כרטיס מסך Powercolor? - X1950 Pro Extreme 256MB - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך Powercolor? - X1950 Pro Extreme 256MB

o.k

Recommended Posts

מי פה מלכלך על x1900gt? אובקקלוקינג לא טוב? , אם כל הכבוד להגיע למהירויות של 634 מעבד ו720 זה רע?? ועוד תחפש בגוגל אתה תראה אנשים שהצליחו להגיע להרבה יותר מזה...

x1900gt זה גם היום כרטיס מאוד משתלם יחסית למה שיש בשוק...עובדה שזה הכרטיס בין היחידים שבשלושה חודשים ירד רק ב20 שקל במחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא לא משתלם זה נכון...אבל אוברקלוקר לא טוב?

על מה אתה מדבר???

הוא מעולה באוברקלוק!! תראה תמפרט שלי!

אם החלפת לו את הקירור פתרת את הבעיות

מי פה מלכלך על x1900gt? אובקקלוקינג לא טוב? , אם כל הכבוד להגיע למהירויות של 634 מעבד ו720 זה רע?? ועוד תחפש בגוגל אתה תראה אנשים שהצליחו להגיע להרבה יותר מזה...

תראה,הX1900GT לזמנו היה המשתלם ביותר אך כיום המחליף שלו בתצורת 80nm הוא המשתלם יותר הן מבחינת צריכת חשמל\מחיר\ביצועים\C@\קירור

אם עושים איתו בקירור סטוק C@ (לפחות עם הכרטיס של בן דוד שלי לא הגעתי רחוק כ"כ ) לדעתי הקירור אינו מספיק...

בדוק טמפרטורה במאמץ ושלח לי בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטוב במיוחד בכרטיס של הוא זה שהכרטיס מגיע עם AC ACCELERO X2 מורכב עליו, חרישי ומצוין (אם מפעילים אותו על מקסימום סל"ד כי במצב אוטומטי הוא די חלש).

מישהו יודע אם בעיות האוברקלוק של כרטיסי ה - X1950PRO נפתרו ומגיעים אתם למהירויות יפות כמו עם ה - X1900GT ? או שלא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מה שטוב במיוחד בכרטיס של הוא זה שהכרטיס מגיע עם AC ACCELERO X2 מורכב עליו, חרישי ומצוין (אם מפעילים אותו על מקסימום סל"ד כי במצב אוטומטי הוא די חלש).

מישהו יודע אם בעיות האוברקלוק של כרטיסי ה - X1950PRO נפתרו ומגיעים אתם למהירויות יפות כמו עם ה - X1900GT ? או שלא ?

שום נפטרה וכנראה גם לא תיפטר יש לי בדיוק אותו כרטיס והמקסימום שהצלחתי זה 621@1586

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...