האם לוח האם D946GZIS של אינטל תומך בדואל צ'אנל? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לוח האם D946GZIS של אינטל תומך בדואל צ'אנל?

shkip

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה,

המעבד הוא E6600. ידוע לך אולי אם ספציפית הוא נתמך? (חיפוש בלינק ובמסמך הPDF לא הועילו הרבה).

חשוב לציין שהם כבר טעו("") עם כרטיס המסך, אז אני לא אתפלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמדובר בלוח הזה http://www.intel.com/products/motherboard/d946gzis/index.htm, ולא בלוח מהלינק שהובא מקודם.

על פניו נראה שכן, אבל אני חייב תשובה ודאית לפני שאני מבקש מהם לשלוח שניים של 512 במקום, שלא יגידו לי אחר כך שזו בעיה שלי וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

המעבד הוא E6600. ידוע לך אולי אם ספציפית הוא נתמך? (חיפוש בלינק ובמסמך הPDF לא הועילו הרבה).

חשוב לציין שהם כבר טעו("") עם כרטיס המסך, אז אני לא אתפלא..

הלוח יגביל את המעבד

ליאור,לא הבנתי מה זה חשוב לגבי המעבד?אם הלוח תומך ב-DC אז מה זה קשור למעבד אם זה 6300 או 6XXX?

חשוב ליידע את הבחור כמו ששמת לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

הוא תומך תמיכה מלאה בE6XXX וב 1066MHZ FSB כמו כן ב DDRII 667.

Support for an Intel® Core2 Duo processor in an LGA775 socket with a 1066 or 800 MHz system bus

הוא מכיר מה זה FSB 1066

אבל הוא פועל ב-FSB 800 בלבד

תבדוק את הצ'יפסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני קצת מבולבל..

יגביל מאיזו בחינה? בעיקרון חשוב לי לדעת אם אני יכול לשים במקום הסטיק של הג'יגה שניים של 512 שיעבדו לי בדואל?..(ככה היה אמור להיות במקור - אבל כאמור לא הגיע כך)

ולגבי הFSB לפחות CPU-Z אומר לי שהוא רץ ב1065..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מכיר מה זה FSB 1066

אבל הוא פועל ב-FSB 800 בלבד

תבדוק את הצ'יפסט

אני אבדוק מחר בבוקר ואעדכן , רק ליתר ביטחון.

בIDF של שאלתי לגבי זה (בICC) , כי היה לי חשש לגבי זה למרות כל המידע שהיה לי מאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני קצת מבולבל..

יגביל מאיזו בחינה? בעיקרון חשוב לי לדעת אם אני יכול לשים במקום הסטיק של הג'יגה שניים של 512 שיעבדו לי בדואל..(ככה היה אמור להיות במקור - אבל כאמור לא הגיע כך)

ולגבי הFSB לפחות CPU-Z אומר לי שהוא רץ ב1065..

הנה התשובה ליאור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...