ASUS MW221U 22" DVI 2MS VS LG L204WT 20'' LCD 5MS - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS MW221U 22" DVI 2MS VS LG L204WT 20'' LCD 5MS

Fungus Funk

Recommended Posts

לא הבנתי אז אולי תסביר לי כי אני הזמנתי תLG 20 .

מסתומרת מריחות צבעים באיזה רזולוציות הוא מורח וכיאלו אם בדקת תמסך הזה טוב תסביר לי עליו קצת....

תודה רבה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LG הוא מסך טוב ומכל המסכים שבדקתי (ובדקתי המון) הוא היחיד שממש התלבטתי אם לקחת אותו או לקחת את ה-CMV.

הסדבר היחיד שמנע ממני לקחת את ה-LG הוא בהורדת רזולוציה.

הסברתי כבר שלפעמים רזולוציה יורדת "בכוח" ע"י משחקים שלא תומכים או לחילופין הורדה ע"י המשתמש בגלל כוח עיבוד גרפי

שלא מספיק ולכן רוצים להוריד רזולוציה.

LG בהורדת רזולוציה קצת יותר טוב ממסכים אחרים שראיתי אבל הרבה פחות מ-CMV.

כאשר אתה מוריד רזולוציה אתה רואה מריחות של הצבעים..

לדוגמא כמו שזה נתקל בבעיה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=219531.msg0;topicseen#new

בכל מקרה במצב של 2D מימד זה לא בעייתי מכיוון שאין סיבה להוריד, אך במצב של 3D מימד זה מציק (לפחות לי) כגיימר זה מאוד מפריע....

אין כל כל איך להסביר את מריחות בצבעים צריך לראות בשביל להבין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לריב על ה CMV

גם אם ה CMV היה עולה 1000 שקל לא הייתי קונה אותו, יודעים למה??

בגלל האחריות החרא של היבואן (לא אציין שמות כולם יודעים מי זה)

חוץ מזה שהם חרא של מקום ומתנשאים בטרוף

האחריות של המסך של 10 פיקסלים ומעלה!!!

אתה יודעים מה זה 10 פיקסלים מתים???!?

אני משתגע מפיקסל 1 שרוף על המסך שיש לי!

והם רוצים להחליף רק בפיקסל העשירי, NO THANKS!

האחריות של ה הרבה הרבה הרבה יותר טובה אחרי 3 פיסקלים מחליפים מסך.

וה מסך שיש עליו הרבה ביקורות ברשת שרק מהללות אותו.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון עיניין האחריות הוא חסרון.

לכן יש לדרוש לבדוק את המסך ולדעת לבדוק, במסכי LCD אם המסך לא בא מהמפעל עם פיקסל שרוף הסיכוי שיהיה לך אחר כך הוא אפסי.

אולי האחריות של טובה יותר אבל הוא לא מסך טוב יותר.

אתה יכול לקחת גם מסך של XEROX שנותנים לך 3 שנים בבית הלקוח + עוד שנתיים נוספים....

חחחחח לך תראה את המסך... (ועוד אין לך משוג איזה נתונים רשום על הנייר)..

ואף אחד לא רב,

זה נקרא דיונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הדיון פה... מן הסתם מסכים הם עניין סובייקטיבי

אני לדוגמא ממש לא אוהב את ה - CMV

לא ראיתי מסך אחד שלהם שרואים בו טוב

גם את ה - LG אני לא ממש מחבב... ואם כבר אז הייתי קונה סמסונג (931BF)

לי אישית יש VIEWSONIC שללא ספק עשה עלי הכי הרבה רושם - מבחינת פיזור האור ואיכות התמונה, הצבעים אמיתיים והבהירות

בנוסף - דבר חשוב לבדוק הוא כמה אפשר לשנות את הבהירות או הקונטרסט

ב - CMV כשמשנים מ - 0 ל - 100 אין כמעט שינוי - לדעתי זה מעיד על חוסר איכות

אין ספק אבל שהאסוסים 19 אינטש הרחבים נראים מעולה - וממש מעוררי קנאה - הם מציגים תמונה חדה ומדהימה יותר מה - VIEWSONIC שלי

שוב - זה הכל עניין של טעם אישי

אבל יש דברים שהם לא שייכים לטעם - היום לא הייתי קונה VIEWSONIC מ - KSP רק בגלל עניין האחריות....

הכי טוב לקנות LG או סמסונג או שעליהם יש אחריות רצינית בהרבה... גם מאוד מומלצים...

