מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים? - עמוד 18 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים?

radioded

Recommended Posts

קודם כל שהליצן מהחנות לא יבלבל לך את המוח.

הספקים האלה של TT הם מצויינים. והוא עולה רק 60 שקל יותר מה HX 520W של קורסייאר. וה TT הוא 650W ונותן לך אפשרות ל CF.

לגבי המסך של בוא אני אבהיר את זה שוב.

או 2007WFP של או GX2 של NEC.

יש לך את התקציב אל תתפשר על פחות... אם אתה רוצה משהו יותר גדול יש את ה 24" של .Dell 2407WFP

http://www2.zap.co.il/model.asp?model_id=468918

אחד המסכים הכי טובים ב 24. אבל המחיר בהתאם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל שהליצן מהחנות לא יבלבל לך את המוח.

הספקים האלה של TT הם מצויינים. והוא עולה רק 60 שקל יותר מה HX 520W של קורסייאר. וה TT הוא 650W ונותן לך אפשרות ל CF.

לגבי המסך של בוא אני אבהיר את זה שוב.

או 2007WFP של או GX2 של NEC.

יש לך את התקציב אל תתפשר על פחות... אם אתה רוצה משהו יותר גדול יש את ה 24" של .Dell 2407WFP

http://www2.zap.co.il/model.asp?model_id=468918

אחד המסכים הכי טובים ב 24. אבל המחיר בהתאם ;)

טוב, לגבי הספק שניהם טובים אז לא קריטי לי

לגבי המסך - אני עדיין חושב...

ולגבי ה- הזה... אללה היסטוררררר... אתה נורמלי??? הוא מתחיל מ-5300 ש"ח... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-

אני לא לוקח 667 וזה משהו שאני בטוח שבעתיד אני אשמח עליו...בין אם אני אעשה OC או לא... למרות שהחלטתי שאני כן אעשה מתישהו!

אם לא תעשה OC לא תשמח עליו.. סתם ביזבזת כסף הוא יעבוד לך על מהירות 533MHZ וגם אם תקנה 667MHZ הוא יעבוד לך על מהירות תדר 533MHZ בעצם.. אלא אם תעשה OC.. וגם אם תעשה OC נמוך לבאס 350 400 היה מספיק 667MHZ..

- הלוח אם הזה של גיגהבייט עדיף על P5B או על P5W ? אני מדבר על DLX כמובן...
- ולגבי המשפט האחרון - אתה נגד הלוח אם הזה בעיקר בגלל המחיר שלו נכון? אני מדבר על ה- P5W DH DELUXE ¤1468...
- דבר שני אני לא לוקח את ה- P5W אלא את ה- P5B כי ככה אמרת.... (אז למה למעשה הוא זול יותר מה - P5W DLX?)

- ל - 965P-S3 הזה (של גיגהבייט נכון?) שגם אתה ממליץ וגם THAOG יש חסרונות? כאילו יש דברים שאין בו שיש ב- P5B DLX? משהו שיחסר לי? למה הוא יותר זול?

לגבי לוח קח את הP5W למה הוא יוקר יקר פשוט כי הוא יותר טוב.

לגבי הלוח אם.. תסתכל מי שלא עושה OC לא ישנה לו ההבדל בין לוח אם אחד ללוח אם אחר בביצועים.. יהיה לו אותם ביצועים.. פשוט אתה לוקח את הלוח אם שתומך בכל הדברים שאתה צריך למשל 800MHZ CF תלוי בדרישות של הקונה ולא צריך מיוחד.. כל זה לגבי מי שלא עושה OC

