ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר ! - עמוד 33 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר !

Milford Cubicle

Recommended Posts

בדיחה קצת ארוכה,אבל פשוט מעולה:

מדובר בסיפור אמיתי,בתקופה בה הייתי מאושר.

אני וחברה שלי היינו בקשר כבר מעל לשנה,ולכן החלטתי שאני מעונין להתחתן איתה.

ההורים שלה ושלי עזרו לנו בכל דבר,חבריי עודדו אותי להתחתן,וחברה שלי?חברה שלי היתה פשוט מושלמת!

עם זאת-היה דבר אחד שבאמת הטריד אותי לכל אורך אותה השנה-היתה זו אחותה הקטנה..היא היתה אז בסביבות גיל העשרים,תמיד לבשי מכנסי מיני קצרים וחולצות חושפניות שלא מותירות הרבה מקום לדמיון...הבעיה היתה שכמעט תמיד כשהייתי בסביבתה,היא היתה מתכופפת ובכך "זכיתי" לראות לא פעם ולא פעמיים את לבושה התחתון...על זאת יש להוסיף מכה על מכה-היא מעולם לא עשתה את זה ליד אף אחד אחר.

יום אחד אחותה הקטנה התקשרה אליי וביקשה ממני לבוא אליה לבית על מנת לעזור לה עם ההזמנות לחתונה,היא היתה לבדה בבית כשהגעתי,ואיך שהתיישבתי לידה היא החלה ללחוש לי באוזן שבקרוב אני הולך להיות גבר נשוי,גבר של אישה אחת,ושלה תמיד היו רגשות כלפי,רגשות שהיא לא הצליחה להתגבר עליהם ושהיא לא רצתה להתגבר עליהם.

היא אמרה לי שהיא רוצה לעשות איתי אהבה רק פעם אחת לפני שאני מתחתן,לפני שאני מתחייב לזוגיות עם אשתי לעתיד...אני הייתי בשוק ולא יכלתי להוציא מילה..לאחר כמה שניות של שתיקה היא אמרה- "אני עכשיו עולה לחדר שלי,ואם אתה מעונין בזה,אז פשוט בוא אלי לחדר וקח אותי".

הייתי קפוא,הייתי בשוק,ובעודי בוהה בה עולה במדרגות,היא הורידה את המכנסיים וזרקה אותם לעברי.

קמתי מהספה,עמדתי למשך כמה שניות,ובלי לחשוב יותר מדי-פניתי לכיוון דלת היציאה ויצאתי מהבית.

הלכתי במהירות למכונית שלי,ושם,בדיוק שם-ראיתי את אביה של אשתי לעתיד נשען על מכוניתי עם דמעות בעיניים.

הוא בא אליי בהתרגשות ואמר לי: "מזל טוב,עברת את מבחן הנאמנות,לא יכלנו לבקש גבר יותר טוב לביתי הבכורה,ברוך הבא למשפחתנו!".

"אז מה אתה רוצה?" אתם בטח שואלים

ובכן,מוסר ההשכל הוא-

תמיד תשמור את הקונדומים באוטו.

אני זוכר שקראתי אותה באנגלית לפני איזה שנה xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש לי משהו קצת שונה, דווקא חידה.

אתה נוהג במכונית שלך בלילה קר וגשום, ופתאום צצה מהחשיכה תחנת אוטובוסים שבה אתה רואה 3 אנשים:

1) אישה זקנה שנראית שהיא גוססת

2) חבר קרוב וותיק שלך שהציל את חייך פעם

3) האיש/אישה שחלמת עליו/עליה כל חייך

יש לך עוד מקום אחד במכונית. למי מהאנשים אתה תציע לעלות למכונית?

לפני שאני ממשיך, רק שתדעו שזו דילמה מורלית או אתית שסיפרו אותה בראיונות לחברת הייטק. אז אני אתן לכם לחשוב קצת לפני שאני אמשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כששאלו אותך

אמרת

אז הראיתי לך

ומאיפה אתה כל כך בטוח שלקחתי אותם דווקא משם?

אתה נוהג במכונית שלך בלילה קר וגשום, ופתאום צצה מהחשיכה תחנת אוטובוסים שבה אתה רואה 3 אנשים:

לפני שאני ממשיך, רק שתדעו שזו דילמה מורלית או אתית שסיפרו אותה בראיונות לחברת הייטק. אז אני אתן לכם לחשוב קצת לפני שאני אמשיך

גדול!! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשיך לנסוע ומשפריץ עליהם מים עם המכונית :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשיך לנסוע כאילו לא ראיתי אותם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד, אני חצי פולני (וחצי טריפוליטאי, לא קשור אני יודע :lol:), אז כנראה לא כל הפולנים כאלה... (כלומר, אם 3DGOD בכלל פולני, באופן כללי אחלה בנאדם אבל)

ואני 100% פולני

ולא ציינתי את זה באופן רע

פשוט המשפט שכתבת היה פולני קלאסי

וגם צדקתי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חידה מ 16 בלוקס (הסרט עם ברוס ויליס) וברוס ויליס בחר באפשרות השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי לחמניות הולכות בסופר, פתאום הן רואות לחמניה מוזרה ...שואלת הלחמניות את הלחמניה המוזרה מה קרה לה והלחמניה המוזרה עונה (מבטא רוסי)אני חלה(מבטא רוסי)

כלב אחד הולך ברחוב,פתאום קולט בננה מכסחת דשא,הכלב שואל את הבננה "בננה בננה מה את עושה?" אז הבננה עונה "ואי ,כלב מדבר."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכושי מהסרט 16 רחובות שאל את הדיחה הזאת בישבל לדעת איזה בן אדם אתה

ואומרים שיש סערה בסוף או הוריקן ומשהו כזה לא סתם גשם

בקיצור מה אני עושה?

יוצא מהאוטו הולך מאחורי התחנה "מפטפט" עם האישת חלומותי

זוכר את החברה בפג'ז ולוקח את הזקנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...