מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים? - עמוד 17 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים?

radioded

Recommended Posts

אשמח אם תסביר יותר את המשפט..לידע האישי שלי.. מזה 22DBA@1M ..? ומה זה בעצם אומר

זה אומר שעוצמת הרעש של הספק כשעומדים ממרחק של מטר אחד היא 22DBA...לשם השוואה, 17DBA אתה בכלל לא מסוגל לשמוע בחדר שקט ומעל 30DBA זה רק מתחיל להיחשב רועש. בכרטיסי מסך חזקים למשל מדובר על יותר מ-42DBA בזמן עומס.

עם מארז טוב (P180 או P150 למשל) המספרים נמוכים יותר...

תקרא פה למשל: http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/power-noise_4.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה רבה על ההסבר אחי :xyxthumbs:

אבל בעיקרון אני משאר שיותר מה שחשוב לו זה שיהיה לו מספיק חשמל.. ולא כזה הרעש אחרת הוא היה קונה מארז שקט יותר.. אז ככה שמבחינת הספק הTT עדיף.. אבל כמה עולה ה600W שלו?

(ה650W הוא עם 18A לכל מסילה נכון? כי לא מצאתי)

(ה600W עולה 820 מצאתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של TT אין לו מתחרים. הHX 520W עולה כמוהו רק שהוא 520W לעומת 650W. (היתרון היחידי שלו זה שהוא מיוצר על ידי seasonic).

תשכח מהאנק גם 500 שקל לא הייתי שם עליו.

seasonic פשוט יקר מידי.

מה רע באנטק 500 ?

יש לו ביקורות מצוינות ו3 מסילות 12 של 17 אמפר

לפי דעתי הוא ספק מעולה אחד הטובים ב500 וואט

אם יש לך איזה הוכחות שמשהו לא טוב בו אני אשמח לראות ולא להגיד סתם לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח x1950xt 256 זה יספיק לך מעל ומעבר עד השידרוג לdx10...

סבבה אחי, זה מה שרציתי לשמוע

לגבי הכרטיס מסך ה512MB מקבל משמעות רק ברזולוציות הגבוהות יותר. בגלל זה אין לזה משמעות לגביך.

הX1905XT עדיין יותר טוב מהX1900XT. ההבדל במחירים הוא בגלל שהם מזמנים שונים. אז הם עלו יותר ועכשיו בגלל התחרות מוכרים את הX1905XT ביותר וזול.

בכל מקרה ה X1950XT הוא מעל ומעבר בשבילך. אם אתה רוצה משהו יקר יותר קח את הGTS. אבל זה או X1950XT או GTS. אל תיקח שום דבר באמצע.

אההה כן ומסך קח את הDELL :xyxthumbs:

סבבה, שוב מה שרציתי לשמוע, למרות שאיתך עוד יש לי התחשבנות בהמשך אנחנו נגיע לזה.... ואתה יודע למה אני מתכוון

חחחחח... לגבי המסך, אמרתי מה שאמרתי, אני עוד חושב על זה, זה אוכל אותי אבל אני עדיין חושב על זה...

לגבי המסכים - המלצה למסכים לא יקרים אבל טובים מאוד:

מסך : LCD 20" 203B 8ms DVI ¤ 1873

מסך : LCD 19" 931BF 2ms DVI - 1:2000 ¤ 1749

אני מחפש מסך שיהיה רחב בלבד, ואני גם רוצה מסך גדול יחסית... 22 אינץ' וגם לא יקר כ"כ כמו ה- CMV ששמעתי שהוא אחלה (אלא אם זה משהו חריג כמו ה- NEC WGX2- נראה לי שזה השם)

אח שלי ההתלבטות הוא בין הGX2 של נק לבין ה2007WFP של .

אההה כן וכמעט שכחתי את הCMV המעפן :lol:

התבלבלת.... :P

אהההה.... :kopfpatsch:

בטווח זה ה- מומלץ יותר והייתי גם בוחן מסכים של EZIO

EIZO הם ממש, אבל ממש לא לתקציב, זה למליונרים... ואני לא יודע אם למשחקים הם המילה האחרונה כי הם יותר לעיצוב גרפי ולתוכנות גרפיות חזקות...

שומע אח שלי.