לגבי מי שעושה OC זה תלוי מה גודל הOC שלו.. אם מתכננים באס 350 שנחשב OC נחמד אבל לא גבוה לוקחים 945P-S3 שמסוגל להגיע לכזה באס אבל לא עובר אותו.. אם מתכננים באס גבוה יותר בד"כ נותנים את הלוח אם 965P-S3 (יש את הDS3 וDS4 אבל הם עולים הרב היותר יקר נותנים בערך אותם ביצועים בOC והשינוי בהם הוא רק שבDS3 יש קבלים מאלומיניום ובDS4 יש קירור על הלוח אם.. שוב שניהם לא משתלמים והS3 יותר זול בדי הרבה ומשתלם מאוד) הוא מגיע לבאס 500 שזה ממש גבוה..ובדרך כלל אנשים לא עוברים אותו.. ויש את הP5B DLX שהוא מלך האוברקלוק מגיע גם לבאסים של 600 והוא לוח מעולה.. אבל גם עולה 1200 1300 שקל.. לעומת ה965P-S3 שעולה הרבה פחות.. יש לP5B DLX כל מיני פיצרים.. אפשר באתר של אסוס לקרוא לגביהם.. אבל בעיקרון אתה לא צריך אפאחד מהם ואם אתה לא עובר באס 500.. שבטוח בטוח בטוח לא תעבור אותו.. (טמפרטורת המעבד באוויר תגביל אותך שהרי לקחת E6600) ואתה לא צריך את הפיצרים שלו למה סתם לבזבז כסף.. אחרי הכל זה עדיין כסף תקנה את ה965P-S3 שהכי משתלם יגיע לאיזה באס שתרצה ואין שום הבדל ביצועים בינו ללוחות אם אחרים.. לכתבה על הP5B תראה כאן http://hwzone.co.il/reviews/p5b/

לגבי P5B DLX לעומת הP5W DLX ממה שהבנתי הP5W מגיע לOC נמוך יותר.. אבל יש לו פיצרים גדולים יותר.. אתה יכול לקרוא באתר של לראות אם אתה צריך את הפיצרים האלה אבל לדעתי לא תצטרך אותם ושוב אם לא מתכונן OC זה לא משנה איזה לוח תיקח כל עוד הוא לא לוח זבל ושהוא תומך בכל מה שאתה צריך.. למי שעושה OC אם הבחירה בין P5W לP5B P5B DLX יותר טוב בOC ולכן עדיף.. וישנם אנשים שצריכים את הפיצרים של הP5W ובגלל זה מעדיפים אותו..

אבל שוב לא אמור להיות לך בכלל התלבטות לגבי הלוחות האלה תיקח את ה965P-S3 שים לב שזה S3 והוא מעולה בשבילך :)

- סבבה, אז אני לא עושה CF כי אני מחליף ל - DX10 עוד שנה ככה - מקובל עלי!

זכור מה אני אומר אתה תחליף כבר לפני :P

- ה- H10 הזה, מה זה? שם של חברה? שם של דגם? לא שמעתי בחיים את המונח הזה... יש אותו בכלל בIQPC? כי ככל הנראה כל הדרכים מובילות לשם...

השם של החברה השם של הדגם H10.. אחלה צורב..

- לגבי המסך CMV, לא משמיצים אותו, יותר נכון "משמיץ" אותו, וזה מישהו רשע בשם THAOG שאוהב לעשות צחוק מאחלה מוצרים כמו קנדלפים וCMVים למיניהם... אז עזוב שטויות, אחלה מסך, ראיתי אותו בעיני, הורדתי ל-KSP אותו מהתצוגה כדי שיראו לי אותו במעבדה שלהם כשהוא מחובר למחשב אחד ולא דרך מפצל של 700 מסכים והוא אחלה של מסך, זהו אני סגור עליו, כרגע ננעלתי עליו נעילה של אמסטף!!!! סגור בדוק חתום ונצור!!! לא שובר את המילה שלי! (אלא אם יהיה ב-NEC )

ושוב עוד הוכחה למשיהו שראה את המסך ואמר שהוא מצויין.. חוצמזיה שיש לו נתונים ממש טובים וחוצמזיה שהוא 22 אינטש וחוצמזיה שהוא ממש זול :silly:

למרותש אני מעדיף את הLG L204WT :smile1:

- לגבי המעבד, גם אם תגיד לי אחרת אני בכל זאת לא אקח את ה- E6300 על פני ה- E6600 כי זה כמה צעדים אחורה מבחינתי, מצטער אח שלי... אבל בזה אני לא אסכים אם תגיד לי אחרת...

