תגידו מה אתם חושבים על אורי גלר? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו מה אתם חושבים על אורי גלר?

stone cold

Recommended Posts

בעיקבות התוכנית החדשה מה אתם חושבים אליו?

אני אישית לא סובל אותו

ראיתי קוסמים אחרים שעושים דברים שקשה להסביר

אבל אף אחד לא אמר שיש לו חושים על טיבעים וכל החרטה

וגלר לדעתי פשוט מנצל תתמימות של הרבה אנשים כדי להרויח הרבה כסף

ושבוחנים אותו באמת או מתחיל לזבל על זה שהכוחות לא תמיד פועלים ומיתנהג כמו איזה מנהיג דת

שפועל=ביגלל הכוחות

שלא פועל=זה כי לא מאמינים לו או דברים דומים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכל כולל הכל וכולל הוא - בולשיט!

שלא נדבר על איזה מבויים כל הקטע הזה של התוכנית החדשה. 2~3 פעמים הופיע בעיתון (ואם לא ברצף אז ב4 ימים האחרונים) מעריב בסוף

דברים שקשורים לאורי גלר ולתוכנית שלו וליורש שלו (כתבה על ה"שבט" שלו ועל פסל החרוט ועל מה לא) - בקיצור הכל מבויים, הכל בולשיט!

מוכרים לוקשים לעם הזה לא מספיק יש מה לעשות ביום יום.

שיקופף את תעשיות הגרעין של איראן, צנטרפוגות או מה שלא יהיה להם שם..

הכל בולשיט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב ככה,

אני חושב שהכל די בולשיט

אתם רואים עכשיו את עליו בערוץ 22

זה נראה מתוקשר מדי,

לא יודע וגם התחרות ,(מה שיהיה מחר בערוץ 22 ) אני לא כולכך מאמין

סתם מטוטמים שמראים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי גלר הוא צביקה פיק 2, מה לעשות, יש אנשים שהיו להיט בסבנטיז ועכשיו הם לא מזיזים לאף אחד את השערות שעל הביצים.

אז הוא צריך כסף, אבל למה אנחנו צריכים לסבול מזה??

פשוט צריך להיות חוק נגד זה, רישיון קאמבק או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה בתוכנית יתלהבו איך הוא עשה מיליונים ממציעת נפט ומתכות

אז אם היו לו באמת כוחות למה הוא לא ממשיך לחפש נפט?

למה הוא לא עוזר למדינה לחפש נפט?

זה לא שהוא יצא לגימלאות כי הוא עושה תוכנית מבוססת ריטינג בערוץ מיסחרי

ותוכנית ישראלית מול לימצוא נפט

בנפט יש הרבה יותר כסף אין מה לעשות

בקיצור חרטטן מימדרגה ראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו משהו בראש שאין לאף אחד

עכשיו היה עליו תוכנית הוא עצר איזה תאים במכון וויצמן והוא אמר בהפועה שנאצר הולך למות אחרי כמה שעות הוא מת

נתנו לו 20 קופסאות שרק בקופסא אחת יש כדור והוא מצא באיזה מכון באנגליה אז מה גם זה בולשיט לא

יש לו משהו שאף אחד לא יכול להסביר אני מאמין בזה

ולזה שמעלי הוא חתום עם חברות נפט הוא מקבל 30 אחוז נקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3328934,00.html

זריף, 32, אומר שהוא כבר 25 שנה במקצוע ויודע שהעברת כוחות מבן אנוש אחד לאחר הינו מעשה מסוכן. "זה נוגד את כל כללי האתיקה הרוחנית. הוא קיבל את הכוחות בהשאלה, לא במתנה, והם לא שייכים לו", אומר זריף. "אם קשת לא מתכוונים להודיע על הורדת התוכנית ואם תוך 24 שעות גלר לא יחזור בו מכוונתו, אני ועוד תשעה הילרים מתכוונים להסיר ממנו את הכוחות שלו". לדבריו, שלושה מההילרים כבר עושים את דרכם לארץ מקליפורניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא ראוי לעשות תוכנית על זה. והפרומו לפרסומת שרואים את אורי גלר אומר בחשיבות משהו: אני רוצה למצוא בנאדם שאני אוכל להוריד את הכתר שלי מהראש, לשים על ראשו, ולומר לו "אתה האורי גלר הבא" - מראה עד כמה הוא שחצן. כאילו שהוא כל כך טוב שהשם שלו הפך לביטוי כלשהו. כמו שיש איינשטין, כמו שיש שוורצנגר, יש גם אורי גלר :P (זה מה שהוא חושב לפחות). לא ראיתי את התוכנית, היה אחלה סרט בערוץ 1 (!) של שון קונרי (ולא שם הורד או ג'יימס בונד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי גלר הוא שרלטן ממדרגה ראשונה.

ראיתי בדיוק כתבה עליו באחד המוספים של ידיעות אחרונות ביום שישי, ומה כתוב שם? - "יכולתי להעיר את שרון(אריק שרון) אבל הבנים שלו לא רצו".

חתיכת דרך ארוכה עשית הא גלר? ממכופף כפיות למתקן נזק מוחי בהינף עין! פשוט מדהים!

תקראו לי חסר אמונה או משהו כזה, אבל עד שהוא לא עובר את האתגר מיליון דולר של ג'ימס רנדי אין לו שום כוחות וראיתי יותר מדי מקרים שהוא "מרגיש חלש ברגע זה", זה לא נראה לי הגיוני.

הוא גם משתמש הרבה בCold Reading, מומלץ לחפש בגוגל על מנת להבין מה זה, טכניקה ממש פשוטה ל"קריאת מחשבות" שעובדת באופן מדהים, עשו על זה גם פרק נפלא בSouth Park על האידיוט ש"מתקשר עם המתים" מערוץ 10.

ועכשיו גם כל הקטע עם אורן זריף... פחחח

אני לא אתפלא אם משלמים לאורן מההפקה של התוכנית הזאת של אורי גלר, עלק "ה' נתן לך בהשאלה את הכוחות והוא ייקח ממך אם תמסחר את זה" - כן אורן, אתה ממש צדיק, האם לקחת כסף מאנשים חולים על מנת "לרפאם" הוא לא מיסחור? ועל איזה כוחות אלוהיים אתה מדבר? מה המטרה הנשגבת שאליה מכוון ה' בנתינת כוחות כה מועילים לאנושות כמו כיפוף כפיות(ד"א, האם כותבים כיפוף או קיפוף? אינני בטוח)? אני לא מצליח להבין, האר את עיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשו על זה גם פרק נפלא בSouth Park על האידיוט ש"מתקשר עם המתים" מערוץ 10.

אולי אני מדמיין בגלל השעה, אבל כתבת פה שסאות'-פארק עשו פרק על מישהו מערוץ 10? :screwy:

אה, וכותבים כיפוף.. אלא אם אתה מנסה להפוך את הכפית לקוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...