל רק כדי להתחתן.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הנישואים חד זוגיים אני חייב לציין שיותר מדי זה לא מעניין אותי.

לגבי נישואים אזרחיים יש לי עניין רב ואני אכן מקווה שזה יקרה באחד הימים.בכל מקרה כשש"ס בממשלה ו"שולטת" בעניין אני לא רואה את זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשנה את הכותרת ל "נישואים חד-זוגיים" נשמע יותר נורמלי.... :nixweiss:

יותר טוב?

לגבי הנישואים חד זוגיים אני חייב לציין שיותר מדי זה לא מעניין אותי.

לגבי נישואים אזרחיים יש לי עניין רב ואני אכן מקווה שזה יקרה באחד הימים.בכל מקרה כשש"ס בממשלה ו"שולטת" בעניין אני לא רואה את זה קורה.

הבעיה בארץ, זה שהשמאל לא מספיק חזק בשביל להעביר חוק בלי תמיכה מצד הקואליציה, ולא מעט זמן עבר מאז שמפלגה שמאלנית עמדה בשלטון. אני חושב שהדרך היחידה זה להגיש בג"ץ, אבל גם זה יקח מלא זמן וצריך מישהו שירים את הכפפה.

I don't think they should be married.

Instead, they should be - "Butt Pals"!

תגובה יותר רצינית בבקשה, :gorgeous:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טוב?

הבעיה בארץ, זה שהשמאל לא מספיק חזק בשביל להעביר חוק בלי תמיכה מצד הקואליציה, ולא מעט זמן עבר מאז שמפלגה שמאלנית עמדה בשלטון. אני חושב שהדרך היחידה זה להגיש בג"ץ, אבל גם זה יקח מלא זמן וצריך מישהו שירים את הכפפה.

תגובה יותר רצינית בבקשה, :gorgeous:.

קשה לך לכתוב "חד-זוגיים"? זה נשמע הרבה יותר רציני!!

במקום "הומוסקסואלים ולסביות"- נשמע כיאילו אתה בכיתה ג'... :kopfpatsch:

בקשר לדעה שלי לגבי נישואים חד-זוגיים אני לא חושב שצריך להותיר להם חופה (או כנסיה או רמאדן..) אבל לא אכפת לי שהם יהיה רשמית נשואים...

אגב אתה שואל על נישואים חד-זוגיים בארץ או בעולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשנה את הכותרת ל "נישואים חד-זוגיים" נשמע יותר נורמלי.... :nixweiss:

אתה לא רציני אני מקווה...

כל נישואין הם חד-זוגיים... (כלומר מעורב בהם זוג אחד, אם בכלל ניתן לנסח את זה ככה - ואני בכלל לא בטוח לגבי זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רציני אני מקווה...

כל נישואין הם חד-זוגיים... (כלומר מעורב בהם זוג אחד, אם בכלל ניתן לנסח את זה ככה - ואני בכלל לא בטוח לגבי זה).

פאק התבלבלתי....

[move]

"נישואים חד-מיניים"[/move]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדעה שלי לגבי נישואים חד-זוגיים אני לא חושב שצריך להותיר להם חופה (או כנסיה או רמאדן..) אבל לא אכפת לי שהם יהיה רשמית נשואים...

אגב אתה שואל על נישואים חד-זוגיים בארץ או בעולם?

גם וגם. אבל יש מדינות בעולם שהמצב בהם הוא הרבה יותר טוב.

אני לא בטוח שלגמרי הבנתי אותך, אתה אומר שאסור להרשות להם להתחתן, אבל מותר לרשום אותם כנשואים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה שהוא התכוון זה שצריך לתת להם להתחתן, פשוט לא בחופה או משהו כזה, אלא בתהליך אזרחי כאילו.

