ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר ! - עמוד 32 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר !

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי תמונה שלו ופשוט הייתי חייב להכניס את זה

רק מלהסתכל על הפרצוף שלו אתה צוחק

זה גיבוי לבדיחה הזו,אם לא צחקת מהבדיחה,אתה בטוח לפחות תחייך מהפרצוף שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס לחפש בדיחות בגוגל...

:smile1:

ילד משחק בפלאפון בשיעור, לפני שהמורה מספיקה לראות אותו הוא מכניס את הפלאפון בין הרגליים.

המורה אומרת לו : "יוני! תוציא מייד את מה שיש לך בין הרגליים ותתחיל לעבוד! יש פה כאלה שכבר גמרו!!".

מורה אומר בשיעור:

"מי שידבר עכשיו אני אגמור עליו! ושניינו נרד אחר כך למנהלת!".

|

V

3D, הוצאת את זה מתוך ציטוט, לא?

|

V

הועתק מפה:

http://www.tzitut.com/V2/?2853

ומפה:

http://www.tzitut.com/V2/?2891

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A girl asks her boyfriend to come over Friday night and have dinner with her parents. Since this is such a big event, the girl announces to her boyfriend that after dinner, she would like to go out and make love for the first time.

Well, the boy is ecstatic, but he has never had sex before, so he takes a trip to the pharmacist to get some condoms. The pharmacist helps the boy for about an hour. He tells the boy everything there is to know about condoms and sex.

At the register, the pharmacist asks the boy how many condoms he'd like to buy, a 3-pack, 10-pack, or family pack. The boy insists on the family pack because he thinks he will be rather busy, it being his first time and all.

That night, the boy shows up at the girl's parents house and meets his girlfriend at the door. "Oh, I'm so excited for you to meet my parents, come on in!"

The boy goes inside and is taken to the dinner table where the girl's parents are seated. The boy quickly offers to say grace and bows his head.

A minute passes, and the boy is still deep in prayer, with his head down.

10 minutes pass, and still no movement from the boy.

Finally, after 20 minutes with his head down, the girlfriend leans over and whispers to the boyfriend, "I had no idea you were this religious."

The boy turns, and whispers back, "I had no idea your father was a pharmacist."

וזה בסדר,אני רגיל לבאנים כבר :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי זקנות יושבות על ספסל

אחת עיוורת,אחת חירשת

פתאום אחת מהן אומרת: "יש פה ריח של מישהו מת"

סוניה?סונייייייייייייהההההההההההההה

מרוב שצחקתי כמעט לחצתי על הכפתור של הבאן. אולי בפעם הבאה אני כבר לא אוכל להתאפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיחה קצת ארוכה,אבל פשוט מעולה:

מדובר בסיפור אמיתי,בתקופה בה הייתי מאושר.

אני וחברה שלי היינו בקשר כבר מעל לשנה,ולכן החלטתי שאני מעונין להתחתן איתה.

ההורים שלה ושלי עזרו לנו בכל דבר,חבריי עודדו אותי להתחתן,וחברה שלי?חברה שלי היתה פשוט מושלמת!

עם זאת-היה דבר אחד שבאמת הטריד אותי לכל אורך אותה השנה-היתה זו אחותה הקטנה..היא היתה אז בסביבות גיל העשרים,תמיד לבשי מכנסי מיני קצרים וחולצות חושפניות שלא מותירות הרבה מקום לדמיון...הבעיה היתה שכמעט תמיד כשהייתי בסביבתה,היא היתה מתכופפת ובכך "זכיתי" לראות לא פעם ולא פעמיים את לבושה התחתון...על זאת יש להוסיף מכה על מכה-היא מעולם לא עשתה את זה ליד אף אחד אחר.

יום אחד אחותה הקטנה התקשרה אליי וביקשה ממני לבוא אליה לבית על מנת לעזור לה עם ההזמנות לחתונה,היא היתה לבדה בבית כשהגעתי,ואיך שהתיישבתי לידה היא החלה ללחוש לי באוזן שבקרוב אני הולך להיות גבר נשוי,גבר של אישה אחת,ושלה תמיד היו רגשות כלפי,רגשות שהיא לא הצליחה להתגבר עליהם ושהיא לא רצתה להתגבר עליהם.

היא אמרה לי שהיא רוצה לעשות איתי אהבה רק פעם אחת לפני שאני מתחתן,לפני שאני מתחייב לזוגיות עם אשתי לעתיד...אני הייתי בשוק ולא יכלתי להוציא מילה..לאחר כמה שניות של שתיקה היא אמרה- "אני עכשיו עולה לחדר שלי,ואם אתה מעונין בזה,אז פשוט בוא אלי לחדר וקח אותי".

הייתי קפוא,הייתי בשוק,ובעודי בוהה בה עולה במדרגות,היא הורידה את המכנסיים וזרקה אותם לעברי.

קמתי מהספה,עמדתי למשך כמה שניות,ובלי לחשוב יותר מדי-פניתי לכיוון דלת היציאה ויצאתי מהבית.

הלכתי במהירות למכונית שלי,ושם,בדיוק שם-ראיתי את אביה של אשתי לעתיד נשען על מכוניתי עם דמעות בעיניים.

הוא בא אליי בהתרגשות ואמר לי: "מזל טוב,עברת את מבחן הנאמנות,לא יכלנו לבקש גבר יותר טוב לביתי הבכורה,ברוך הבא למשפחתנו!".

"אז מה אתה רוצה?" אתם בטח שואלים

ובכן,מוסר ההשכל הוא-

תמיד תשמור את הקונדומים באוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A girl asks her boyfriend to come over Friday night and have dinner with her parents. Since this is such a big event, the girl announces to her boyfriend that after dinner, she would like to go out and make love for the first time.

Well, the boy is ecstatic, but he has never had sex before, so he takes a trip to the pharmacist to get some condoms. The pharmacist helps the boy for about an hour. He tells the boy everything there is to know about condoms and sex.

At the register, the pharmacist asks the boy how many condoms he'd like to buy, a 3-pack, 10-pack, or family pack. The boy insists on the family pack because he thinks he will be rather busy, it being his first time and all.

That night, the boy shows up at the girl's parents house and meets his girlfriend at the door. "Oh, I'm so excited for you to meet my parents, come on in!"

The boy goes inside and is taken to the dinner table where the girl's parents are seated. The boy quickly offers to say grace and bows his head.

A minute passes, and the boy is still deep in prayer, with his head down.

10 minutes pass, and still no movement from the boy.

Finally, after 20 minutes with his head down, the girlfriend leans over and whispers to the boyfriend, "I had no idea you were this religious."

The boy turns, and whispers back, "I had no idea your father was a pharmacist."

וזה בסדר,אני רגיל לבאנים כבר :silly:

חחחחחחח איזה בריחה קורעת........רק למה באנגלית?!?! :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...