תגידו מה אתם חושבים על אורי גלר? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו מה אתם חושבים על אורי גלר?

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז הוא צריך כסף, אבל למה אנחנו צריכים לסבול מזה??

אני לא כל כך בטוח שהוא צריך כסף. הוא מסודר ;)

ואתתתתתתםם בחרתם...............................................

עיגול!

איזה פאשלה לאורי גלר בשידור חי :lol:

שימו לב הוא עשה תנועה עם הידיים של צורת עיגול והוא למד את זה בשיטה שנקראת NLP,

נמרוד הראל הסביר עליה בתוכנית שלו, הוא פשוט מצייר את הצורה והיא נקלטת לכם בתת מודע.

אני אישית בחרתי כוכב. שלושה מארבעה אנשים אצלי בבית בחרו בכוכב (אחותי בחרה גלים).

אגב, אני אוהב את התוכנית של נימרוד הראל, ואכן ניסיתי לקלוט שהוא "משדר" משהו ולא הצלחתי לעלות על זה. לא הצלחתי לקלוט תנועה ספציפית עם היד. עם זאת, לצורך הבחירה של הצורה, כדי להיות פייר, באמת ניסיתי "לקלוט" ממנו שידור של הצורה, כך שאני משער שמי שלא ניסה לעשות "דווקא" ולחפש איפה הוא מרמה, היה גם חושב על כוכב בסבירות גבוהה.. מה שראיתי בראש זה כוכב. הוא לא בהכרח צריך לעשות תנועה עם הידיים. הוא יכול לרמוז במלים שהוא אומר, או משהו כזה. לא בהכרח קל לעלות על זה, אבל אני מניח שנמרוד הראל (או מישהו בסגנון) היה יודע להגיד מה הוא עשה (שוב, בהנחה שזה אותו הטריק).

יש למישהו מושג איך הוא פיצץ את הכוס?

אם אתה יורה משהו קטן מספיק מהר על הכוס, אף אחד לא יראה את זה. והכוס, מן הסתם, תישבר. אבל זה כמובן סתם ניחוש. אני לא ממש מכיר את כל הנושא של קסמים, רק את ה"מפורסמים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאורי גלר יש אופי שקל מאוד לערער את הביטחון העצמי שלו , הוא רגיש מאוד וחרד למה שאנשים חושבים עליו

אם הביקורות על התכנית שלו יהיו מספיק קשות , הוא עשוי להתמוטט מזה נפשית, אני אשתה כוסית לכבוד זה

אני פשוט שונא שארלטנים ונוכלים שיחזור חזרה ללונדון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח הכי מצחיק פה זה שעכשיו כל מה שקרה בזמן התוכנית אומרים שזה אורי גלר חחחחחחחח

עשיתי תאונה למה ? כי הקשבתי לאורי גלר חחחחחחחחח זה תירוץ טוב אם תופסים אותך נוסע על 150 קמ"ש חחחחחחחחחח

כל שטות שקורה ל6 מיליון שלנו בזמן התוכנית וזה שטויות שקורות לנו ככה סתם מפנים את האצבע עליו :x

הבן אדם חנטריש אחד גדול והנה וודיאו שעוד פירסמו אותו פה:

http://www.youtube.com/watch?v=lH-6hMEdmfA

וכאן רואים בצורה ברורה שאין פה שום טריק, הוא פשוט מעקם את הכפית בצורה יפה.

אבל שמעו, הדבר שהכי הרג אותי זה אתמול בתוכנית עליו שסיפרו שבגיל 4 היה מסביבו כדור אור ואז הוא הרגיש מכת במצח (תגידו מאיפה הוא יודע איך מכת מורגשת ? ומישהו הרגיש אותה פעם?:| ) ומאז חייב השתנו עלק =\ הרג אותי זה כמו המפגרים שמתקשרים לתוכניות ב2 בלילה ואומרים: " ת'שומע? אני נוסע בכביש החוף ופתאום האוטו נעלם" אשכרה אותה אדיוט רק שפה אנחנו כאילו המנחים שמשתפים איתו פעולה ושואלים : "באמת? איך הרגשת? ".

פשוט וקל הוא היהודי היחיד שהצליח לעשות קסמים טובים ויפים בשנות ה60 - 70 ונקבר שם ולפי זה חיי כל חייו.

נו באמת? אפשר להשוות את מה שהוא עושה למה שכריס אנג'לס הזה עושה ? באמת? יש אנשים פי 8 יותר טובים ממנו בעולם שיודעים לעשות דברים הרבה יותר טובים.

שמעו, אם לאורי גלר יש "כוחות מיוחדים" אני מלכת אנגליה, אז:

Would you like a cup of tea?

בקשר לכוכב כעיקרון זה שימוש של התת מודע ואצל כל בן אדם זה שונה פשוט הוא הלך לפי סטטסטיקות ולכן בחר כך.

ובקשר לכוס ? לא יודע מה איתם אבל זה רק אני שראיתי חלק קטן ממנה נשבר כזה ואז היא נפלה ? זה נראה כאילו באמת משהו ממש קטן פגע בקצה והיא נפלה וגם הבעיה פה שזה היה ממוקד וברגע שזה פגע ישר המצלמה הלכה אחורה אז אי אפשר לדעת בדיוק מאיזה צד זה יצא וכו'...

בקיצור צריך לראות את זה בסלו מושין בשביל לראות בדיוק איך הוא עשה את זה.