אישית, אני חושב שצריכים לתת לזוגות חד-מיניים להתחתן בדיוק כמו שצריך לאפשר נישואים אזרחיים בשביל

לפתור את כל הבעיה המפגרת של "פסולי חיתון" ושאר שטויות דתיות שעברו מן העולם לפני 500 שנה

שלא נדבר על זה שמניעת הזכות להתחתן לאנשים (הומואים, לסביות, "חסרי דת" וכו') פוגעת קשות בעקרון

השוויון ובחוק הכי חשוב שצריך לחוקק בארץ - "חוק יסוד - שיוויון"

האם אתם מודעים אפילו לעובדה המפגרת ביותר שבארץ לזוג שמורכב מאנשים מדתות שונות (יהודי ונוצריה, נוצרי ומוסלמית וכו' וכו')

אינם רשאים לעבור חיתון במדינת ה"מודרנית" של שנת 2006?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? עוד אין הכרה במי שאפילו נישא בחו"ל? מה אנחנו חיים באיזו מדינה פונדמנטליסטית? ולמה אכפת מזה שזוג הומולסבי מתחתן? שיתחתנו, שיהיה להם לבריאות. מה זה משנה למישהו? למה החיטוט הזה בחדר המיתות של אנשים אחרים? דווקה אחת המורות בקורס ברמנים אצלנו התחתנה עם חברתה בחו"ל ולפי מה שהבנתי הן מוכרות כזוג נשוי בארץ, יש להן ילדה ביחד והכל...

מצד שני, למה אני מצפה כאשר לא נותנים בארץ להנשא למי שחסר דת או "לא יהודי מספיק" בחוק. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה שהוא התכוון זה שצריך לתת להם להתחתן, פשוט לא בחופה או משהו כזה, אלא בתהליך אזרחי כאילו.

אישית, אני חושב שצריכים לתת לזוגות חד-מיניים להתחתן בדיוק כמו שצריך לאפשר נישואים אזרחיים בשביל

לפתור את כל הבעיה המפגרת של "פסולי חיתון" ושאר שטויות דתיות שעברו מן העולם לפני 500 שנה

שלא נדבר על זה שמניעת הזכות להתחתן לאנשים (הומואים, לסביות, "חסרי דת" וכו') פוגעת קשות בעקרון

השוויון ובחוק הכי חשוב שצריך לחוקק בארץ - "חוק יסוד - שיוויון"

האם אתם מודעים אפילו לעובדה המפגרת ביותר שבארץ לזוג שמורכב מאנשים מדתות שונות (יהודי ונוצריה, נוצרי ומוסלמית וכו' וכו')

אינם רשאים לעבור חיתון במדינת ה"מודרנית" של שנת 2006?

מעולם לא החשבתי את מדינת כמדינה מודרנית. כמו שאני רואה את זה? היא מדינה מתפתחת. אבל לא מתפתחת כמו מדינות באפריקה, אלא מתפתחת באיחור כבד. כאשר רוב המדינות בעולם סיימו את המלחמות שלהם בנושא טריטוריות ודת, אנחנו עוד תקועים. וזה תמיד ישאר ככה(או לפחות עד שתהיה חוקה(בתנאי שהיא תהיה חוקה מודרנית, שדוגלת בשיוויון ומבטלת את המדיניות הדתית של הכנסת והממשלה) כמו שקובע החוק - מעניין למה אף אחד לא מגיש בג"ץ בנושא...).

ואני מסכים בעניין של החתונה. זו לא צריכה להיות החלטה של המדינה, זו צריכה להיות החלטה של הסמכות המשפטית העליונה של אותה דת.

מה? עוד אין הכרה במי שאפילו נישא בחו"ל? מה אנחנו חיים באיזו מדינה פונדמנטליסטית? ולמה אכפת מזה שזוג הומולסבי מתחתן? שיתחתנו, שיהיה להם לבריאות. מה זה משנה למישהו? למה החיטוט הזה בחדר המיתות של אנשים אחרים? דווקה אחת המורות בקורס ברמנים אצלנו התחתנה עם חברתה בחו"ל ולפי מה שהבנתי הן מוכרות כזוג נשוי בארץ, יש להן ילדה ביחד והכל...

מצד שני, למה אני מצפה כאשר לא נותנים בארץ להנשא למי שחסר דת או "לא יהודי מספיק" בחוק. ::)

תתפלאי, אבל לא. יש המון זוגות חד-מיניים בארץ עם ילדים, אבל יש בעיה מאד גדולה עם החזקה על הילד(מבחינת בן/בת הזוג שלא אימץ את הילד).

אבל קחי את זה בערבון מוגבל, אין לי יותר מדי ידע בנושא. אם זה מעניין מישהו, יש פורום "הורות הומולסבית" בתפוז, אני מנחש שיש שם המון מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...