עלה לי איזה רעיון סתם ככה בשביל לעשות לך כאב ראש :lol:

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1796

לוח אם: GIGABYTE GA-965P-S3 ¤834

כרטיס מסך: LEADTEK PCI-EX WINFAST PX8800GTX TDH 768MB GDDR3 384 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤3759

דיסק קשיח: SEAGATE BARRACUDA 250GB 8MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3250820AS ¤457

צורב DVD: LG DVDRW GSA-H10B DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤213

זיכרון: SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4 ¤1793

מארז: GIGABYTE AURORA TOWER CASE ALUMINIUM - BLACK/SILVER - GZ-FSCA1 ¤710

ספק כוח: THERMALTAKE THOUGHPOWER 650W - W0104RI - ATX 12V 2.2 VERSION - ACTIVE PFC+SLI+CF+DUAL READY+52A/12V+4X 12V DUAL RAILS ¤883

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤10033

או

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1796

לוח אם: ASUS P5W DH DELUXE ¤1468

כרטיס מסך: LEADTEK PCI-EX WINFAST PX8800GTX TDH 768MB GDDR3 384 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤3759

דיסק קשיח: SEAGATE BARRACUDA 250GB 8MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3250820AS ¤457

צורב DVD: LG DVDRW GSA-H10B DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤213

זיכרון: SUPERTALENT 2048MB (1024MBX2) 667 CL4 + HEAT SINK - T667UB1G_I ¤1016

מארז: GIGABYTE AURORA TOWER CASE ALUMINIUM - BLACK/SILVER - GZ-FSCA1 ¤710

ספק כוח: THERMALTAKE THOUGHPOWER 650W - W0104RI - ATX 12V 2.2 VERSION - ACTIVE PFC+SLI+CF+DUAL READY+52A/12V+4X 12V DUAL RAILS ¤883

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤10246

דוגרי גם ככה אתה לא תעשה OC עצבני והזיכונות האלה סבבה לגמרי.

וגם עכשיו אתה תתחיל לחשוב מהתחלה :lol: :lol:

טוב, אז הנה THAOG... הגענו אליך סוף סוף!! לחנוק אותך תאמין לי!!! עד שאיכשהו גיבשתי דעה כלשהי אתה בא ומנפץ לי אותה בפנים!

טוב נו... בוא נראה מה יש לנו פה.. תכלס מבחינת תקציב אפשרי לחרוג למחירים אבל לא רצוי

טוב המפרטים שונים כמעט לגמרי ואני באמת לא יודע אם יש צורך בכזה שינוי דראסטי כי הייתי די מרוצה עם מה שיצא

- אני לא לוקח 667 וזה משהו שאני בטוח שבעתיד אני אשמח עליו...בין אם אני אעשה OC או לא... למרות שהחלטתי שאני כן אעשה מתישהו!

- כרטיס מסך, אני אקח את ה- X1950XT למרות הפיתוי הגדול, אבל כמו שבהמשך פרגולה יגיד, כרגע אין להם תחרות אז המחיר בשמיים, אז עדיף שאני אחכה ואקנה כבר את ה- R600 המדובר!

- מה זאת החברה הזאת של ההארד דיסק? יותר טובה מ - WD או מ MAXTOR ?

- הלוח אם הזה של גיגהבייט עדיף על P5B או על P5W ? אני מדבר על DLX כמובן...

- ואחרון אחרון חביב... תגיד, נראה לך שאתה ככה בהינף יד מנשל את קנדי (קנדלף) מהרשימה?? חשבת שאני לא אשים לב? אני קודם כל קורא את מה שבא אחרי המילה "מארז" ואח"כ מתחיל מהתחלה וקורא את כל המפרט!! :nono:

בקיצור, חיים קשים אתה עושה לי... רוע לב!! :-[

הוא והGTX ספינות הדגל של NVDIA הוא בהחלט לא יהיה הכי ישן עוד שנה.. יצאו כרטיסים הרבה יותר חלשים מהם שתומכים בDX10אתה לא תעשה CF למערכת שלך בעתיד.. אתה תרצה כבר להחליף את הכרטיס שלך כי הוא לא יתמוך DX10

ולא תוסיף לו בעוד הרבה כסף עוד כרטיס שלא תומך בDX10לא הבנתי מה אתה אומר בדיוק? בP5B DLX יש CF.. ודיברתי על הP5B DLX לא על הP5B (אמרתי שבין P5W DLX לP5B DLX תיקח את הP5B DLX)

ושוב אתה לא תצטרך CF בעתיד למערכת שלך והסברתי למה.. וP5B DLX הוא ממש יחסית יקר לעומת 965P-S3 שמגיע לOC ממש גבוה שבמילא לא תעבור והוא הרבה יותר זול.. וכך תחסוך כסף..הH10 פשוט צורב מצויין.. לפחות לפני 3 חודשים כששאלתי בפורום בכוננים אופטיים אמרו לי שהוא הכי טוב.. יכול להיות שהיום זה ישתנה.. תשאל שם איזה הכי מומלץ?שים לב!! אתה תמדי רוצה טוב יותר וטוב יותר ומוסיף עוד ועוד כסף (די דומה לי תמיד אני רוצה את הכי טוב :silly:) אבל בהתחלה דיברנו על 1950PRO ואז עברת ל1950XT שעולה בעוד 500 שקל בערך ועכשיו אתה רוצה כרטיס שעולה עוד 500 שקל.. בסופו של דבר תגיע ל8800GTX שלא משתלם לדעתי!!

