Neverwinter Nights 2 - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Neverwinter Nights 2 - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

כמה דברים:

1. לפי הדרישות המומלצות המפרט שלי אמור להריץ את המשחק חלק (בפרופיל) ועדיין המשחק זז מוזר כאילו, יש באגים כאלה. אני הולך הרבה פתאום עוצר לשתי שניות ממשיך ועוד כל מני דברים מוזרים ומאד מעצבנים. רק אצלי זה ככה?

2. אני עם גמד לוחם (Dwarf,Fighter) ואני רק בLVL. 2 ואני עדיין ביריד המטומטם הזה. אני עושה את המשימה עם הנוצות של Tarmas The Wizard. איפה הנוצה הכחולה? חיפשתי בכל מקום.

3. הגרפיקה של המשחק= פיכסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. עדכנת את המשחק?

אם לא תעדכן אותו מהתפריט, ותדאג שיהיו לך איזה 6-7GB פנויים.

2. אני זוכר שאת הירוקה אתה צריך לגנוב, והשתיים האחרות נמצאות אחת ליד בולי העץ ואחת בארגז הנעול שעומד לידה ילד.

3. מה לעשות?

יש לי התלבטות לגבי הרכב החבורה שלי.

הדמות הראשית שלי היא דרואיד והגעתי ל-NW בשעה טובה עם הגמד הלוחם, ניייייישקה הגנבת ואלאני הדרואידית.

עד עכשיו היה סבבה והכל טוב ויפה חוצמיזה שקצת קשה לתמרן בין הרצונות של כולם.

עכשיו הופיעה גם SORCERESS, ואני מתלבט אם לקחת אותה ובמקום מי, ניסיתי לקחת אותה ובקרב הראשון איתה כשיוצאים מהבאר, והיא דאגה להמטיר אש על האוייבים וגם על החבורה שלי.

AI כבר אמרנו? :kopfpatsch:

העניין שדרואידים הם קוסמים-לוחמים טובים מאוד.

הגמד, נו טוב, אם צריך מישהו לשלוח ראשון לקו האש לחטוף ולתת מכות זה הוא.

הגנבת, טובה למלכודות, גניבה, פריצות וסבירה בקרב.

אז מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לעיירת הנמל (היכן שצריך להציל את הספינות שמותקפות ע"י אנשי הלטאה ולמצוא ספינה לנוורוינטר). בכניסה לטירה ההרוסה שמלאה בזומבים מצאתי איש לטאה בשם סילאן שהסכים להצטרף אליי להראות לי אפא נמצא ראש השבט שלו אם אעזור לו לשחרר את אנשי השבט שלו מהטירה. שיחררתי אותם והוא הציע לקחת אותי לראש השבט, אך בגלל שלא סיימתי לבזוז את הטירה, ביקשתי ממנו שיקח אותי אח"כ. המשיך וסיימתי את הטירה ובסוף רציתי לבקש מסילאן שיקח אותי לראש השבט - אך כאשר אני לוחץ עליו עם העכבר על מנת לדבר איתו שום דבר לא קורה.

ד"א - גם עם שאר חברי ההקבוצה שלי לא קורה כלום כאשר אני לוחץ עליהם עם הסמן של העכבר בעוד במשחק הקודם זה היה מתחיל שיחה איתם.

איך אני אמור להתקדם אם אינני יכול לשוחח איתו? מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - גם עם שאר חברי ההקבוצה שלי לא קורה כלום כאשר אני לוחץ עליהם עם הסמן של העכבר בעוד במשחק הקודם זה היה מתחיל שיחה איתם.

כפתור ימני

TALK TO

בקטע של הלטאה יש באג ידוע שהוא לא מגיב ללחיצות שלך, אז אני פשוט שחטתי אותו מיד כשהוא ניסה לדבר איתי. ;D

אגב, זה אותו באג שמונע מהמפקד של המצודה להיכנס לחבורה שלך כשאתה מציל אותו.

עכשיו הופיעה גם SORCERESS, ואני מתלבט אם לקחת אותה ובמקום מי, ניסיתי לקחת אותה ובקרב הראשון איתה כשיוצאים מהבאר, והיא דאגה להמטיר אש על האוייבים וגם על החבורה שלי.

AI כבר אמרנו? :kopfpatsch:

קודם כל, המכשפה מעולה!

דבר שני, הקסמים של החבורה שלך באופן דיפולטי לא פוגעים בחברים אחרים של הקבוצה.

רק אם שיחקת עם ההגדרות (חוקים) של הקושי אז זה יכול לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להתחיל ואני צריך כמה עצות בקשר לקנפוג הגראפיקה.

אני רוצה שהמשחק יעבוד חלק ברזולוציה המקסימלית של המסך שלי (1650X1050) ללא תקיעות בכלל.

עכשיו הוא נתקע כשהוא מחשב קרבות...זה ממש מעצבן.

ד"א איך הקוסמים במשחק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאצ' התקנת?

בגדול אין משהו כזה, תתחיל לשחק עם ההגדרות ותראה מה עוזר ומה לא.

תתחיל מלהוריד את כל ההגדרות הקשורות במים, Water Reflections ועוד משהו בסגנון, זה משפיע באופן דרסטי על הביצועים.

קודם כל, המכשפה מעולה!

דבר שני, הקסמים של החבורה שלך באופן דיפולטי לא פוגעים בחברים אחרים של הקבוצה.

רק אם שיחקת עם ההגדרות (חוקים) של הקושי אז זה יכול לקרות.

אני משחק לפי החוקים של ה-D&D ככה שזה כן פוגע.

עצות לגבי החבורה, את מי לזרוק?

אם אני לא לוקח כרגע מישהו ומתקדם למקום הבא, הוא יהיה גם שם בתור אפשרות בחירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפתור ימני

TALK TO

בקטע של הלטאה יש באג ידוע שהוא לא מגיב ללחיצות שלך, אז אני פשוט שחטתי אותו מיד כשהוא ניסה לדבר איתי. ;D

אגב, זה אותו באג שמונע מהמפקד של המצודה להיכנס לחבורה שלך כשאתה מציל אותו.

קודם כל, המכשפה מעולה!

גם העידכון לא עוזר - אין דרך להתקדם אם ככה? אין דרך אחרת למצוא אותם חוץ מלדבר איתו? ומי זה "המפקד של המצודה" ואפא הוא נמצא כדי שאוכל להימנע מזה בעתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יכול לגרום לשאר החבורה לעמוד במקום בזמן שאני מתקדם ?

ניסיתי לשנות להם מאפיינים ב CHARACTER ולא עזר (כאילו שיעקבו אחרי ממרחק גדול)

פשוט אני נמצא ב TUMB בNW ויש שם כזו תיבה אחרי סורג שנראה לי שצריך לעמוד במקום מסוים

כדי לפתוח אותו.

אם אני מנסה לפתוח את הסורג יש שם שני שומרים שצצים משום מקום חזקים לאאלה ,כל פעם הם נוצרים מחדש שצריכים לפתוח.

ד"א כמה דמויות אני יכול שיהיו לי בחבורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...