לגבי המעבד אם הייתי בטוח ב100 אחוז הייתי ממשיך להגיד שתיקח את הE6300.. אבל אני עדיין לא כזה בטוח.. ובמילא נשאר לך הרבה כסף :P

אתה רוצה להגיד לי שה- TT KANDALF היוקרתי והמשוריין והשמן שלי הוא מארז לא שקט? הבנתי שאם יש משהו שקט בעולם הזה אז זה הוא!!!

כאילו זאת כל המומחיות של TT במארזים שלהם, לא ככה???.... בבקשה תגיד שכן!

:lol:אממ האמתי מה שאמרתי שהוא לא שקט.. אני בכלל לא יודע אם הוא שקט או לא.. פשוט אפעם לא ממליצים על המארז הזה וממליצים לשקט ודברים כאלה על אחרים ככה כשהנחתי שלו לקחת את המארזים הממש שקטים הנחתי שלא מה שחשוב לך ממש זה השקט.. אבל יכול להיות שגם המארז שלך שקט..

אני מפחד להגיד דברים רעים על המארז :smile1: אני לא יחזור בחיים..

ועכשיו לגבי הכרטיס מסך אם אתה מתכוון לחכות שנה איתו אני הייתי לוקח את הGTX

בשום פנים ואופן לא את הGTX 3700 שקל לכרטיס מסך :bash: :bash:שיגעון..

באחד יש את ה- 667 שאמרת ובשני את ה- 800, אתה רוצה להגיד לי שבלי OC לא יהיו בכלל בכלל הבדלים?

אם לא תעשה OC אין שום שום הבדל שניהם יעבדו על 533MHZ אם תעשה OC יהיה הבדל קטן ולא הכי משמעותי אבל זה ישפיע לך על גודל הOC שתגיע אליו..

כי נכון שיצאו אבל מי אומר שאני אקנה אותם?

אתה לא תקנה הלוח שלך לא יתמוך..

זה מידע חשוב, ועכשיו לשאלה הגדולה - זה בעייתי לעשות OC? אני אצטרך להוסיף עוד כסף בשביל זה? עניין של כמה זמן זה?

בקונור זה לא אמור להיות בעייתי..

בוא נגיד לך ככה בשביל OC תצטרך לעשות עידכון ביוס.. יש מדריכים שמראים איך.. זה יכול להרוס את הלוח אם.. אם באמצע נכבה המחשב או הבאת ביוס לא נכון או הדיסקט לא מספיק טוב ונתקע באמצע או שלחצת על דברים לא נכונים כשעידכנת) אבל יש משהו בלוחות אם שגם אם קרה משהו אתה יכול להחזיר שהלוח שוב יעבוד עם הביוס הישן ככה שזה לא כזה סיכון וגם אם יקרה משהו אפשר להחזיר בקלות..

אחרי עידכון ביוס אתה כבר יכול להעלות את הבאס שיעלה את מהירות המעבד ממהירות מעבד מסויימת כבר תצטרך להעלות מתחים למעבד לפעמים גם לזיכרונות שזה כבר טיפה יותר מסוכן.. אבל מעלים כל פעם קצת ובודקים את היציבות והטמפרטורה ככה שזה לא אמור להיות סיכון אם הטמפרטורה לא גבוהה מדי ואתה מעלה קצת קצת.. בשביל OC אתה צריך עדיף מעבד עם מכפלה כמה שיותר גבוהה לE6600 יש מכפלה 9 שזה ממש גבוהה צריך זיכורנות 667MHZ לבאס 350 400 (עם OC לזיכורנות) 800MHZ לבאס 450 500 (עם OC לזיכורנות) וליותר כבר 1200MHZ או 800MHZ שטובים בOC צריך שטוב בOC תלוי כמה באס אתה מתכנן ולפי זה אתה יודע איזה לוח.. וצריך ממהירות מעבד 3000 בערך כבר איוורור מיוחד למעבד.. ממהירות 4000 בערך כבר צריך גז או מים..