3700 לכרטיס מסך זה שיגעון לא משנה כמה כסף יש לך.. פשוט NVDIA מרשים לעצמם מחיר גבוה כי אין כרטיס מתחרה מATI כשיצאו כרטיסים מATI המחירים לאט לאט יתאזנו כמו כן יהיה הרב היותר כרטיסים וחוצמיזה שהכרטיסים של ATI אמורים להיות הרבה יותר טובים.. אז לפי מה שאמרתי כרגע עדיף לא לקנות את ה8800 סת םאנשים מתלהבים כי זה חדש וזה הכי חזק כעת אבל זה די לא משתלם לדעתי.. או שתקנה X1950XT 256MB או X1950PRO.. אני אישית הייתי הולך על ה..X1950PRO אלא אם יהיה לך אפשרות למכור את הכרטיס בעתיד או לשים אותו במחשב אחר בבית ואז כבר תיקח את הX1950XT אחרת זה סתם ביזבוז כסף..

וזאת דעתי האישית..לא הבנתי איך הוא מתחמם יותר עם גודל הליבה שלו יותר קטנה.. מוזר :-\למה שיהיה לך כאב ראש תשאל בפורום מסכי LCD שיש שם את הכי מומחים לגבי מסכים ;)

אני די לא מבין למה משמיצים אותו.. בעיקרון אני אפעם לא ראיתי אותו אבל ממה שקראתי בפורום מסכים LCD אנשים די התלהבו ממנו ואומרים שהוא נחשב כמסך טוב ואנשים מרוצים ממנו.. וגם מאתרים בחו"ל.. כמו כן הוא ממש משתלם יחסית למחירו..

שוב הסברתי למעלה למה לא לקחת את ה8800GTX דיסק קשיח 16MB זיכרונות אין טעם לכאלה זיכרונות חזקים.. בעיקרון שוב זה תלוי איזה OC הוא יעשה בעתיד.. שיגיד לנו בערך מה הוא מתכנן..

אבל תדע כשאתה עושה OC

1.תצטרך לקנות מיוחד בעתיד ולהרכיב אותו לבד.. אלא אם תעשה OC מתחת למהירות 3000

2.יש סכנה להרוס את המעבד ואיתו עוד חלקים..

3.יש סכנה גם בעידכון הביוס שתהייה חייב לעדכן את הלוח והוא יכול להרוס אותו..

לגבי מארז הוא כבר החליט בטוח שהוא רוצה את המארז ההוא.. למרות שאני חשוב שכדאי לו לראות באמת את האורורה החדש 570 זה המארז שאני חושב שהוא הכי יפה :silly: ולגבי ספק הספקים של TT הכי לא מומלצים..

חוצמזיה שלא תרגיש בהבדל בביצועים אלא אם אתה משתמש בתוכנות מיוחדות שצורכות מעבד חזק במיוחד למשחקים זה לא יהווה בעיה (כנראה.. אנחנו באמצע דיון במקום אחר אם זה יהווה בעיה או לא)

סתם שתדע שיש סיכוי שבכלל לא תצטרך את הE6600 ויספיק E6300 עוד מעט אני יחזור עם תשובה בנושא תוכל לחסוך עוד כמה מאות שקלים שלא היית צריך..

ואל תיקח את הלוח הזה.. לוח אם: P5W DH DELUXE ¤1468 מהמפרט השני

אחחח... מילים כדורבנות...

טוב.. ממה להתחיל.... אה כן - מההתחלה...

- סבבה, אז אני לא עושה CF כי אני מחליף ל - DX10 עוד שנה ככה - מקובל עלי!

- דבר שני אני לא לוקח את ה- P5W אלא את ה- P5B כי ככה אמרת.... (אז למה למעשה הוא זול יותר מה - P5W DLX?)

- ל - 965P-S3 הזה (של גיגהבייט נכון?) שגם אתה ממליץ וגם THAOG יש חסרונות? כאילו יש דברים שאין בו שיש ב- P5B DLX? משהו שיחסר לי? למה הוא יותר זול?

- ה- H10 הזה, מה זה? שם של חברה? שם של דגם? לא שמעתי בחיים את המונח הזה... יש אותו בכלל בIQPC? כי ככל הנראה כל הדרכים מובילות לשם...

- סבבה, את כל 5-6 השורות שכתבת על הכרטיס מסך הפנמתי והבנתי - - - X1950XT - - - מקובל עלי! הלאה...

