נישואין בין הומוסקסואלים ולסביות - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נישואין בין הומוסקסואלים ולסביות

lollipop15

Recommended Posts

Damn it people - Stop being so overly "Pollitcly Correct" - It's fake and it shows.

סבבה - אז גם שחורים, מפגרים ונכים. לא צריך לעשות סלקציה, זה גם צביעות. למה למפגרים להיות פוליטי-קוקרט ולהומואים לא?

ובכנות - הנושא לא כ"כ מטריד אותי או מעסיק אותי, זה לא כי אני פוליטי קורקט. תכלס - כמו שנושא הרוסים מול הישראלים למשל לא מעסיק אותי, וכמו שאני לא נגד רוסים למשל, אני לא נגד הומואים. ואם היה יוצא חוק שאסור לדבר ברוסית אז הייתי חושב שזה טימטום - כמו זה שלהומואים אסור לאמץ ילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"סאדו מאזו" (למעשה אלו שתי תופעות נפרדות שלא בהכרח מגיעות ביחד) זו תופעה שמופיעה לעיתים אצל בני אדם, סטיירטים או לא, אשר גורמת להם סיפוק מיני כתוצאה משליטה/כניעה.

"הומואים ולסביות" זה פשוט סטיה מינית כנגד חוקי הטבע. "פאק בייצור" אם תרצה.

השוואה בין שני ה"מושגים" הלא קשורים האלה היא בהחלט בורות.

אחלה, צודק, אבל שוב - זה נכון גם לגבי אנשים שמגמגמים, עיוורים, חרשים - כולם פאק בייצור. זה נגד חוקי הטבע שבנאדם מלידה לא יוכל לדבר בלי עצירות, לא יוכל לראות או לא יוכל לשמוע. בוא נשווה מגמגמים לסובלים מתסמונת דאון ואת העיוורים לנהגים שיכורים ואת השמנים למפגרים.

לא יודע למה קשה לכם להאמין שיש אנשים שזה לגמרי לא מפריע להם שיש הומואים או לסביות, והם יכולים לגלות כלפיהם סובלנות כמו שמגלים כלפי עיוורים,חרשים,אילמים ונכים.

סך הכל אל תשכחו שפעם עיוורים וחרשים נחשבו למפגרים ולמוטציות (בימי הביינים, וגם הארים תפסו אותם ככאלו והשמידו אותם), שלא נדבר על השחורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה קשה לכם להאמין שיש אנשים שזה לגמרי לא מפריע להם שיש הומואים או לסביות, והם יכולים לגלות כלפיהם סובלנות כמו שמגלים כלפי עיוורים,חרשים,אילמים ונכים.

בינתיים אתה היחיד פה שמתקשה להבין את זה.

לדעתך כל מי שמבין ויודע שזאת סטיה לא טבעית ושיש עם זה קצת בעיתיות בנושאים מסוימים הוא הומופוב בצייד מכשפות. :screwy:

ואתה חייב להפיסק עם ההשוואות המטופשות שלך לשחורים ונכים, כי היחס אליהם לא היה דומה למה שאנחנו מדברים פה ואתה סתם מזלזל בנושא עם ההשואות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להסכים על הדברים הבאים:

1) זאת סטייה מולדת כפי שגמגום,נכות,עיוורון,חרשות ואילמות הן סטייה טבעית.

2) כפי שאין בעיה עם הסטיות האמורות לעיל ובשל הקושי של לחיות בחברה שבה הם יחסית סוטים צריך לעזור לכל האנשים האלו ולא להקשות עליהם עוד יותר.

3) הומוסקסואליות פוגעת בחברה כפי שגמגום, נכות וחרשות פוגעים בחברה.

היית רוצה שלאדם מגמגם יהיו ילדים? הם יחשבו שהנורמה היא לגמגם. היית רוצה שלאדם עיוור יהיו ילדים? הם יחשבו שהנורמה היא כלב נחייה ומקל לכל הורה ושהורים הם מוגבלים. היית רוצה שלאדם חירש יהיו ילדים? הם יגדלו להיות שקטים ומתוסכלים מזה שלא שומעים אותם. למה אתה לא מדבר על ""הבעיות"" האלו?

ונכון שהיחס אליהם לא דומה ליחס לשחורים ולנכים - אבל עד לא לפני הרבה זמן היחס אליהם היה זהה - ובעוד שהחברה האנושית עשתה את הצעד עם השחורים והנכים היא צריכה גם לעשות עם ההומואים. זה מולד ככל שאר הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להסכים על הדברים הבאים:

1) זאת סטייה מולדת

אז פה הבעיה, לדעתי זאת לא, לדעתי זאת "בחירה" (לא משהוא מודע בהכרך) שנובעת מהסביבה.

ופה הבעיה - הסביבה והבחירה, זה ישפיע על הילד.

