מעבדי 65NM של AMD ישוקו ב5 בדצמבר - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי 65NM של AMD ישוקו ב5 בדצמבר

lmlm

Recommended Posts

יש לי רעיון. כדי לחסוך מאנשים כל פעם להתאמץ ולהגיב על הדברים האלה, אולי שמישהו יפתח ת'רד "תגובות ל-urib" כאשר אנשים יקפידו שכל ת'רד יכיל תגובה ספציפית לנושא מסויים אותו הוא מסלף. ואז, בכל מקרה כזה, פשוט נוכל לעשות ציטוט משם, במקום לכתוב מחדש את אותו הדבר מיליון פעם ;)

למה אתה כותב שאני מסלף, קיבלת לינק שמוכיח לך יפה מאוד אז למה לכתוב שטויות. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אולי די לרדת על הבנאדם? מתמכרים, קורה...

ועכשיו רציני, URIB, אמרתי לך את כבר אני פעם או פעמיים (או יותר...), אבל אני אגיד את זה שוב.

בחיים על תינעל על חברה אחת !!!

פעם אלה מובילים, פעם אלה מובילים, וקונים את אלה שמובילים בביצועים למחיר שאתה מוכן להשקיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס לי יש בבית, למרות שאם הייתי קונה היום הייתי קונה (ואני כנראה קונה לי מחשב בעוד כמה חודשים, כנראה שיהיה אינטל).

אבל קיצוניות בדיעה זה משהו שמרגיז אותי (לא רק בנושא מחשבים, אגב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אבל בסוף המאמר כתוב

I know all the fans out there wish that they could push their X2s to the speeds at which Conroes are getting on air, and close the gap in performance

בעצם הבאת לינק שמראה שאינטל עדיף

WOW לא חסר פה בוקים :s07:

אני מנסה להראות לכם שמעבד 4400X2 נותן בחלק מהבנצ'ים ביצועים יותר טובים מהקונרו E6600 בפחות כסף! :kopfpatsch:

E6600 במחיר של 1900 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז גם לא חסרים בנצ'ים ש6300 מנצח FX-62.

מה תגיד על זה ? מעבד שעולה 1000 מנצח מעבד שעולה פי 4-5 ממנו. :-*

*בקשר ללא חסרים פה בוקים: אתה כנראה אחד מהם שלא מוכן להודות בשטויות שאתה פולט ורק עושה לעצמך בושות כל פעם מחדש וכל פעם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW לא חסר פה בוקים :s07:

אני מנסה להראות לכם שמעבד 4400X2 נותן בחלק מהבנצ'ים ביצועים יותר טובים מהקונרו E6600 בפחות כסף! :kopfpatsch:

E6600 במחיר של 1900 ש"ח.

ה4400+ במהירות שעון גבוהה משל FX-60

ואם אחרי כל הבנצ'מארקים שיש ברשת אתה באמת חושב שיש לAMD איזהשהו מעבד שיכול להתמודד בצורה רצינית מול 6600/6700

כנראה שאתה בהכחשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא טועה, משתפר פלאים עם קטנים יותר...

זה היה בולט לעין במיוחד עם המעבר מ-130nm ל-90nm...

וגם רואים את זה היום במעבדי C2D - הם כאילו עשוים מגומי !!! ה-OC כמעת בלתי מוגבל - העיקר שהלוח יתמוך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה4400+ במהירות שעון גבוהה משל FX-60

ואם אחרי כל הבנצ'מארקים שיש ברשת אתה באמת חושב שיש לAMD איזהשהו מעבד שיכול להתמודד בצורה רצינית מול 6600/6700

כנראה שאתה בהכחשה.

בסופו של דבר מעבדי C2D סתם יקרים מליבת הקונרו ומעלה, לא מצדיק את המחיר בשביל עוד כמה אחוזים.

AM2 יותר משתלמים ביחס מחיר/ביצועים עם שידרוג עתידי ל-K8L. אתם פה בהכחשה! קונים את C2D המסורס E6300 ומה הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי דיי לדבר שטויות.

כל העולם מסביר לך K8<C2D אתה לא קולט.

אתה טענת שהFSB בעיה אצל , אבל עוברת ל CSI בארכיטקטורה הבאה Nehalem

(למרות שהיא יכלה למשוך אותה עוד)

אילו טענות עוד יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר מעבדי C2D סתם יקרים מליבת הקונרו ומעלה, לא מצדיק את המחיר בשביל עוד כמה אחוזים.

AM2 יותר משתלמים ביחס מחיר/ביצועים עם שידרוג עתידי ל-K8L. אתם פה בהכחשה! קונים את C2D המסורס E6300 ומה הלאה?

מסורס או לא, 6300 עולה כמו 4200 וטוב יותר ברוב הדברים.

שדרוג זה נחמד, אבל גם 965/975 מאפשרים שדרוג :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהנים ממעבד חזק יותר מהמעבד המתחרה של כבר בסטוק, ועם קצת השקעה עושים גם OC מכובד ונהנים ממעבד שחזק מFX60 בחמישית מחיר.... :beerchug:

ד"א, חבל שלך אין C2D בעבודה, הרי אפילו בביקורת "הנפלאה" שהבאת נאמר שC2D הוא האופציה היחידה (או במילים אחרות - הטובה ביותר) אם המחשב נועד לרינדורי 3D (הממ, פוטושופ)... ;D

On the other hand if doing video encoding and/or 3d renders then there is no choice but a Core2Duo setup

אז....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהנים ממעבד חזק יותר מהמעבד המתחרה של כבר בסטוק, ועם קצת השקעה עושים גם OC מכובד ונהנים ממעבד שחזק מFX60 בחמישית מחיר.... :beerchug:

ד"א, חבל שלך אין C2D בעבודה, הרי אפילו בביקורת "הנפלאה" שהבאת נאמר שC2D הוא האופציה היחידה (או במילים אחרות - הטובה ביותר) אם המחשב נועד לרינדורי 3D (הממ, פוטושופ)... ;D

אז....

4200 יותר מהיר בסטוק מ-E6300 כבר הוכחתי לכם, 4200 לא נבחן ב-OC מול E6300 וחבל.. כי אולי גם שם היו הפתעות.

ומעניין שכל הבנצ'מרקים של C2D מבוססים ב-32 ביט כי לא רוצה לחשוף את ההתרוממות הביצועים העלובה של EM64T בהשוואה ל-AMD64.

כבר כתבתי לך שבחנתי בעצמי את E6600 בפוטושופ במיוחד, והתוצאות לא היו מרשימות כי אף אחד לא אומר לכם שפוטושופ צמאה ל- ו-DISK מהיר יותר מאשר מעבד,

זה שהחברה מאתר החסות של אנה-טק, קובעים שמעבד E6300 ב-OC עובר אפילו את E6600 ועוד יציב :screwy:

לעשות OC רציני ל-E6300 דורש לוח תומך יקר, לביצועים, קרור חזק למעבד, ספק חזק, רק הדברים האלו עוברים את 2K ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...