- לגבי המסך CMV, לא משמיצים אותו, יותר נכון "משמיץ" אותו, וזה מישהו רשע בשם THAOG שאוהב לעשות צחוק מאחלה מוצרים כמו קנדלפים וCMVים למיניהם... אז עזוב שטויות, אחלה מסך, ראיתי אותו בעיני, הורדתי ל-KSP אותו מהתצוגה כדי שיראו לי אותו במעבדה שלהם כשהוא מחובר למחשב אחד ולא דרך מפצל של 700 מסכים והוא אחלה של מסך, זהו אני סגור עליו, כרגע ננעלתי עליו נעילה של אמסטף!!!! סגור בדוק חתום ונצור!!! לא שובר את המילה שלי! (אלא אם יהיה ב-NEC :smile1:)

- הארד דיסק 16MB לקחת - סבבה.

- לגבי ה- OC, כשאני אגיע לגשר, אני אעשה פרסה ואבוא לפורום הזה ואתייעץ ואז אני אחזור אל הגשר שוב...

- מארז, אז ככה, את האורורה 570 ראיתי כבר והוא היה תכלס במקום ה 2-3 שלי, התחרה בו ה-TT SHARK השחור, אבל הקנדלף ניצח, למרות שאתה באמת צודק, הוא מדהים!

- לגבי המעבד, גם אם תגיד לי אחרת אני בכל זאת לא אקח את ה- E6300 על פני ה- E6600 כי זה כמה צעדים אחורה מבחינתי, מצטער אח שלי... אבל בזה אני לא אסכים אם תגיד לי אחרת... :nixweiss:

- ולגבי המשפט האחרון - אתה נגד הלוח אם הזה בעיקר בגלל המחיר שלו נכון? אני מדבר על ה- P5W DH DELUXE ¤1468...

טוב... תודה שוב פרגולה על ההודעה המושקעת... IT'S AN AWARD WINNER

ממה שהבנתי הוא לא מתכוון לקנות את הR600 עוד 3 חודשים רק עוד שנה לשדרג ככה שהכרטיס הזה יחזיק אותו יופי.

אלא אם הוא מתכוון לקנות את הR600 אז שיקח X1950XT במקום. ונשאר 2000 שקל לR600 :xyxthumbs:

(ה R600 יהיה הרבה יותר מטורף מהGTX סמוך עלי ;))

ועזוב אותך מה E6300 אין על ה עבד E6600 :lol:

מחזק מחזק מחזק... בדיוק מה שאני חושב... (למרות שלא שכחתי מה שעוללת לי מקודם >:()

אבל זה עוד כמה מאות שקלים ויכול להיותש הוא בכלל לא יצטרך את התוספת של המעבד E6600 אבל שוב זה לא בטוח.. אני יחזור אחכך עם תשובה החלטית :)

ולגבי המפרט שוב אולי הוא יוכל לקחת E6300 ולחסוך..אולי.. ואין טעם לקחת את הלוח הזה.. וכרטיס מסך יקר מדי דיסק קשיח 16MB וזיכרון מצויין וזול.. אבל שוב זה תלוי אם הוא יתכנן OC חזק אולי נצטרך טוב יותר זה תלוי בו.. מארז זה גם תלוי בו אולי כשהוא יראה את האורורה החדש הוא ירצה אותו במקום

תמונות ומידע כאן..

http://www.guru3d.com/article/cases/387/3/

http://www.matbe.com/articles/lire/304/computex-2006-compte-rendu/page12.php

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Chassis/Products_Spec.aspx?ClassValue=Chassis&ProductID=2322&ProductName=3D%20Aurora%20570

http://www.gigabyte.com.tw/FileList/Image/chassis_productimage_gz-fa1ca-ats(atb)_big.jpg

וספק אני יבדוק..

כל התגובות שנתתי מקודם תקפות גם להודעה הזאת... ;)

תודה רבה על ההסבר אחי :xyxthumbs:

אבל בעיקרון אני משאר שיותר מה שחשוב לו זה שיהיה לו מספיק חשמל.. ולא כזה הרעש אחרת הוא היה קונה מארז שקט יותר.. אז ככה שמבחינת הספק הTT עדיף.. אבל כמה עולה ה600W שלו?

(ה650W הוא עם 18A לכל מסילה נכון? כי לא מצאתי)

(ה600W עולה 820 מצאתי)

HOLD IT RIGHT NOW MISTER!!!

אתה רוצה להגיד לי שה- TT KANDALF היוקרתי והמשוריין והשמן שלי הוא מארז לא שקט? הבנתי שאם יש משהו שקט בעולם הזה אז זה הוא!!!

כאילו זאת כל המומחיות של TT במארזים שלהם, לא ככה???.... בבקשה תגיד שכן! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KANDALF זה אחלה מארז אבל בגלל שהוא יקר יחסית אז כולם אומרים שהוא חרא... הוא בשום פנים ואופן לא חרא והוא בהחלט מארז טוב.