אני לא חושב שהומואים נולדים הומואים, הם לא חולים ולא נכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה חצי מהפרצוף שלי רדום מהשיננית אולי זה הגיע למוח.

עכשיו רק הבנתי מה כתבת :P

ברור שהם יגידו שזה היה להם תמיד, מאיפה הם יודעים אבל? כמו שאמרתי בחירה לא מודעת כתוצאה מהשפעה חיצונית.

בכל מקרה זה גם מה שאתה אומר וגם מה שאני אומר:

וויקי

סטייה נוצרת מכמה אספקטים

מבחינה ביולוגית, הסטייה מולדת.

מבחינה פסיכולוגית,מבנה האישיות משפיע על יצר הסוטה.

מבחינה סוציולוגית, סטייה היא תוצר של הבנייה חברתית, של התחברות לסוטים חברתית (תאוריית ההתחברות המבחינה, בייקר). הסטייה, ע"פ הסוציולוגיה, אינה מולדת, היא נלמדת בקבוצות וכמו כן, היא מצריכה סיטואציה מסוימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לאמונה.

הסטיות שהזכרת קודם - גמגום, עיוורון, חירשות וכו' - אלו הן סטיות פיזיאולוגיות. אין דרך פסיכולוגית (לפחות לא דרך שידועה למדע בשנת 2006) לגרום/לפתור את הסטיות האלה.

הומו-לסביות, לעומת זאת - זו סטייה נפשית. בדיוק כמו כל מחלת נפש אחרת, אגב. היא בהחלט יכולה להיגרם כתוצאה מאירוע(ים) פסיכולוגי. יחס החברה, ילדות, וכו'.

קח לדוגמה ילד קטן, ושים אותו במקום שבו כל יום אונסים ילדות קטנות בנות 8. תן לו לגדול במקום הזה עד גיל 20. תוציא אותו משם, ושים אותו במדינה שבה הדבר נחשב לסטייה.

האם מדובר בסטייה פיזיאולוגית, כמו חרשות/עיוורון? כמובן שלא. אך ורק החברה היא זו שגרמה לו לסטייה הזו.

הומו-לסביות היא סטייה, ואני לא רואה שום סיבה לנסות להיות פוליטיקלי-קורקט ולחפש לזה מילים יפות יותר.

כמובן שאני לא טוען שצריך להוציא אותם מחוץ לחוק (כפי שאתה מנסה להציג, בדמגוגיה ברורה), בדיוק כמו שאני לא טוען שצריך להוציא את החירשים מחוץ מחוק.

אז מה, זה אומר שצריך לעודד את זה? לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ התפיסה שלו של:

"סטייה נוצרת מכמה אספקטים

מבחינה ביולוגית, הסטייה מולדת.

מבחינה פסיכולוגית,מבנה האישיות משפיע על יצר הסוטה.

מבחינה סוציולוגית, סטייה היא תוצר של הבנייה חברתית, של התחברות לסוטים חברתית (תאוריית ההתחברות המבחינה, בייקר). הסטייה, ע"פ הסוציולוגיה, אינה מולדת, היא נלמדת בקבוצות וכמו כן, היא מצריכה סיטואציה מסוימת"

זה עניין של אמונה. במה הוא מאמין, בסוציולוגיה, פסיכולוגיה או ביולוגיה. אני לא אומר שזה אכן כך, אבל זה מה שמשתמע מההודעה שלו.

קודם כל, גמגום(לפעמים) אפשר לפתור בדרך פסיכולוגית. זה תלוי מה הגורם לגמגום.

עכשיו, ציינתי גם מקודם שהומוסקסואליות היא סטייה. אני לא מחפש לזה מילים יפות. אבל לא כל סטייה היא דבר רע. גם את זה אמרתי מקודם, באותו המשפט.

נכון, הומוסקסואליות יכולה לעיתים להיגרם כתוצאה מהשפעה של הסביבה, אבל ברוב הגדול מאד של המקרים - זה לא כך. אבל גם אם זה המקרה, ולאותו אדם זה לא מפריע, מה זה משנה? הרי עצם היותו הומוסקסואל לא מפריעה לו, לא משנה מאיזו סיבה הוא גדל להיות הומוסקסואל - אז למה זו בעיה?

לא הבנתי איך הגעת למסקנה שאני טוען שצריך להוציא אותם מחוץ לחוק ???

ואף אחד לא אמר שצריך לעודד הומוסקסואליות, אבל בהחלט לא למנוע את זה. יש לנקוט בעמדה נייטרלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל דבר מולד עובר בתורשה, אתה יודע...

ותשאל כל הומו/לסבית/טרנס אם זאת בחירה שלהם שנובעת מהשפעה של הסביבה, או משהו שהם תמיד חיו איתו.

זה לא משהו שאדם יכול להעיד על עצמו אתה יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...