פרווייקט OC למעבד של 3D, תוצאות עמ' 6: - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרווייקט OC למעבד של 3D, תוצאות עמ' 6:

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב תודה אני אנסה.

אבל הבעיה היא שאם אני אשאר עם המחלק הנוכחי, לא יהיה שיפור בביצועים :nixweiss:

עכשיו המהרתי מ 2GHZ ל 2.15GHZ והשיפור ב SuperPI 1M הוא 2 שניות (48 לעומת 46).

אוקי אז ככה :)

הגעתי ל 215MHZ בבאס עם מחלק זיכרונות של 1:1 (כלומר הזיכרונות פועלים לי על 215MHZ), יותר מזה אין אפשרות - זה לא נכנס לי לוינדוס ויוצאים לי מסכים כחולים. (התוצאה עכשיו היא 43 שניות לעומת 46 שניות כשהזיכרון לא היה תחת מחלק של 1:1). מה עושים? יש איזה "טריק" של המחלקים/מכפלות שיאפשר לי לעבור את התדר הנוחכי? (רצוי ביחד עם הזיכרונות, כי רק אז אני מרגיש את ההבדל בביצועים).

תודה :-* :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. דרך איפה אפשר לשנות את מכפלת ה HTT? כי אני לא זוכר שהיה שם דבר כזה... (לפי מה שהבנתי יש לך לוח כמו אצלי :) )

2. יש איזה דרך להשאיר את הזיכרונות על 200MHZ ואת שאר המערכת (לוח+מעבד) להמהיר הלאה? כי לדעתי זאת הדרך הטובה ביותר שתהיה במערכת שלי, לא בא לי שהזיכרונות ישרפו :P

תודה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. דרך איפה אפשר לשנות את מכפלת ה HTT? כי אני לא זוכר שהיה שם דבר כזה... (לפי מה שהבנתי יש לך לוח כמו אצלי :) )

2. יש איזה דרך להשאיר את הזיכרונות על 200MHZ ואת שאר המערכת (לוח+מעבד) להמהיר הלאה? כי לדעתי זאת הדרך הטובה ביותר שתהיה במערכת שלי, לא בא לי שהזיכרונות ישרפו :P

תודה! ;)

1. זה אמור להיות בהגדרות המעבד, במעבדי , המכפלה פתוחה כלפיי מטה, ככה שלהוריד אותה ב-1 ולהעלות עוד את ה-FSB לא תהייה בעיה

2. מחלק יותר גדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא לא התכוון למכפלה של המעבד, מכפלה 3 במעבד זה 600MHZ.

2. מה זאת אומרת? בביוס יש לי אפשרות לשים 200MHZ (כלומר 1:1), 166MHZ, ו 133MHZ ו 100MHZ.

בכל האפשרויות האחרות אני מקבל מהירות נמוכה מ 200MHZ, והשאלה שלי היא אם אפשר להשאיר את מהירות הזיכרון ב-200MHZ וללכת עם המעבד עוד ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא לא התכוון למכפלה של המעבד, מכפלה 3 במעבד זה 600MHZ.

2. מה זאת אומרת? בביוס יש לי אפשרות לשים 200MHZ (כלומר 1:1), 166MHZ, ו 133MHZ ו 100MHZ.

בכל האפשרויות האחרות אני מקבל מהירות נמוכה מ 200MHZ, והשאלה שלי היא אם אפשר להשאיר את מהירות הזיכרון ב-200MHZ וללכת עם המעבד עוד ועוד.

2. ה-FSB של המעבד משפיע על הזיכרון לפי המחלק, 1:1 אומר שהם זהים, יותר מזה אומר שבתדר גבוה עוד יותר של המעבד, הזיכרון יעלה שוב למהירות הסטוק שלו (200, ו400 אפקטיביים), ככה אתה יכול לעלות עוד במעבד והזיכרון לא יציק לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=black,2,300]תוצאות OC ראישונות:[/glow]

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

עצרתי ב 2.4GHZ, למעשה הגעתי לתדר המקורי של הזיכרונות :)

יציבות? יציב כמו שור!!

טמפרטורה? בקושי מגרד 50 מעלות בכל הבדיקה ב S&M. במנוחה הטמפרטורה לא עוברת את ה 34 מעלות.

מחר כנראה אני אמשיך, אנצל את ה 10MHZ שהזיכרונות שלי (יצא לי בערך 2.5GHZ) יכולים לתת, חבל שצריך לעצור פה :(

מה דעתכם? ;)

12221copyqg2.gif

בתדר המקורי, קיבלתי 48.6 שניות ב SuperPI 1M :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי רואים את התמונה בסדר גמור, משהו כנראה עם ה Imagehack...

(קיבלתי 41.2 שניות).

כתוב בדיון הזה מה שעשיתי.

שמתי מחלק של 4:5 לזיכרונות כי הם לא יכולים לעבור את ה 215 בכלל, זה נתן לי אפשרות לשים 2.4G במעבד על התדר המקורי של הזיכרונות (200). יש לי עוד 10MHZ בזיכרונות לנצל, כך שאני יכול לעלות עוד ב-100MHZ במעבד :) אבל זה מחר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...