הוא לא הכי שקט או קריר שיש אבל עדיין איכותי ואין לך כבר על מה להצטער.

קיצר, אחלה מארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EIZO הם ממש, אבל ממש לא לתקציב, זה למליונרים... ואני לא יודע אם למשחקים הם המילה האחרונה כי הם יותר לעיצוב גרפי ולתוכנות גרפיות חזקות...

טוב, אז הנה THAOG... הגענו אליך סוף סוף!! לחנוק אותך תאמין לי!!! עד שאיכשהו גיבשתי דעה כלשהי אתה בא ומנפץ לי אותה בפנים!

טוב נו... בוא נראה מה יש לנו פה.. תכלס מבחינת תקציב אפשרי לחרוג למחירים אבל לא רצוי

טוב המפרטים שונים כמעט לגמרי ואני באמת לא יודע אם יש צורך בכזה שינוי דראסטי כי הייתי די מרוצה עם מה שיצא

- אני לא לוקח 667 וזה משהו שאני בטוח שבעתיד אני אשמח עליו...בין אם אני אעשה OC או לא... למרות שהחלטתי שאני כן אעשה מתישהו!

- כרטיס מסך, אני אקח את ה- X1950XT למרות הפיתוי הגדול, אבל כמו שבהמשך פרגולה יגיד, כרגע אין להם תחרות אז המחיר בשמיים, אז עדיף שאני אחכה ואקנה כבר את ה- R600 המדובר!

- מה זאת החברה הזאת של ההארד דיסק? יותר טובה מ - WD או מ MAXTOR ?

- הלוח אם הזה של גיגהבייט עדיף על P5B או על P5W ? אני מדבר על DLX כמובן...

- ואחרון אחרון חביב... תגיד, נראה לך שאתה ככה בהינף יד מנשל את קנדי (קנדלף) מהרשימה?? חשבת שאני לא אשים לב? אני קודם כל קורא את מה שבא אחרי המילה "מארז" ואח"כ מתחיל מהתחלה וקורא את כל המפרט!! :nono:

בקיצור, חיים קשים אתה עושה לי... רוע לב!! :-[

HOLD IT RIGHT NOW MISTER!!!

אתה רוצה להגיד לי שה- TT KANDALF היוקרתי והמשוריין והשמן שלי הוא מארז לא שקט? הבנתי שאם יש משהו שקט בעולם הזה אז זה הוא!!!

כאילו זאת כל המומחיות של TT במארזים שלהם, לא ככה???.... בבקשה תגיד שכן! :-\

;D

תראה מאיפה אני אתחיל.

לגבי לוח קח את הP5W למה הוא יוקר יקר פשוט כי הוא יותר טוב.

הארד דיסק קח או היאצי או סיגאט הם המובילים (גם מקסטור אבל ממה שהבנתי מפסיקים לייצר אותו).

ועכשיו לגבי הכרטיס מסך אם אתה מתכוון לחכות שנה איתו אני הייתי לוקח את הGTX. אני מאמין שעוד שנה יהיה לך תקציב לקנות כרטיס חדש.

אם אתה מחכה לR600 קח את הX1950XT.

לגבי המארז תשמע המארז האהוב שלך הוא איך אני אגיד את זה ::) מארז נחמד ;D אבל במחיר שלו פשוט יש יותר טובים ככה שבגלל זה שמתי את הארורה של גיגהביט הוא בערך ברמה של המארז שלך אולי טיפה יותר טוב ::) אבל אם אתה רוצה מארז שקט עם איורור מצויין קח מארז כמו שלי A10 של לילאן אחד המארזים הכי טובים שיש (אם לא הכי טוב).

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

תראה מאיפה אני אתחיל.

לגבי לוח קח את הP5W למה הוא יוקר יקר פשוט כי הוא יותר טוב.

הארד דיסק קח או היאצי או סיגאט הם המובילים (גם מקסטור אבל ממה שהבנתי מפסיקים לייצר אותו).

ועכשיו לגבי הכרטיס מסך אם אתה מתכוון לחכות שנה איתו אני הייתי לוקח את הGTX. אני מאמין שעוד שנה יהיה לך תקציב לקנות כרטיס חדש.

אם אתה מחכה לR600 קח את הX1950XT.

לגבי המארז תשמע המארז האהוב שלך הוא איך אני אגיד את זה ::) מארז נחמד ;D אבל במחיר שלו פשוט יש יותר טובים ככה שבגלל זה שמתי את הארורה של גיגהביט הוא בערך ברמה של המארז שלך אולי טיפה יותר טוב ::) אבל אם אתה רוצה מארז שקט עם איורור מצויין קח מארז כמו שלי A10 של לילאן אחד המארזים הכי טובים שיש (אם לא הכי טוב).

