בעיה קטנה בקשר לאובר קלוק. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קטנה בקשר לאובר קלוק.

YarYar

Recommended Posts

אתה גם יכול לנסות להעלות מתח לזכרונות.

לעניות דעתי, שיטת העבודה הנכונה באוברקלוק היא קודם להגיע לבאס מקסימלי, ואז להתחיל להתעסק עם הזכרונות. במילים אחרות, שים את הזכרונות על היחס הנמוך ביותר האפשרי, ותשחרר את התזמונים(מה שהוסבר בהודעה מתחתיי) לערכים המקסימליים. כשתתקע, תראה אם יש אפשרות להקטין את התזמונים ולהגדיל את היחס בין הזכרונות לבאס.

אם היחס הקטן ביותר שאתה יכול לקבוע הוא 1:1, אז תקח בחשבון שאתה תוגבל די מהר בגלל הזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העליתי מתח למעבד ל 1.5V... עכשיו המהירות שלו היא 3220MHz. הרצתי בדיקה עם S&M והכל בסדר. גם שיניתי יחס ל- 5:4

במאמץ מירבי הטמפרטורה של המעבד היא 64-65 (לפי ה- speed fan). זה מסוכן? או שעד 66 מעלות זה בסדר?

וכדאי לקנות למעבד? הוא ישפר לי בהרבה את הטמפרטורה? כי פשוט עכשיו אני די תקוע בגלל הטמפ'.

או שבכל מקרה אני יוגבל מהזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי שם...

הדבר הכי קרוב שמצאתי זה Spread Spectrum. (אני לא יודע מה זה אומר אבל זה היה מתחת לאיפה שכתוב AGP/PCI) זה זה? עכשיו זה על Enable. לשנות את זה ל Disable?

או שזה בכלל לא קשור?

הגרסא של הביוס שלי היא 2.51 אולי זה משנה?

וחרשתי שם על כל התפריט JumperFree ולא מצאתי עוד משהו...

תודה.

תבטל את זה.כשעושים OC זה מגביל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...

הגדלתי את ה FSB ל 230 והרצתי בדיקה עם S&M והכל טוב.

אחרי זה שמתי על 235 והרצתי בדיקה, והיה אחרי זה מסך כחול. הזכרונות עוד פעם מגבילים?

וגם לפני זה עשיתי בדיקה על 235 והיה כתוב ב S&M איפה שהוא בודק את המעבד Faild. מכאן רק להעלות מתח? (אחרי זה עשיתי עוד בדיקה ואז הופיע המסך הכחול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...