לסיכום - זה עניין סובייקטיבי - לא תמיד שמים לב להבדלים בין מסכים, אבל אחרי שאני ראיתי כבר עשרות רבות של מסכים שונים... אלה המסקנות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חולה :screwy:

איך ראית בעיניים? עמדתי מול המסך, פתחתי את העיניים והפתעה! אני רואה בעיניים!

DVI? לא בדקתי, אבל מתוך 6 מסכים שהיו שם, הוא היה אולי הכי גרוע.

עשית טסטים? אין צורך, חוץ מזה, איזה "טסטים" אתה עשית?

תראה, לכולנו יש עיניים סה"כ וטוב שכך אחרת לא היינו בפורום הזה.

ועכשיו לעניין - התצוגה שיש ל-KSP של המסכים שלהם מיועדת לקהל ה"אווילי", לקהל הבורים שלא מבינים כלום, לקהל שקונה את המסך בגלל המסגרת, יש לישראלים כישרון אדיר בהתבייתות על המסך שהוא הכי -זול+גדול בכמה שניות, ולישראלים הטיפוסיים והלא מבינים או לא מתעניינים האלה מיוחסת התצוגה העלובה הזאת.

ולעומת זאת - אנחנו, חברי הפורום שקונים דברים רק לאחר התייעצות או טסטים עצמיים שאנו עורכים בעצמנו יש את הפריווילגיה להבין שלקנות מסך מהתצוגה זה בדיוק כמו לקנות חתול בשק! המסכים שם לא מחוברים ב- DVI, ויתרה מכך, אף אחד מהם לא מוצג ברזולוציה הטבעית שלו שהרי בה הוא נראה הכי טוב וחד, ובנוסף לכך - כולם מחוברים לאותו מחשב עם מפצל שמחובר ליותר מ-10 מסכים וזה מוריד מהאיכות באופן עצבני וגרם ספציפית ל-CMV 221D לרצד בטירוף, ודרך אגב המחשב שמריץ את כל המסכים שם - יש לו כרטיס מסך שהיה בשימוש של פרד פלינסטון בתקופת היורה אבל גם הוא שידרג כבר...

עכשיו מה שאני עשיתי בניגוד ל - "עמדתי מול המסך, פתחתי את העיניים והפתעה! אני רואה בעיניים!"... אני הלכתי ל-KSP , הכרחתי אותם להוציא את המסך מהתצוגה, הלכתי איתם למעבדה על מנת לחבר את זה ישירות למחשב יחיד וכבר ראו שינויים דראסטים, המסך כבר לא ריצד, ושיחקתי עם הרזולוציות איך שאני רציתי, לצערי הכרטיס לא תמך ברזולוציה הטבעית של המסך (במקרה הוא חיבר את זה למחשב עם כרטיס לא מי יודע מה) אבל עדיין ראו במסך סבבה לגמרי!

אני שוב אומר - אין פה ויכוח, נכון שזה לא "ה"מסך ב-'ה' הידיעה אבל הוא מסך בן זונה יחסית למחיר ולגודל ולקנות אותו זאת אפילו לא פשרה אלא פריווילגיה...! כמובן שאפשר לקחת את ה- NEC 20WGX2 ולקבל איכות שהיא לא מהעולם הזה ולהזיל ריר מול המסך כל היום - אבל אז תיאלצו לשלם 3K ולרדת ב- 2 אינץ', הכל עניין של עדיפות, מה חשוב לכם יותר? איכות עילאית במחיר גבוה יותר ומסך קטן - או מסך טיפה יותר גדול שעולה פחות באיכות ממוצעת?

דרך אגב, את ה- שנמצא בשורת הנושא גם IQPC התחילו למכור ורק ב- 2471 ש"ח, אני מחכה לשמוע עוד קצת ביקורות לפני שאני מניח עליו את ידי, בינתיים ה-CMV על הכוונת שלי - ועוד משהו, שימו לב שיש שתי גירסאות לASUS הזה, האחת עם ציפוי קריסטלי (כמו שאני אוהב אבל אין אותה בארץ עדיין) והשניה היא המדוברת כאן...

מקווה שעזרתי למישהו במשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ אתה צודק, אין לי הרבה מה להגיד.

סבבה אחי, רק שתדע שהעניין הוא לא להיות צודק אלא להראות לקהל היעד שמשוטט פה את האמת, את ה'תכלס'...

