כמה עולה לנטרל את האיום הגרעיני ולגרום לאחמדינג'אד נזק מוחי? רק 3.6 מיליון דולר! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה לנטרל את האיום הגרעיני ולגרום לאחמדינג'אד נזק מוחי? רק 3.6 מיליון דולר!

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא נספר לך משהו.

בתוכנית הראשונה של בלתי נתפס ישבנו אני ואח שלי מול הטלויזיה.

נמרוד הראל עומד באמצע רחוב בתל אביב ואומר לנו לחשוב על מספר כלשהו.

אני ואחי חושבים על מספר. אחריי 5 שניות הוא אומר את המספר ששנינו חשבנו עליו.

יש לי שאלה אנטולי, אתה חושב שיש לו כוחות על טבעיים? או שיש פה הסבר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אני לא מכיר את הבן אדם, לא ראיתי אותו בחיים. אבל עד שאני אדע, אני לא אגיד שום דבר. שלא כמוך שישר קופץ ואומר "שקר, בולשיט, זה הכל עבודה בעייניים".

עכשיו תסכים איתי שאנחנו כבר טוחנים מים. סך הכל אני רוצה שתסכים איתי על דבר אחד. עד שאתה תהייה נוכח באותו האירוע שאני הייתי נוכח בו. אל תפסול שום דבר על הסף. אחרי שתהייה שם, ותביא לי הסבר הגיוני, ומוכח אני אשמח לשמוע אותו, ובמידה והוא ייראה לי כתרחיש האמיתי, אני אסכים איתך ב-100% ואקרא לאותו האדם שקרן. עד אז, זכותי לשמור על הדעה שלי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אחריי שאני ואחי נשארנו המומים. אמרתי אין מצב, זה פשוט לא הגיוני. בן אדם לא יכול לגרום לי לחשוב על איזה מספר שהוא רוצה.

מסתבר שטעיתי.

הוא הריץ את הסרט אחורה והראה לנו שבזמן שהוא ביקש מאיתנו לחשוב על מספר, עבר מאחוריו(ככה סתם ברחוב בתל אביב) אדם עם חולצה, ועל החולצה היה כתוב מספר.

כן. אותו מספר שאני ואח שלי וכל מי שראה את התכנית באותו הרגע חשב עליו.

אז כן, הוא הצליח לגרום לי לחשוב על משהו אבל הוא לא עשה זאת בכוח המחשבה. הוא בסך הכל רימה את המוח שלי.

אותו דבר לגביי ההוא שהזיז את ידידה שלך מהמקום.

אני אמנם לא יודע את ההסבר האמיתי. בדיוק כמו שלא ידעתי איך הוא הצליח לגרום לי לחשוב על המספר באותו הרגע. אבל אני יודע שזה לא כמו שזה ניראה.

יכול להיות שהוא באמת הצליח להזיז אותה מהמקום. אני לא אומר שמה שראית לא נכון.

אבל תמיד תהיה בטוח שאם זה סותר את הפיזיקה, יש שם משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? מי אמר שהפיסיקה נכונה? מי אמר שהפיסיקה תמיד נכונה?

אף אחד. כל פיסיקאי שתשאל אותו האם הפיסיקה היא האמת המוחלטת יגיד לך "לא, פשוט אין לנו הסבר יותר טוב". כמו שאור יכול להתנהג כגל וכקרן ישרה. זה לא שהוא עושה הכל, פשוט אף אחד לא יודע איך להסביר את זה, אז יש 2 תאוריות חצי נכונות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הפיזיקה היא ההסבר הכי טוב שיש.

וברגע שרואים משהו שסותר את הפיזיקה, מחובתינו גם למצוא לו הסבר ולא סתם להגיד "וואלה הפיזיקה לא נכונה. אורן זריף צודק"

להיות עם ראש פתוח זה דבר טוב אבל צריך להיזהר שלא יפול לך המוח בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מה שאמרתי מהתחלה. צריך לחפש הסברים. אבל אם לא מוצאים אותם, צריך לא לפסול על הסף. זה כל מה שאני רוצה שנסכים עליו. להחזיק בדעות שונות זה טוב וזה מועיל. אבל לפסול דעות אחרות בלי הסבר אמיתי זה לא לעניין.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli

אם תיתן לקבוצה של אנשים פשוטים ליבנות גורד שחקים

אין סיכוי שהם יצליחו ליבנות משהו נורמלי

לאומת זות קח חברת בניה טובה והיא תוכל ליבנות לך את מיגדלי התאומים 2

אכשיו למה אני אומר לך את זה כי גם תפירמידות שבנו בעבר עוד לא הצליחו לגמרי להבין איך בנו אותם

