יש לי בעיה ברשת והספק מסרב לעשות לי חיבור קבוע ב MPLS - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה ברשת והספק מסרב לעשות לי חיבור קבוע ב MPLS

oev israel

Recommended Posts

אז מדוע למרות שעשיתי הכל לפי המדריך, כשאני מנסה להתחבר לאינטרנט הוא לא נותן לי, וכותב שגיאה 769?

יש לך רעיון?

(המחשבים מזהים את עצמם בכתובות IP דינמיות, וכשאני נותן להם כתובת 192.168 קבועה, אין אפשרות לחייג מאף מחשב לאינטרנט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי לעשות את זה בלי כ.רשת נוסף, בצורה שהדיעות לגביה חלוקות, (עם alternative ip adress אם אני לא טועה, היה לנו פעם דיון ארוך לגבי זה)

לא מכיר דרך לעשות את זה אחרת, ללא כ.רשת נוסף

אור, איך אפשר ICS בלי כ.רשת נוסף ? (בלי החיבור USB)

אולי ע"י BRIDGE ? (אני סתם זורק, אין לי מושג אפילו מה זה BRIDGE ברמה התיאורטית אפילו)

בכל אופן , אתה תמיד יכול לקנות עוד כ.רשת וזהו, גם אני לא נכנס לכיס, אבל אני מניח שאם יש לך 2 מחשבים בבית, יש לך עוד 30 שקל לכ.רשת נוסף.

(או שתחבר את ה ותתקין את הדריייבר)

(אני כן מצליח לגלוש ל SPEED.hot.net.il אבל אני מחובר בלי חייגן, אז יש מצב שזה בגלל זה, אתה תוכל לגלוש לשם כשהחייגן שלך מנותק

ואז תוכל להוריד את הדרייבר, או לחילופין מהלינק השני שהביאו לך כאן)

ובקשר ל ADSL ולחיבור קבוע

לא דיברתי על חו"ל מן הסתם, אני מניח שבחו"ל יש גם שיטות נוספות להתחבר לכבלים והרבה דברים שונים שם וכאן.

אבל כן, הניסוח שלי לא היה מדוייק, אם הטעיתי מישהו אני מצטער, אין חיבור ללא חייגן ב ADSL בארץ נכון לתאריך כתיבת הודעה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...