מעבדי 65NM של AMD ישוקו ב5 בדצמבר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי 65NM של AMD ישוקו ב5 בדצמבר

lmlm

Recommended Posts

Athlon 64 X2 4000+, 4400+ and 4800+ ישוקו ב5 בדצטמבר ,שאר המעבדים ישוקו ב2007( מתישהו)

לכל אחד מהמעבדים האלה יוספו לתדר שעון עוד 100Mhz .

לדוגמא: X2 4400 כיום הוא 2.2GHz ,בגירסת 65NM יהיה 2.3GHz

וגם המכפלה שונתה ל X0.5 (לא בטוח בקטע הזה, שמישהו יתקן אותי)

כל המעבדים יצטרכו כ 65W ולא כמו גירסת ה90NM כ 89W

מקור:

http://www.hkepc.com/bbs/itnews.php?tid=699767&starttime=0&endtime=0

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין מה יהיו הביצועיים שלהם בהשוואה ל CORE2DUO של אינטל. וביכלל, מה המחיר..

המטרה של המעבר ל-65 ננו של יותר בשביל צריכת חשמל נמוכה בעיקר, הם לא מיועדים להתחרות ב-C2D ואם הם כן יתחרו,

זאת תהיה ממש בדיחה. אני מקוה בשביל שהם לא יתחרו, כי אם כן אז באמת בצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה של המעבר ל-65 ננו של יותר בשביל צריכת חשמל נמוכה בעיקר, הם לא מיועדים להתחרות ב-C2D ואם הם כן יתחרו,

זאת תהיה ממש בדיחה. אני מקוה בשביל אינטל שהם לא יתחרו, כי אם כן אז אינטל באמת בצרות.

אל תתחיל...

זה מביא גם שיפור קל לבעיה עם ה- אותה ציינתי בביקורת על ה-AM2

תזכיר לי איזו מהן? הרגישות לתזמונים גבוהים? הבעיה שהקרור סטוק לא מתאים? <הלכתי לקרוא שוב את הביקורת בשביל לראות איזה עוד בעיות היו> העובדה שה-C2D פשוט קורע אותו?

תוספת : אי העמידה במחלקים חצויים או אי זוגיים או לא שלמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אין שינוי בארכיטקטורה עדיין יהיה ל- קשה להתחרות בקונרו שכן המעבדים הללו מתבססים על אותה הארכיטקטורה הקודמת פרט לליטוגרפיה המוקטנת...כמובן שאני לא אציין כי ברור שהאוברקלוק ישתפר, תקנו אותי אם אני טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אין שינוי בארכיטקטורה עדיין יהיה ל- קשה להתחרות בקונרו שכן המעבדים הללו מתבססים על אותה הארכיטקטורה הקודמת פרט לליטוגרפיה המוקטנת...כמובן שאני לא אציין כי ברור שהאוברקלוק ישתפר, תקנו אותי אם אני טועה..

אתה לא טועה, משתפר פלאים עם קטנים יותר...

זה היה בולט לעין במיוחד עם המעבר מ-130nm ל-90nm...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה ברור, התכוונתי יותר על הנושא שכתבתי לפני שהגעתי לליטוגרפיה... :)

ארכיטקטורה חדשה תדרוש דור חדש, אז כנראה שה-65NM הזה כן מבוסס על הישן אבל הוא קטן יותר... (ואוברקלוקר טוב יותר וחסכוני יותר במתח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שחשבתי... בקיצור בסה"כ שהם אוברקלוקרים טובים יותר אך לא באים להרשים אותנו כאן במה שלא ראינו כבר..זו דעתי לפחות

טוב הם חייבים להראות שהם עדיין חיים, השקט שלהם לפניי ואחרי ה-C2 עושה להם לא טוב לדעת קהל (אני עדיין אוהב אותם, אבל שאר העולם נודד ל-C2, והאמת גם אני במחשב חדש הולך לדעתי על E6300)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...