ויש מסביבם עדין מיסתורין

אבל זה לא אומר שיש כוחות על טיבעים מעורבים

זה רק אומר שלכל בעל או בעלי מיקצוע יש תידע שלהם ותניסיון שלהם

חברות בניה יודעות ליבנות מיבנים מודרנים

המיצרים הקדמונים ידעו ליבנות פירמידות ענקיות

ואורי גלר ויתר המחרטטים יודעים לעשות טריקים

ואת כל אחד מהדברים האלה האדם הפשוט לא יודע לעשות

העינין שתטריקים ליפעמים מוכרים לך בתור כוחות על טיבעים

אני יודע שיש דרכים ליבנות גורדי שחקים ושיש דרכים ליבנות פירמידות וכן יש גם טריקים שיגרמו לאדם להאמין בקסמים

וחלק מהטריקים היום באמת טובים אבל זה עדין טריקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שאתה אומר:

ואורי גלר ויתר המחרטטים יודעים לעשות טריקים

כבר אומר שלא צריך להתייחס אלייך ברצינות. כי אם אתה יוצא בגישה של כולם חרטטנים אז אתה לעולם לא תסכים למשהו אחר, אפילו לא לשקול גישה אחרת.

אבל, עם כל זה שאני מסכים איתך. אני אחזור על מה שאמרתי. עד שלא תהייה נוכח באותו האירוע שאני הייתי בו, ותביא לי הסבר אמיתי ומוכח למה שקרה שם, מבחינתי אתה חרטטן גרוע יותר מאורי גלר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תן לי להבין.

אתה רואה תופעה מסוימת. איזה מישהו מנפיץ לך הסבר שיש לו כוחות על טבעיים. ואתה פשוט בולע את זה?

למה ממני אתה כן דורש הוכחות ומאותו "קוסם" אתה לא מבקש הוכחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נמאס לטחון?!

אני לא מאמין למה שהיה לשם בעיניים עצומות. נקודה.

אבל אני לא בא ופוסל את זה סתם ככה כי אני לא מאמין בזה. לפני שיש לי הסבר אמיתי לאיזשהו "טריק" שהוא עשה שם, אני לא נועל את הדעה שלי לשום כיוון.

אם אותו הבן אדם היה פה בדיון הזה, מן הסתם הייתי מבקש ממנו הסברים. אבל כיוון שהוא לא פה, אני לא יכול לבוא לבקש הסברים סתם ככה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli

אני לא מאמין בדתות אבל אני לא שולל אותם על הסף

כי יכול תאורטית להיות איזה חיזר או חיזרים אם מאוד מפותחת שמיבחינתנו יהיו כמו אלים

או דברים בסיגנון

אבל טריקים של כוחות על טיבעים כבר נחשפו לציבור

וגם קסמים אחרים שחלקם ניראים דימיונים למי שלא מכיר תטריק

וביגלל זה הזילזול שלי

תיראה אם יש למישהו כוחות כל כך חזקים למה הוא לא עושה שלום עולמי או לחילופין שולט על כל העולם?

למה אותו X-MEN צריך להופיע לפני אנשים פשוטים?

למה אין פירסומים מדעים רצינים על הכוחות האלו

אפילו על אומנויות לחימה ועל רפואות לא מערביות עשו מחקרים

ומצאו דברים מאוד מענינים

והראו שיש הסבר מדעי מאחורי הדברים

אבל על התופעות שאתה מדבר אין הסבר ביכלל חוץ מההסברים שזה מפוברק ואיך עושים את זה

והרבה קוסמים גדולים אומרים שהם אמני אשליות ולא בעלי כוחות על וגם הם עושים דברים שלאדם הפשוט ניראים דימיונים

בקיצור ביגלל זה הזילזול שלי

אני עדין אוהב ליראות מופע טוב אבל כמו שאני לא חסיד באיזה כת אני גם לא מאמין לאורי ודומיו

ותחשוב על זה למה יש פירסומות למופעים? אותם X-MEN לא יכלו לישלוח הזמנות בדואר מוחי :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נסביר את זה פשוט יותר : אורי גלר קיבל תוכנית , אורן זריף זריף ממורמר ושהוא לא זכה בתוכנית ולכן הוא רוצה להרוויח כסף בדרך אחרת , "להשתמש בטלפתיה נגד נשיא איראן". נו בחיית אפילו אידיוט יבין את זה. הבעיה שאנטולי לא אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...