מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים? - עמוד 9 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים?

radioded

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הייתי קונה x1950xt ועושה לו קצת OC ומגיע לאותן מהירויות כמו של x1950xtx

ואני בכלל לא הייתי קונה X1950XTX כשעכשיו יצא דור חדש של כרטיסים.. הייתי קונה כרטיס חלש יותר ומשדרג עוד חצי שנה..

תראה לנו את המפרט הסופי ונוכל להביא לך חוות דעות על המפרט הסופי אחרי ההמלצות שאמרו לך פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני בכלל לא הייתי קונה X1950XTX כשעכשיו יצא דור חדש של כרטיסים.. הייתי קונה כרטיס חלש יותר ומשדרג עוד חצי שנה..

תראה לנו את המפרט הסופי ונוכל להביא לך חוות דעות על המפרט הסופי אחרי ההמלצות שאמרו לך פה..

חחח... יש כאן כ"כ הרבה... אני לא יודע איזה לתת לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול הוא רצה מksp (עברתי במהירות על הדפים של התראד)

טוב מפרט מksp...

מעבדי אינטל? כמות

מחיר סה"כ

Core2 Duo E6600, 1066Mhz, s775, 4MB 1

1920

1920

לוחות אם למעבדי אינטל? ASUS כמות

מחיר סה"כ

P5B Deluxe s775, Conroe, P965, DDRII 800, PCI-E 1

1190

1190

זכרונות? DDR II 667 כמות

מחיר סה"כ

1GB TwinMOS 2

630

1260

כרטיסי מסך? Sapphire (ATI) כמות

מחיר סה"כ

X1950XTX 512MB GDDR4 2xDVI, VIVO, PCI-E 1

2850

2850

דיסקים קשיחים? Maxtor כמות

מחיר סה"כ

250GB 16MB, SATA II 1

450

450

צורבים? DVD Recorders כמות

מחיר סה"כ

LG DVD±RW GSA-H10AK x16, DL x8 Black 1

195

195

מארזים? כמות

מחיר סה"כ

Thermaltake Shark VA7000BWA 1

830

830

ספקי כוח? Enermax כמות

מחיר סה"כ

Liberty ELT620AWT 620W 1

990

990

מסכים? Chi Mei כמות

מחיר סה"כ

CMV 221D 22'' LCD 5ms DVI 1

2250

2250

סה"כ

11935

בתשלומים (כולל תוספת) 12 * 1086

כל מה שרצית לגבי המארז:

http://www.thermaltake.com/XaserCase/soprano/sws/sws.htm

לגבי הזכרונות כבר אמרתי

ולגבי הכרטיס מסך סתם בזבוז כסף אפשר קצת להשקיע ולקנות 8800gts...

ובאמת כבר עדיף לקנות כרטיס dx10 ולא x1950xtx (לדעתי סתם בזבוז)

הייתי הולך על x1950xt 256 או x1950pro שיותר זולים ולדעתי יתאימו יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לגבי המפרט.. תשנה את הספק לליברטי 400W יחסוך לך הרבה כסף וזה מחזיק כרטיס 8800..

אתה מתכנן OC? ואם כע באיזה גודל לאיזה מהירות אתה רוצה להגיע..?

ומחזק את דבריו של מי שמעלי.. אין טעם לקנות את הכרטיס הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, COLD FIRE , נראה לי שהמפרט האחרון שלך הוא מה שאני אקח, ISOTOP ל - 8800GTS (שלא לדבר על ה- GTX) יש חריגה מהתקציב, ה- X1950XTX עולה ב- KSP איזה 300 ש"ח פחות ממה ש COLD FIRE רשם פה כי המחירים לא מעודכנים באתר, אני פשוט אחליף ל - DX10 בעוד שנה ככה ועד אז אלוהים גדול!

PERGOLA - אתה בטוח שספק כח 400 יחזיק גם 8800GTX??? אני לא רוצה להחליף גם ספק בעוד שנה כשאני אחליף ל- DX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אחי בסופו של דבר אתה תעשה מה שאתה רוצה...

רק שתדע שיש 8800GTS ב2900 שקל והביצועים שלו לא רואים את XTX

תעשה את החשבון שלך אבל לי נראה שזה יותר משתלם.

או שתקנה כרטיס זול כמו שהמליצו לך כדוגמת 1950PRO ותחזיק איתו מעמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אחי בסופו של דבר אתה תעשה מה שאתה רוצה...

רק שתדע שיש 8800GTS ב2900 שקל והביצועים שלו לא רואים את XTX

תעשה את החשבון שלך אבל לי נראה שזה יותר משתלם.

או שתקנה כרטיס זול כמו שהמליצו לך כדוגמת 1950PRO ותחזיק איתו מעמד.

