זקוק לעכבר עד 500 שקל+ כמה שאלות - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעכבר עד 500 שקל+ כמה שאלות

dante123

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי באמת... מבחינת משחקים ה- Copperhead הוא המלך הבלתי מעורער וה- G5 בכלל לא ברמה שלו.

תקנה אותו עם פאד Mantis ואתה מסודר.

יש לי G5 במחשב השני והוא נוח מאוד אבל הוא בנוי במיוחד בשביל נוחות ואני אוהבת לעבוד עליו כשאני לא צריך לשחק או לעשות פעולות אינטנסיביות בגלל שהוא בנוי ככה שכל היד מונחת עליו אבל ה- Copperhead הוא יותר דק וארוך והוא מאוד מעודן ככה שהשליטה עליו היא שילוב של יד + אצבעות והתוצאה היא דיוק מדהים. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי באמת... מבחינת משחקים ה- Copperhead הוא המלך הבלתי מעורער וה- G5 בכלל לא ברמה שלו.

תקנה אותו עם פאד Mantis ואתה מסודר.

יש לי G5 במחשב השני והוא נוח מאוד אבל הוא בנוי במיוחד בשביל נוחות ואני אוהבת לעבוד עליו כשאני לא צריך לשחק או לעשות פעולות אינטנסיביות בגלל שהוא בנוי ככה שכל היד מונחת עליו אבל ה- Copperhead הוא יותר דק וארוך והוא מאוד מעודן ככה שהשליטה עליו היא שילוב של יד + אצבעות והתוצאה היא דיוק מדהים. :cool2:

ה G5 בנוי כך שניתן להזיז אותו או עם כל היד או רק עם האגודל והזרת. הוא מאוד קל ונוח לפעולה.

הרייזור הוא לא המלך הבלתי מעורער, הוא רק עוד אופציה. לכל אחד היתרונות שלו.

הרייזור לא יותר מדויק מהG5. למעשה לשניהם אותו חיישן אופטי ורזולוציית סריקה.

בכל מקרה, בכל מה שקשור לנוחות, זה מאוד סובייקטיבי. לכל אחד הדעה שלו ועל טעם וריח אין מה להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית בחירה טובה.

בקשר לפאד, אם זה באמת ה-S&S, במחיר מוזר (שאני מניח שהוא טעות), לך עליו. זה שכתוב שהוא לסדרת הMX זה סתם גימיק. אם זה לא S&S האמיתי, לך על ה-QCK.

ד"א, כמה הוא עולה בנועה?

תתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ...יש חנויות אחרות שזה נמכר חוץ מpcgames?הם היחידים שמופיעים בזאפ. אני לא רוצה להזמין כי אין להם חנות ממשית ואני לא אוהב להזמין מהאינטרנט :-[

אבל אם הם האופציה היחידה שלי אז אני אזמין כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...