וזהו בתימצות :silly

לגבי שמות קוראים לי אלעד.. שם המשפחה פרגר איכשהו מפרגר הגעתי לPerGola תאמין לי.. איך?.. אני אפילו לא יודע :silly:

(הלוח אם יתמוך לי בזכרונות של נכון?)

לא.. שום כיום לא תומך אם אני לא טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה לא טועה.

טוב, לגבי הספק שניהם טובים אז לא קריטי לי

לגבי המסך - אני עדיין חושב...

ולגבי ה- הזה... אללה היסטוררררר... אתה נורמלי??? הוא מתחיל מ-5300 ש"ח... :o

;D

אח שלי אתה זה שמחפש מסכים גדולים מ20.1"

אז הבאתי לך אחד כזה. ;)

רק שהוא באמת אייכותי לא כמו הקקמייקה שהבאת פה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין לך מה לדאוג אין לך מה לחכות לדברים האלה.. רק אנשים שמשתמשים בתוכנות מיוחדות שצורכות עיבודים מטורפים באמת יצטרכו כאלה .. והFSB שיש לך במעבד 1066MHZ לא יפריע לך במשחקים..והמעבד שלך לא יפריע לך בשום משחק עכשיו ובעתיד.. ואין טעם גם לחכות רק בשביל תמיכה בDDR3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך 2007 יצאו לוחות אם תמיכה בddr3 אבל בנתיים אין תמיכה בddr3

ובלוחות הללו הfsb יהיה 1333Mhz למעבדי quad core

לduo הfsb הוא 1066Mhz

עוד מעט יצא 2 Duo 2nd Generation עם 1333FSB ובינתיים מרובעי הליבה הם אלה עם 1066FSB.

E6850

E6750

E6650

יצא גם E6800 אבל הוא יהיה 1066FSB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר...חשבתי שכל הלוחות החדשים שיתמכו בquad core יהיו

בעלי fsb 1333Mhz, ולגבי הדור השני של הduo core2 מתי הוא יהיה

זמין?

http://www.atomicmpc.com.au/forums.asp?s=2&c=6&t=10867

פה פחות או יותר סיכמו את זה.

אבל בקשר לתאריך זה קצת לא מעודכן והמעבדים אמורים לצאת באזור ינואר-פברואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.atomicmpc.com.au/forums.asp?s=2&c=6&t=10867

פה פחות או יותר סיכמו את זה.

אבל בקשר לתאריך זה קצת לא מעודכן והמעבדים אמורים לצאת באזור ינואר-פברואר.

מרובעי הליבה יצאו בינואר פברואר אבל ה E6650 E6750 E6850 יצאו בחלק השלישי של 2007 כלומר יולי-ספטמבר.

ntel 2 Duo processors with E6850, E6750 and E6650 with 3.0GHz, 2.66GHz and 2.33GHz clock-speeds respectively and 1333MHz processor system bus in Q3 2007

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרובעי הליבה יצאו בינואר פברואר אבל ה E6650 E6750 E6850 יצאו בחלק השלישי של 2007 כלומר יולי-ספטמבר.

ntel 2 Duo processors with E6850, E6750 and E6650 with 3.0GHz, 2.66GHz and 2.33GHz clock-speeds respectively and 1333MHz processor system bus in Q3 2007

אמרתי לך שזה לא מעודכן... הודיעו שהוא יצא ב- Q1 2007.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזהו אתה מסודר עודד. :xyxthumbs:

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ₪1803

לוח אם: ASUS P5W DH DELUXE ₪1474

כרטיס מסך: SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950XT 256MB DUAL DVI TV/O - RETAIL ₪1708