יש הרבה תחומים שבהם אי אפשר להגיד לאנשים - "תקחו את זה כי ההוא לא טוב" ומסכים הוא אחד מהם (כמובן שיש יוצא מן הכלל)

יש בקטגוריית מסכים הרבה פקטורים אחרים שנכנסים לתמונה - עדיפות גודל\מחיר\איכות, טעם וכו'... המסך NEC 20WGX2 שציינתי בהודעה הקודמת הוא בידיעה מסך HIGH END וחברת NEC הם חברה שזה מה שהם עושים - מסכים! יש להם 0.2% מסכים שחוזרים לבדיקה במעבדה אחרי קניה שזה נתון מטורף (לטובה) לעומת המסכים של שמהם חוזרים 2.0% שזה גם נתון מעולה כי גם הם מצוינים אבל רק שתבין את ההבדלים (כשאני אומר חוזרים זה יכול להיות גם על פיסל שרוף אחד)

עכשיו הקטע עם ה-NEC הזה, שכמה שהוא מטורף זה לא משנה למישהו שלא אוהב ציפוי קריסטלי, אני שמעתי מישהו בפורום הזה שאומר - "אני שונא את המסך הזה, אני לא אוהב ציפוי קריסטלי כזה כי כשהמסך כהה אז אתה רואה את עצמך כמו במראה"... אז שתבין שיש עוד פקטורים שמכריעים בקניה, אני יכול ייעץ למישהו על המסך הזה והוא לא יאהב אותו... למרות שזה נשמע מצחיק!

שורה תחתונה: לא צריך לצאת בהצהרות לגבי מסכים, ה'זבל' שלך (CMV) זה ה'אוצר' שלו (jupiter) ולהיפך... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם ציפוי קריסטלי למסכים, מצד אחד במשחקים (במיוחד FPS) זה ממש סבבה ורואים את הפרטים יפה ואת הצבעים והכול נראה מאוד "תלת מימדי"

מצד שני אם אתה הולך לעבוד עם המסך במשך שעות על גבי שעות מול מסמכי טקסט, , פורומים וכו' זה קצת מציק, בהתחלה זה נראה מאוד נחמד וטוב בעיינים אבל אחרי מספר שעות העיינים מאוד מתעייפות

אותו הדבר לגבי בהירות, יש ישראלים במיוחד שמתלהבים שאומרים להם שיש מסך שיש לנו נניח בהירות של 1:300 או 1:350 או אפילו 1:450 !!!

וזה הכל שטויות, תאכלס שום בן אדם ( אלא אם הוא הולך לשים את המסך באמצע שמש של מדבר סהרה) לא צריך יותר מ1:250, עכשו שלא תבינו לא נכון, סבבה שיש 1:300 אבל זה נתון ממש לא הכרחי, אני לדוגמא כול מסך שאני מגיע ישר שם אותו על בהירות של 15 אחוז בלבד.

בהתחלה לוקח לעיינים להתרגל קצת ל"חשכה" אבל אח"כ אתם יכולים לשבת שעשות על המסך בלי שעיינים מתעייפות.

כנ"ל לגבי ציפוי קריסטלי בערך.

לסיכום

תלוי מה אתם הולכים לעשות במסך, אם אתם רוצים לשחק משחקים וממש להרגיש תמונה "חייה" אז תלכו על קריסטלי, אם אתם הולכים לקרוא המון טקסט כאילו המחשב הוא איזה ספר, תחפשו משהו שיבהק כמה שפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו הדבר לגבי בהירות, יש ישראלים במיוחד שמתלהבים שאומרים להם שיש מסך שיש לנו נניח בהירות של 1:300 או 1:350 או אפילו 1:450 !!!

וזה הכל שטויות, תאכלס שום בן אדם ( אלא אם הוא הולך לשים את המסך באמצע שמש של מדבר סהרה) לא צריך יותר מ1:250, עכשו שלא תבינו לא נכון, סבבה שיש 1:300

על מה אתה מדבר? מי מתלהב שיש לו 1:300 או 1:350? לא שמעתי על מספרים כאלה בכלל, הכל מתחיל מ- 1:500, אתה יודע שככל שהמספר יותר גבוה האיכות יותר טובה ולא להיפך, ככל שהניגודיות גבוהה זה יותר טוב כי יש יותר גוונים של אור... מה שנותן צבעים יותר טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכונתי לניגודיות!

התכונתי לבהירות

למספרים האלו

300C\M או משהו כזה :bash:

ואנשים מתלהבים שיש להם מספר גבוהה בזה ושהמסך נורא בהיר, וזה ממש לא כזה דבר טוב :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה מסך לפי מספרים ונתונים טכניים ?

מי קונה תמונה לפי מספרים ונתונים טכניים ?

מחזק - צריך לראות לפני שקונים, אבל כשאני אומר לראות אני מתכוון ללראות במצב אופטימלי(בחיבור DVI על רזולוציה טבעית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...