זה בדיוק העניין - לא בא לי "להחזיק מעמד", לפי מה שהבנתי אחי, ה- X1950XTX יכול להריץ הכל כיום וגם בעתיד הקרוב, ות'אמת אי אפשר לקרוא לי מטורף כי אני לא כזה אני פשוט רוצה מחשב שלא תהיה לו בעיה להריץ כל משחק שאני ארצה! כשהכרטיס ידעך, אני לא מאמין שזה יקרה בשנה הקרובה, אני אקנה תומך DX10... ולגבי ה- GTS, אם אני כבר אקנה אז זה יהיה ה- GTX, אבל ת'אמת, יש לי יותר נטיה ל - ATI ואני אפילו לא יודע למה יש לי את הנטיה הזאת... אולי כי שמעתי עליהם יותר דברים טובים, אולי סתם כי השם שלהם מצלצל לי יותר טוב, אבל ככה זה בעצם ככה שאני מעדיף לקחת אותו עכשיו וכשאני אשדרג אז לקחת את ה- R600 של ATI שיצא בעתיד... תקן אותי אם דיברתי שטויות במיץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין - לא בא לי "להחזיק מעמד", לפי מה שהבנתי אחי, ה- X1950XTX יכול להריץ הכל כיום וגם בעתיד הקרוב, ות'אמת אי אפשר לקרוא לי מטורף כי אני לא כזה אני פשוט רוצה מחשב שלא תהיה לו בעיה להריץ כל משחק שאני ארצה! כשהכרטיס ידעך, אני לא מאמין שזה יקרה בשנה הקרובה, אני אקנה תומך DX10... ולגבי ה- GTS, אם אני כבר אקנה אז זה יהיה ה- GTX, אבל ת'אמת, יש לי יותר נטיה ל - ATI ואני אפילו לא יודע למה יש לי את הנטיה הזאת... אולי כי שמעתי עליהם יותר דברים טובים, אולי סתם כי השם שלהם מצלצל לי יותר טוב, אבל ככה זה בעצם ככה שאני מעדיף לקחת אותו עכשיו וכשאני אשדרג אז לקחת את ה- R600 של ATI שיצא בעתיד... תקן אותי אם דיברתי שטויות במיץ!

אל תיקח את הX1950XTX ב2800 אם אתה שם כזה סכום לך על הGTS. אל תשים יותר מ2000 שקל על כרטיס מסך זה ביזבוז עצום ואתה לא תרגיש את ההבדל תזכור שאתה מחליף לR600 בקרוב ואתה זורק פה המון כסף לפח.(תיקח מקסימום את הX1950XT שעולה 1700).

ספק תיקח קרוסייאר 620W אל תיקח ליברטיס 620W יותר מידי אנשים התלוננו עליו.

חבל לקנות עכשיו ולהצער אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיקח את הX1950XTX ב2800 אם אתה שם כזה סכום לך על הGTS. אל תשים יותר מ2000 שקל על כרטיס מסך זה ביזבוז עצום ואתה לא תרגיש את ההבדל תזכור שאתה מחליף לR600 בקרוב ואתה זורק פה המון כסף לפח.(תיקח מקסימום את הX1950XT שעולה 1700).

ספק תיקח קרוסייאר 620W אל תיקח ליברטיס 620W יותר מידי אנשים התלוננו עליו.

חבל לקנות עכשיו ולהצער אח"כ.

באמת? התלוננו על ליברטי? הם לא אמורים להיות הכי טובים? ויש עליהם גם 3 שנים אחריות, לא?

השאלה אם יש מספיק אנשים שקנו את קורסייר בשביל שיוכלו להתלונן גם עליו.. כי הכל עניין של אחוזים, ברור שאם 1000000 איש קונים ליברטי, ו - 1000 איש קונים קורסייר אז יהיו יותר תלונות על ליברטי... מה לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^מחזק, בהחלט אפשרי...

לגבי הספק יש כמה חברה בפורום שאומרים שגם אם ספק של liberty 400W הוא יכול להספיק

לGTS בנוגע לgtx לא יודע אבל אם זה נכון אז ה500W יחזיק אותו(GTX) ללא קושי כך שכבר

חסכת 200-300 ש"ח הייתי הולך על gts ולא על XTX, כמובן שאם אתה רוצה לקנות בעוד

שנה(וזו בדיוק דעתי לקנות בעוד שנה~) כרטיס dx10 אז תקנה x1950pro או x1950xt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^מחזק, בהחלט אפשרי...

לגבי הספק יש כמה חברה בפורום שאומרים שגם אם ספק של liberty 400W הוא יכול להספיק

לGTS בנוגע לgtx לא יודע אבל אם זה נכון אז ה500W יחזיק אותו(GTX) ללא קושי כך שכבר

חסכת 200-300 ש"ח הייתי הולך על gts ולא על XTX, כמובן שאם אתה רוצה לקנות בעוד

שנה(וזו בדיוק דעתי לקנות בעוד שנה~) כרטיס dx10 אז תקנה x1950pro או x1950xt

כולם מסכימים פה על העניין של לקנות את ה- X1950XT (במקום ה- XTX) ושהוא יחזיק אותי לשנה הקרובה? ושאני אומר "יחזיק" אני לא מתכוון בלחץ ובחוסר הנאה, אני מתכוון שאני אריץ איתו כל מה שקיים כולל CNC3 שיוצא ב-2007 ובכיף אני מתכוון ובלי קושי! אם כן אז אני אוותר על ה- XTX (במידה ואין באמת ברבה הבדל) ואני אשדרג ל - R600 בעתיד... סבבה מבחינת כל מי שקורא?

אני מדבר על יותר מ30%.

וליברטי רחוק מלהיות הספק הכי טוב. הקרוסייאר 620W הרבה יותר טוב ממנו.

PCP&C וZIPPY נחשבות לחברות הכי טובות.

אז רגע, אני אשאל אותך יותר מזה - אם כולם אומרים פה ש ה- 500 יחזיק אפילו את ה- GTX אז לא עדיף כבר ליברטי 500 או שגם עליו יש תלונות? ואם גם עליו יש תלונות אז לא עדיף קורסייר שהוא 500 ולא 620?... אחחח... קשה קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...