דיסק קשיח: SEAGATE BARRACUDA 320GB 16MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3320620AS ₪587

צורב DVD: PIONEER DVDRW DVR-111BK DOUBLE LAYERED X16 (+ -RAM) - BLACK - BULK ₪275

זיכרון: TWINMOS 2048MB (1024X2) 667MHz CL4 ₪1197

מארז: GIGABYTE 3D AURORA 570 - BLACK/SILVER - GZ-FA1CA ₪881

ספק כוח: THERMALTAKE THOUGHPOWER 650W - W0104RI - ATX 12V 2.2 VERSION - ACTIVE PFC+SLI+CF+DUAL READY+52A/12V+4X 12V DUAL RAILS ₪887

מחיר סופי: ₪8820

זה המפרט שלך רק תחליף מארז ללילאן לי או לTT. אתה יודע על מה שאני ממליץ ;)

טוב, מה שאני אעשה זה דבר כזה, אני אקח את המפרט הזה עם שינויים כאלה

- הארד דיסק אני אשאר עם ה- WD כי חבל על הכסף... זה 140 ש"ח שאני לא ארגיש הבדל בהם...

- צורב אני אקח את זה בלי ה- כי הבנתי שזה סתם פורמט שאין בארץ אז אפילו ה- 30 ש"ח תוספת על הפורמט הזה לא שווה את ההפרש

- וכמעט הצלחת לעבוד עליי - אני לוקח את TT KANDALF השחור :pissed:!!!!!!!!!!! אשכרה לא ראיתי את זה מוקדם יותר... חחחחחח

- ספק כח אני אשר עם הקורסייר כי עדיין סיסוניק מייצרים אותם - נשמע מבטיח!

מה שיוצא זה זה:

מערכת בנה לך מחשב הכוללת את הפריטים הבאים

מעבד:

INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ₪1803

לוח אם:

P5W DH DELUXE ₪1474

כרטיס מסך:

SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950XT 256MB DUAL DVI TV/O - RETAIL ₪1708

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA 150 ₪442

צורב DVD:

PIONEER DVDRW DVR-111DBK DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ₪242

זיכרון:

TWINMOS 2048MB (1024X2) 667MHz CL4 ₪1197

מארז:

THERMALTAKE KANDALF BLACK FULL TOWER CASE SERIES VA9000BWS w/o ₪1040

:

520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ₪ 827

מחיר סופי לאחר הנחה: ₪8634 (שווי ההנחה: ₪98)

זהו... ואני שמח שירדתי במחיר בסופו של דבר ולא עליתי, עכשיו אולי אני אשקול את ה- NEC יותר לעומק...

ולגביך אלעד ;)... אני לא אצטט דברים שאמרת כי יש המון וכולם חשובים, אני פשוט אהיה יותר תמציתי...

לפי מה שאני מבין, מכל המפרט הזה יש לך בעיה יחסית רצינית רק עם הלוח אם,נכון?(אם כן אז תריב עם אור ThaOG על זה :P) אבל תכלס בגדול, המפרט הסופי הזה הוא סבבה מבחינתך? זה הכי חשוב לי לדעת, אתה אומר דברים חשובים וזורק עובדות קדושות לאוויר אבל לא בנית לי מפרט מכל הדברים שאמרת עדיין, אז זה אומר שאתה מסכים בגדול עם המפרט? כי אני באמת רוצה להזמין כבר...

אז מה אומר?... גם אתה אור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד.

או האוררה של גיגה ביט או הליאן לי שיש לי. לא TT

לגבי הארד דיסק פשוט קח דגם של 250 זה עולה קצת יותר למרות שאני הייתי לוקח את ה320 תמיד זה נגמר מהר מידי :xyxthumbs:

חוץ מזה מפרט מצויין ודי נמאס כבר לי להגיד לך להתחדש עודד אז יאללה תיקנה כבר את המחשב :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...