ועוד משהו שדיי קרע אותי מצחוק, זה עם זה שהוא ראה תאונות :x נו באמת? כמעט 90 אחוז מדברים הרעים באמת שקורים לנו בחיים זה מתאונות אפשר להגיד אז לתת נושא כל כך גדול זה טיפשי.

כי זה כמו שאני אשאל אותך מה אכלת היום? וארשום בדף משהו כמו: "וייטמין C", "בשר", "חלב" או בכלל פשוט וקל לרשום "אוכל".

ניסיתי לפתוח ת'ראש אבל עדין אני רואה משהו וישר אני מבין היא הוא עושה וישר אני מבין שכל מה שהוא מאכיל אותנו זה חצץ טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנינו, אנחנו לא יודעים איך הם עושים את זה בשביל לקבוע שזה טריק, אפשר להאמין שזה לא נכון, אבל אנחנו עדיין לא יודעים איך להסביר את זה.

כמו היום למשל, בהנחה שאורי גולטיב ומרגול לא שיתפו איתו פעולה, איך הוא ידע את המספר ואת השם?

בקשר לכוס אני מאמין שהוא ירה משהו במהירות, ובקשר לסכין אני מאמין שהוא שם את המכסה על הסכין (הוא שם, לא היא), היה סימן כלשהו קטנטן על המכסה שלפיו הוא ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זה שהוא "עף" באויר? החלקת על השכל? הוא בעצמו חשף איך הוא עושה את זה..

אם היתה קורא את כל הדיון היתה מבין שאני יודע שזה טריק רק שאת אלה של כריס אני לא מכיר

אבל את של אורי פירסמו מיזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב למשהו שאולי הרבה לא קלטו שהציגו את המתמודדים אמרו רק מאיפה הם לא אמרו מה הם למדו וזה , וזה בכלל לא הגיוני שכל המתמודדים באו להם פתאום "כוחות על טבעיים" רובם למדו תקסמים האלו ודמיון מודרך וכו' פשוט זה כל החרטא שגורמים לאנשים להאמין שהכל פה על טבעי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשתי מילים: פשוט עלוב.

מחזק! הכל היה גרוע ברמות!!!

אורי גלר היה צריך לומר דברים מפגרים ( "אתה מוכן" אתה מרגיש טוב" "הבמה שלך"....... :bash:)

התפאורה בכלל לא יפה! יותר מידי אורות לא יפה, מתמודדים דפוקים כל יום רואים כאלה,

חשבתי יעשו כמה דברים מעבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאורי גלר יש אופי שקל מאוד לערער את הביטחון העצמי שלו , הוא רגיש מאוד וחרד למה שאנשים חושבים עליו

אם הביקורות על התכנית שלו יהיו מספיק קשות , הוא עשוי להתמוטט מזה נפשית, אני אשתה כוסית לכבוד זה

אני פשוט שונא שארלטנים ונוכלים שיחזור חזרה ללונדון

אין מצב. מי שעושה כסף מלעבוד על אנשים (ואני יוצא מההנחה שזה מה שהוא עושה, בשביל להמשיך עם הטיעון שלך) לא שם על אף אחד ועל מה חושבים עליו.

תסתכל על כל הנוכלים בתוכניות נסתרת למיניהן - אחרי שצילמו אותם הם מסוגלים פשוט לעמוד ולשקר במצח נחושה, כאילו לא היה שום דבר, כמו שהפלסטינים עושים הרבה פעמים. אתה לא יכול לגרום לבן אדם כזה להרגיש "לא נעים" - ועוד להתמוטט מזה. ::)

בקשר למה שהם עושים, להגיד "זה לא חוכמה, יש שם איזה טריק שעוד לא עלו עליו" כמוהו כלהגיד "יאא!! הם קוסמים!!!" בשני המקרים האלה אתם חורצים את דינם בלי לבדוק באמת. זה כמו שאחי אמר לי, אחרי שהוא למד כמה טריקים (ממש יפים, האמת) עם קלפים. מישהו אמר לו "אה, אני יודע מה אתה עושה. זה זריזות ידיים!" :nixweiss:

בקשר לתכנית - הבחור שכמעט עף גם לדעתי היה הכי פחות מרשים, כי הקסם שלו היה נראה יותר מדי כמו קסם, פחות מדי אמיתי.

מי שאותי הכי "הרשים" זה הבחור השמן עם השיער הארוך - הקטע שבו הוא קלט את השם - אלא אם אורי גוטליב משתף איתו פעולה (ואני לחלוטין לא שולל את האפשרות הזאת) - היה ממש אמין.

אבל מי ש"דפק הופעה" זה הבחור עם הסכינים - יצר דרמה בצורה מצויינת. ויש את הראשון שהופיע, שיש לו את המראה הזה, את המבט - מזכיר את הקוסם ההוא שהיה אצל מיכל זוארץ בתוכנית פעם, רון פרשט. הם ממש דומים, אותו מבט, אותה כריזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם דיוויד בלין אמיתי, אני חציל מרקד.

הבנאדם הזה כל כך מזויף וגרוע שאפילו ליומולדת 4 עם החברים מהגן לא הייתי לוקח אותו אפילו אם זה בחינם.

כריס אנג'ל עושה דברים מרשימים פי 10, וגם חושף אותם אח"כ. זו פשטות שאף אחד לא חושב עליה, לכן היא מצליחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...