:xyxthumbs:

בוקר טוב אח שלי... אני במשרד ועוד לא שתיתי את הקפה אז סלח לי אם אני אדבר שטויות... :sleep:

לגבי הכרטיס מסך, אני אשלב בין שני הדברים יחדיו... אני גם אחכה שנה וגם אחכה ל-R600, זתומרת אני אקנה את ה- R600 עוד שנה ככה... בינתיים אני אקח את ה-XT

לגבי מארז, חשובה לי מאוד הצורה של המארז לא רק העובדה שהוא טוב, ובקנדלף יש את שניהם, האורורה באמת באיזשהו שלב נתן לו FIGHT במחשבות שלי אבל קנדלף ניצח בסוף.... ולגבי המארז שלך, ניסיתי לחפש אבל לא מצאתי אותו, יש מצב לאיזה קישורון?לינקון?...

טוב, אני הולך להכין קפה, השליח של המכולת של המשרד שלנו בדיוק נכנס ככה שהוא הביא את עוגיות האלפחורס שחיכיתי להם... אחחחח כמה טוב לעבוד פה... :cool2:

המשך יום נעים

עודד

ואגב... מעכשיו אולי תרשמו את השמות שלכם - אני מתכוון לכל מי שעוזר לי פה באופן קבוע... נמאס לי לקרוא לך לדוגמא ThaOG ... אני לא יודע מה זה אומר אפילו... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד משהו אחי שכדאי שתשקול אותו...

המחשב שאתה הולך לקנות (מעבד קונרו) עובד על באס 266 ואתה רוצה לקחת זכרונות 400 "400X2=800"

אתה צריך להבין שבשביל לנצל את הזכרון אתה צריך להעלות את הבאס ל400 שזה אוברקלוק מאוד מכובד ומספיק מאוד.

הזכרונות שאתה רוצה לקחת הם בשביל אוברקלוקרים רציניים ביותר שלא מחפשים באס 400 אלא באס הרבה יותר גבוהה (מעלים את התדר של הזכרון לסביבות ה1000) וזה אומר להגיע עם הבאס ל500.

אני חושב שזה ממש מיותר לבן אדם שבהתחלה לא תכנן בכלל אוברקלוק.

עכשיו :

הזכרון הזה twinmos 2X1024 667 מגיע לבאס 400 בקלות יחסית (בטומ'ס הארדוואר הגיעו איתו ל 467 על 2.2 וולט)

הוא עולה 1200 שקל וזה יחסוך לך 600 שקל מהזכרון שאתה רוצה.

מה גם שבאמצע 2007 כבר יוצאים לוחות עם ככה שddr2 יצאו לאט לאט מהנוף ויוזלו באופן סופר משמעותי.

מסקנה : אם אתה לא מתכנן רציני ביותר (מיותר לפי דעתי) ויספיק לך באס 400 (שזה להפוך מעבד קונרו 2.13 ל3.2)

אז הזכרון שרשמתי לך הוא מעל ומעבר ויספיק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד משהו אחי שכדאי שתשקול אותו...

המחשב שאתה הולך לקנות (מעבד קונרו) עובד על באס 266 ואתה רוצה לקחת זכרונות 400 "400X2=800"

אתה צריך להבין שבשביל לנצל את הזכרון אתה צריך להעלות את הבאס ל400 שזה אוברקלוק מאוד מכובד ומספיק מאוד.

הזכרונות שאתה רוצה לקחת הם בשביל אוברקלוקרים רציניים ביותר שלא מחפשים באס 400 אלא באס הרבה יותר גבוהה (מעלים את התדר של הזכרון לסביבות ה1000) וזה אומר להגיע עם הבאס ל500.

אני חושב שזה ממש מיותר לבן אדם שבהתחלה לא תכנן בכלל אוברקלוק.

עכשיו :

הזכרון הזה twinmos 2X1024 667 מגיע לבאס 400 בקלות יחסית (בטומ'ס הארדוואר הגיעו איתו ל 467 על 2.2 וולט)

הוא עולה 1200 שקל וזה יחסוך לך 600 שקל מהזכרון שאתה רוצה.

מה גם שבאמצע 2007 כבר יוצאים לוחות עם ככה שddr2 יצאו לאט לאט מהנוף ויוזלו באופן סופר משמעותי.

מסקנה : אם אתה לא מתכנן אוברקלוק רציני ביותר (מיותר לפי דעתי) ויספיק לך באס 400 (שזה להפוך מעבד קונרו 2.13 ל3.2)

אז הזכרון שרשמתי לך הוא מעל ומעבר ויספיק לך.

