אינטרנט איטי בטירוף רק בלילה. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט איטי בטירוף רק בלילה.

sherlock1212

Recommended Posts

שעות היום אני גולש בסבבה במהירות טובה ,אבל אחרי השעה 10 בלילה פחות או יותר האינטרנט הופך לסיוט.

כדי לכותב את ההודעה הזאת לקח לי קצת יותר מ20 דקות(אתר הבית->hwzone->רשתות ואינטרנט->פתח נושא חדש).

מה יכולה להיות הבעיה?

אני מחובר לכבלים ואינטרנט זהב.

עריכה1:

אגב לחצתי על שליחה בשעה 12:54...

עריכה2:

איך שהוא את העריכה זה שלח מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם הוט והם אומרים שהבעיה היא שאני משתמש בכבל ולא בכבל רשת(דבר שנראה לי קצת מפוקפק).

הם אומרים גם שיכול להיות שפשוט יש עומס על הרשת שלהם ולכן הגלישה איטית(כמו שliiight אמר).

הקיצר לא נראה לי שיש מה לעשות עם זה...די מעצבן.

אם למשהו בא לבדוק אם הבעיה היא מאינטרנט זהב...שישתף אותנו ,תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם הוט והם אומרים שהבעיה היא שאני משתמש בכבל ולא בכבל רשת(דבר שנראה לי קצת מפוקפק).

שטויות. מי שאמר לך את זה הוא או אידיוט או שקרן.

הם אומרים גם שיכול להיות שפשוט יש עומס על הרשת שלהם ולכן הגלישה איטית(כמו שliiight אמר).

הרבה יותר סביר. כפי שכבר כתבו, מדובר על שעות השיא בארץ. אלא מה, אתה מתלונן על איטיות בגלישה גם לאתרים בארץ, וזה כבר משונה - רוחב פס לארץ הרבה יותר זול מרוחב פס לחו"ל, אין שום סיבה שיהיה עומס בקווים פנים ארציים.

הקיצר לא נראה לי שיש מה לעשות עם זה...די מעצבן.

אם למשהו בא לבדוק אם הבעיה היא מאינטרנט זהב...שישתף אותנו ,תודה.

בטח שיש מה לעשות: לוודא אם הספק באמת אשם ואם כן - לעבור ספק.

איך בודקים? לא מסובך.

ראשית, בשעה שהחיבור מהיר, בצע traceroute לאתר. לצורך הבדיקה, סגור כל תוכנית שמשתמשת בחיבור האינטרנט שלך, אחרת התוצאות שתקבל חסרות משמעות - , מסנג'ר, אימיול, סגור את כולם. אחרי שסגרת, גש ל- Start->Run, כתוב CMD ואשר. בחלון שנפתח, הכנס את הפקודה הבאה:

tracert hwzone.co.il

הפלט שתקבל יראה את הנתיב דרכו אתה מגיע לאתר וכמה זמן לקח להגיע לכל תחנה בדרך.

בסיום הבדיקה תוכל לפתוח מחדש את כל התוכנות שסגרת.

שנית, חזור על אותה בדיקה כשהחיבור שלך איטי. שוב, אל תשכח לסגור את כל התוכניות שמשתמשות בחיבור האינטרנט שלך לפני תחילת הבדיקה.

בסיום שתי הבדיקות, תעלה את התוצאות לכאן. ההבדל בין שתיהן יאמר לנו איפה הגורם לאיטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר פשוט (בהנחה והחיבור בחייגן)

קח שם משתמש וססמא של חבר/קרוב משפחה שמחובר לספקית אחרת (אבל באותה תשתית כמו שלך)

אם אתה מחובר בכבלים, פשוט תשנה במאפייני החייגן את הכתובת לחיוג, לכתובת של הספקית השניה, תכניס שם משתמש וססמא > תתחבר

אם אתה מחובר ב ADSL פשוט תכניס שם משתמש @ 01X (תלוי בספקית) ותתחבר, לא צריך לשנות כלום בחייגן.

כשאתה מחובר מהמחשב שלך, בבית שלך, מהתשתית שלך, לספקית שונה מהספקית שלך, תבדוק האם עדיין הגלישה איטית בטירוף או שיש שיפור

עכשיו תחזור שוב להתחבר דרך הספקית שלך, ותבדוק מה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...