כמה עולה לנטרל את האיום הגרעיני ולגרום לאחמדינג'אד נזק מוחי? רק 3.6 מיליון דולר! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה לנטרל את האיום הגרעיני ולגרום לאחמדינג'אד נזק מוחי? רק 3.6 מיליון דולר!

Milford Cubicle

Recommended Posts

OMG הוא יכול לשנות את התמונה במחשב בכח המחשבה :o :o :o :o :o

בשביל אנשים כאלו המציאו K600...

אני במקומו הייתי ממציא לסטארטאפ הזה שם! משהו בסגנון screen saver או אולי slide show

מזכיר לי כשאח שלי לחץ על כל מיני כפתורים בנורטון קומדר, יצר תקיה והתלהב שהוא "הכין משחק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא מתעסק במאגיה שחורה ברמות דיי מפחידות , כך שלזלזל בו ... מצד אחד זה מצחיק , מצד שני , יש לו יכולות לא מבוטלות לגבי כל מיני דברים .

אני מאמין שכ70 אחוז מכל הדברים שהוא טוען , הם דיי בולשיט , לגבי ה30 אחוז ... לא יודע .

לא הייתי רוצה להתעסק עם אחד כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה האחד הזה יודע לעשות, אבל יצא לי להיות בחדר אחד עם מישהו שעשה הדגמה של הדברים האילו. זה פשוט מפחיד.

רוב הדברים שהם עושים זה טלפתיה, לכן, אם תחסום את המחשבות שלך (תחשוב על דברים לא קשורים לדוגמא) רוב הדברים לא יעבדו להם. אבל אחרי שראיתי אותו שובר מנורה בלי לגעת בכל בזכוכית, אחרי שראיתי אותו מעקם ברזלים, אחרי שראיתי אותו מחזיק חפצים באויר בלי שום דבר באמצע, אחרי שראיתי אותו מזיז בן אדם מהמקום ממרחק של 2 מטר, אני מאמין ב-100% שהדברים האלה קיימים. לפחות משהו, הם יודעים לעשות (חלקם, לא כולם).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוכמה לא קשורה לכלום. ברגע שאנשים שאתה מכיר כבר שנים הם אלה שעליהם נעשות ההדגמות, ואתה יושב משהו כמו מטר מהבן אדם, אתה רואה ששום בולשיט אין שם. שוב, אני לא יודע מה האחד הזה שמדברים עליו פה בדיון יודע לעשות, אבל האחד שאני נתקלתי בו בהחלט יודע דבר או שניים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה חסרת טאקט, לגמרי, burton

פסיכוקינזיס זה דבר מוכח וקיים, כל מוסד וכל גוף מכובד, אפילו נאס"א, מכירים בו כבר מזמן.

הבעיה היא שאי אפשר לדעת מה אמיתי ומה לא, כי כל פוץ מתחיל לצעוק ברחובות שיש לו כוחות מיוחדים והוא יכול לגרום לנשיא איראן נזק מ 3800 ק"מ בעזרת המחשבה. כל השרלטנים האלו מאפילים על בעלי היכולת האמיתית, ולכן אנשים התחילו להטיל ספק בקיום של היכולת עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח ליראות מסמך מנאסא שמכיר בזה(לא יודע מה קשור לשטויות האלה אבל אם גוף רציני כמותו מכיר בזה אני אשמח לשמוע)

אני מחכה.

האחד שאני נתקלתי בו בהחלט יודע דבר או שניים.

אין ספק שהם יודעים לעשות דברים

גם נמרוד הראל יודע לעשות דברים. אבל הוא לפחות מודה שהכל טריקים ולא מזיין את השכל שיש לו "כוחות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בצד של אנטולי.. הייתי גם במופע פסיכוקינזיס והדברים שהיו שם.. הוא קרא מחשבות של חבר שלי שהיה לידי, זיהה איך הבית שלו נראה.. והוא לא תיאם איתו קודם, הייתי לידו כל הזמן... והתיאור שלו של הבית היה מדוייק

מפחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה לא מאמין בזה, זכותך. אבל להגיד שמישהו לא "חכם" בגלל שהוא מאמין במשהו זה לא לעניין לדעתי.