סבבה... חשוב מאוד ותודה רבה... רק שאלה קטנה - אם יש לי שני מחשבים אותו דבר, באחד יש את ה- 667 שאמרת ובשני את ה- 800, אתה רוצה להגיד לי שבלי OC לא יהיו בכלל בכלל הבדלים? אפילו לא הבדלים מזעריים? או הבדלים שאני ארגיש בעתיד כשהמחשב כבר לא יהיה חדש? כי נכון שיצאו אבל מי אומר שאני אקנה אותם? אני לא רוצה לעקוב אחרי השוק צעד אחר צעד ולקנות כל פעם את הצעקה האחרונה... לגבי כרטיס מסך זה תקף אבל לא לגבי שאר הדברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The previous section may give you an impression that Core 2 Duo systems do not in fact need fast memory. Using higher-frequency memory modules makes the system costlier, yet doesn't lead to any significant performance increases. This is true, in part: memory faster than DDR2-533 can only provide a maximum of 5% performance growth in a majority of widespread applications. The problem is in the front-side bus which is only clocked at 266MHz as yet.

ההבדלים מזעריים עד 5% ורשום שבשיל לנצל את הזכרון יש צורך לעלות את מהירות הבאס.

הזכרון מוגבל על ידי התדר של הבאס (זאת אומרת שמי שלא עושה אוברקלוק בכלל יסתדר עם זכרון 533).

הנה הלינק לכתבה:

http://www.xbitlabs.com/articles/memory/display/core2duo-memory-guide.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The previous section may give you an impression that Core 2 Duo systems do not in fact need fast memory. Using higher-frequency memory modules makes the system costlier, yet doesn't lead to any significant performance increases. This is true, in part: memory faster than DDR2-533 can only provide a maximum of 5% performance growth in a majority of widespread applications. The problem is in the front-side bus which is only clocked at 266MHz as yet.

ההבדלים מזעריים עד 5% ורשום שבשיל לנצל את הזכרון יש צורך לעלות את מהירות הבאס.

הזכרון מוגבל על ידי התדר של הבאס (זאת אומרת שמי שלא עושה אוברקלוק בכלל יסתדר עם זכרון 533).

הנה הלינק לכתבה:

http://www.xbitlabs.com/articles/memory/display/core2duo-memory-guide.html

זה מידע חשוב, ועכשיו לשאלה הגדולה - זה בעייתי לעשות OC? אני אצטרך להוסיף עוד כסף בשביל זה? עניין של כמה זמן זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה שהמקצוענים יענו לך.

אבל על המעבדים האלה זה אמור להיות לא בעיה עד באס 375 בערך אחרי זה צריך להתחיל להוסיף מתחים.

אם תיקח טוב לא צריכה להיות בעיה (יש את tuniq tower ב - iqpc.co.il וגם ב- noacmop.co.il)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב אח שלי... אני במשרד ועוד לא שתיתי את הקפה אז סלח לי אם אני אדבר שטויות... :sleep:

לגבי הכרטיס מסך, אני אשלב בין שני הדברים יחדיו... אני גם אחכה שנה וגם אחכה ל-R600, זתומרת אני אקנה את ה- R600 עוד שנה ככה... בינתיים אני אקח את ה-XT

לגבי מארז, חשובה לי מאוד הצורה של המארז לא רק העובדה שהוא טוב, ובקנדלף יש את שניהם, האורורה באמת באיזשהו שלב נתן לו FIGHT במחשבות שלי אבל קנדלף ניצח בסוף.... ולגבי המארז שלך, ניסיתי לחפש אבל לא מצאתי אותו, יש מצב לאיזה קישורון?לינקון?...

טוב, אני הולך להכין קפה, השליח של המכולת של המשרד שלנו בדיוק נכנס ככה שהוא הביא את עוגיות האלפחורס שחיכיתי להם... אחחחח כמה טוב לעבוד פה... :cool2:

המשך יום נעים

עודד

ואגב... מעכשיו אולי תרשמו את השמות שלכם - אני מתכוון לכל מי שעוזר לי פה באופן קבוע... נמאס לי לקרוא לך לדוגמא ThaOG ... אני לא יודע מה זה אומר אפילו... :-\

ערב טוב.

THA OG

OG ראשי תיבות של השם שלי.

השם הפרטי הוא אור.

בכל מקרה לינקים למארז שלי הנה.

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16811112122

תמונות

http://www.newegg.com/Product/ShowImage.asp?Image=11%2D112%2D122%2D01%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D02%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D03%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D04%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D05%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D06%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D07%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D08%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D09%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D10%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D11%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D12%2Ejpg&CurImage=11%2D112%2D122%2D01%2Ejpg&Description=LIAN+LI+PC%2DA10B+Black+Aluminum+ATX+Mid+Tower+Computer+Case+%2D+Retail

בארץ אפשר לקנות אותו מפנדה

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_404&products_id=14850

זה המארז אחד הכי טובים במיד. אם לא הטוב שבהם.

לגבי הזיכרונות קח סופר טאנלאט 667 מכיוון שאמרתי לך אתה לא מתכוון לעשות OC עצבני.

וזהו אתה מסודר עודד. :xyxthumbs:

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1803

לוח אם: ASUS P5W DH DELUXE ¤1474

כרטיס מסך: SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950XT 256MB DUAL DVI TV/O - RETAIL ¤1708

דיסק קשיח: SEAGATE BARRACUDA 320GB 16MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3320620AS ¤587

צורב DVD: PIONEER DVDRW DVR-111BK DOUBLE LAYERED X16 (+ -RAM) - BLACK - BULK ¤275

זיכרון: TWINMOS 2048MB (1024X2) 667MHz CL4 ¤1197

מארז: GIGABYTE 3D AURORA 570 - BLACK/SILVER - GZ-FA1CA ¤881

ספק כוח: THERMALTAKE THOUGHPOWER 650W - W0104RI - ATX 12V 2.2 VERSION - ACTIVE PFC+SLI+CF+DUAL READY+52A/12V+4X 12V DUAL RAILS ¤887

מחיר סופי: ¤8820

זה המפרט שלך רק תחליף מארז ללילאן לי או לTT. אתה יודע על מה שאני ממליץ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב.

THA OG

OG ראשי תיבות של השם שלי.

השם הפרטי הוא אור.

בכל מקרה לינקים למארז שלי הנה.

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16811112122

תמונות

http://www.newegg.com/Product/ShowImage.asp?Image=11%2D112%2D122%2D01%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D02%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D03%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D04%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D05%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D06%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D07%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D08%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D09%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D10%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D11%2Ejpg%2C11%2D112%2D122%2D12%2Ejpg&CurImage=11%2D112%2D122%2D01%2Ejpg&Description=LIAN+LI+PC%2DA10B+Black+Aluminum+ATX+Mid+Tower+Computer+Case+%2D+Retail

בארץ אפשר לקנות אותו מפנדה

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_404&products_id=14850

זה המארז אחד הכי טובים במיד. אם לא הטוב שבהם.

לגבי הזיכרונות קח סופר טאנלאט 667 מכיוון שאמרתי לך אתה לא מתכוון לעשות OC עצבני.

וזהו אתה מסודר עודד. :xyxthumbs:

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1803

לוח אם: ASUS P5W DH DELUXE ¤1474

כרטיס מסך: SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950XT 256MB DUAL DVI TV/O - RETAIL ¤1708

דיסק קשיח: SEAGATE BARRACUDA 320GB 16MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3320620AS ¤587

צורב DVD: PIONEER DVDRW DVR-111BK DOUBLE LAYERED X16 (+ -RAM) - BLACK - BULK ¤275

זיכרון: TWINMOS 2048MB (1024X2) 667MHz CL4 ¤1197

מארז: GIGABYTE 3D AURORA 570 - BLACK/SILVER - GZ-FA1CA ¤881

ספק כוח: THERMALTAKE THOUGHPOWER 650W - W0104RI - ATX 12V 2.2 VERSION - ACTIVE PFC+SLI+CF+DUAL READY+52A/12V+4X 12V DUAL RAILS ¤887

מחיר סופי: ¤8820

זה המפרט שלך רק תחליף מארז ללילאן לי או לTT. אתה יודע על מה שאני ממליץ ;)

סבבה אור, טוב לדעת את שמך סוף סוף (אימח שמך...חחחח אני צוחק ;)), אז זה מה שאני אקח וזהו... דיברתי היום עם IQPC ואני מתכוון להזמין כנראה כבר מחר...

לגבי הזכרונות, סבבה, יודע מה אתה צודק - אני אקח את אלה ומקסימום עוד כמה שנים אני אחליף ל- במידת הצורך (הלוח אם יתמוך לי בזכרונות של נכון?)

- לגבי הספק אני בכל זאת אלך על ה- קורסייר 520 וזה גם מה שהמליץ לי הבחור מ-IQPC כי זה ללכת על בטוח וה-TT עדיין לא נתן את חותמו בארץ...

-לגבי המסך שאני לוקח - נכנס לעסק מתחרה חדש - LCD 22" MW221U 2ms DVI WIDE

והוא נמכר ב- IQPC ב- 2471 ש"ח , אני צריך לקרוא עליו עוד כמה ביקורות לפני שאני רכישה ואולי אף לבחון אותו ויזואלית...

אז תודה רבה לכולם על כל העזרה... מפה אני מאמין שאני אסתדר כבר, למדתי המון מכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...