הבן אדם לא עושה טריקים, אם חבר שלי לדוגמא באחת ההדגמות שם ביד נייר אלומיניום, והבן אדם מכמה מטרים מחמם אותו בצורה כזו שהחבר שלי פשוט זרק את הנייר אלומיניום מהיד כי זה היה חם מדיי, סימן שיש איזשהו משהו אמיתי כאן. זה אפילו היה נייר אלומיניום שכיסה את הסנדביץ' של החבר שלי, לא איזה משהו שהבחור שעשה את ההדגמה הביא איתו (לא שבתוך זה אפשר להכניס משהו שיגרום לו להתחמם דווקא ברגע הזה).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בצד של אנטולי.. הייתי גם במופע פסיכוקינזיס והדברים שהיו שם.. הוא קרא מחשבות של חבר שלי שהיה לידי, זיהה איך הבית שלו נראה.. והוא לא תיאם איתו קודם, הייתי לידו כל הזמן... והתיאור שלו של הבית היה מדוייק

מפחיד.

נמרוד הראל עשה בדיוק את אותו דבר באחת התוכניות ומעולם לא טען שהוא קורא מחשבות.

הבן אדם לא עושה טריקים, אם חבר שלי לדוגמא באחת ההדגמות שם ביד נייר אלומיניום, והבן אדם מכמה מטרים מחמם אותו בצורה כזו שהחבר שלי פשוט זרק את הנייר אלומיניום מהיד כי זה היה חם מדיי, סימן שיש איזשהו משהו אמיתי כאן. זה אפילו היה נייר אלומיניום שכיסה את הסנדביץ' של החבר שלי, לא איזה משהו שהבחור שעשה את ההדגמה הביא איתו (לא שבתוך זה אפשר להכניס משהו שיגרום לו להתחמם דווקא ברגע הזה).

פה בדיוק הקטע של חוסר החוכמה.

בוא ננתח את זה לרגע:

חבר שלך החזיק ביד נייר אלומיניום שהביא מהבית.

הקוסם אמר כל מיני דברים, עשה כל מיני תנועות, וחבר שלך זרק את הנייר מהיד.

נמרוד הראל עשה את אותו דבר אבל הוא מעולם לא טען שטמפרטורת נייר האלומיניום השתנתה.

כל מה שהוא עשה זה לגרום לבן אדם שעומד מולו להאמין שזה מה שקרה - וזה, ידידי, אפשרי לביצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, לא יודע על איזה טריק ספציפי אתה מדבר אבל אני מבטיח לך שלכל אחד ואחד מהם יש הסבר הגיוני.

רק צריך לדעת להפעיל את הראש ולא להאמין לכל מה שאתה רואה, שומע או מרגיש.

לדוגמא, שוב, נייר האלומיניום. תחושות של חום וקור הן בסה"כ אותות חשמליים שהמוח מקבל.

מי אמר שאי אפשר להעביר למוח את אותן אותות באמצעות השמיעה או הראייה.

זה ידוע ומוכח מדעית שהחושים שלנו קשורים אחד בשני ואפשר לתחמן אותם בשיטות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד לא תביא איזשהו הסבר "מדעי" לתופעות האילו, אני לא חושב שאתה יכול לפסול אותן.

אז אתה חכם יותר מכולנו, ואתה לא מאמין לזה, כל הכבוד. זה לא אומר שזה לא נכון. חכם תמיד מוכן לקבל וללמוד דברים חדשים. אני חושב שלמרות שיש הרבה מאוד בולשיט בתחום הזה, יש פה גם דברים נכונים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה חכם יותר מכולנו, ואתה לא מאמין לזה, כל הכבוד. זה לא אומר שזה לא נכון. חכם תמיד מוכן לקבל וללמוד דברים חדשים. אני חושב שלמרות שיש הרבה מאוד בולשיט בתחום הזה, יש פה גם דברים נכונים.

אני לא חכם בגלל שאני לא מאמין בזה.

בן אדם חכם צריך לדעת להטיל ספק ולא להאמין לכל סיפור שמספרים לו, עד כמה שהוא ניראה אמיתי לפעמים.

כל עוד לא תביא איזשהו הסבר "מדעי" לתופעות האילו, אני לא חושב שאתה יכול לפסול אותן.

להיפך. הם אלו שעושים דברים שנראים כאילו הם סותרים פיזיקה של מאות שנים.

אם להם יש איזושהי תאוריה חדשה, הם צריכים להביא את ההוכחות.

ולא. ניסויים שהם בגדר אחיזת עיניים, לא שווים כלום בלי תאוריה שעומדת מאחוריהם.

בן אדם לא יכול סתם לבוא ולהגיד שהוא קורא מחשבות. אתה קורא מחשבות? יפה, לך לאליפות העולם בפוקר, תחזור עם מליוני דולרים ואז אני אחשוב אם להאמין לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...