בלבלתם הרבה את השכל - חוק המלווה סופו של פסוק - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלבלתם הרבה את השכל - חוק המלווה סופו של פסוק

CaRTeR

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצידי שיעשו מה שצריך רק שיהיה פחות נפגעים ומתים מתאונות שלצערנו יש אותם הרבה במיוחד בגלל בליינים שיכורים שנוסעים במהירות של 90 קמ"ש בכביש עירוני ובאים עם מכוניות ששמו עליהם מדבקות וניאונים, חושבים שהם ב- :lol:Need For Speed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם מנהל בית ספר לנהיגה בעירי... הוא אמר לי שאני לא יכול להסיע יותר מ-2 אנשים (אני נהג חדש) ושתקופת המלווה שלי לא מצטמצמת לחודשיים במקום שלושה....

אז... שלא יעבדו עליכם... לא יודע מה עם אלה שמוציאים רשיון עכשיו, אבל לפי שעה, החוקים האלה לא תקפים לגבי אלה שהוציאו רשיון לפני (כמוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מה המשטרה עושה או לא עושה. החשוב זה הביטוח, אם זה נגד החוק במקרה של התאונה הביטוח לא ישלם ואז אתה בבעיות. זו הסיבה היחידה שלא הסעתי מעל 2 נוסעים. הסיכוי שהמשטרה תעצור אותך ותתן לך כנס על זה הוא קטן. אני לדוגמא לא תולה את השלט של נהג חדש, פשוט אין לי כוח לתלות ולהוריד אותו כל פעם, די מסוכן אבל ככה זה שעצלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלווה ממשיך לא משנה מה עד התאריך שכתוב לך על הרישיון

את ההגבלת שני נוסעים המשטרה כבר לא עוקפת לא משנה מה המורה אומר, משנה מה המשטרה ומשרד התחבורה אומרים

אם כל הכבוד לתגובות שלכם אני צריך ציטוט שמוכיח את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לתגובות שלכם אני צריך ציטוט שמוכיח את זה

המשטרה לא יכולה לתפוס אותך על חוק שהיה וכבר אינו.

אין פה שאלה של ציטוט של המשטרה, נכנס חוק זמני ב-1.11.04 שמשכו שנתיים, מחר ה-1.11.06 נגמר משך הזמן של החוק, הוא לא נמצא יותר בחוק.

אם איזה שוטר חאפר עוצר אותך, אתה צריך להגיד תודה, שיש לך עילה לתביעת נזקים בסך אלפייה אחת או שניים.

ובקשר לציטוט שכל כך רציתי, אם היית קורא את התראד, היית מוצא אחד כזה.

"מאגף תנועה במשטרה אמרו ל-ynet כי מעתה לא תתבצע אכיפה לפי הוראת השעה, אלא על-פי החוק הישן"

החוק הישן = אין הגבלה על מספר אנשים

הוראת שעה = יש הגבלה על מספר אנשים

כלומר => המשטרה אוכפת לפי החוק => מותר להסיע כמה שבא לך (לפי רישיון האוטו, כלומר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו ענו על כל השאלות:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3322381,00.html

1. הוצאתי רישיון ב-1 באוקטובר. מתי אוכל לנהוג ללא מלווה?

הוראת השעה מתבטלת רטרואקטיבית לכל הנהגים החדשים. למרות שהוצאת רישיון בזמן שהוראת השעה (שלושה חודשי ליווי) היתה בתוקף, תקופת המלווה שלך תהיה לחודשיים ולא לשלושה. מה זה אומר בדיוק? שב-1 בדצמבר תורשה לנהוג ללא מלווה, חודשיים בדיוק לאחר שקיבלת רישיון.

2. הוצאתי רישיון בשבוע שעבר. האם אני מוגבל להסעת שני נוסעים?

התשובה היא שלילית, חד וחלק. למרות שהוראת השעה קבעה שאתה חייב להסיע עד שני נוסעים, כולל מלווה, ההגבלה הזו מוסרת מיידית וגם, שימו לב, רטרואקטיבית. במילים אחרות, למרות שעד היום הוגבלת על-ידי החוק, מהיום אתה יכול להסיע את מספר הנוסעים המורשים לפי רישיון הרכב - ובלבד שלכל אחד מהם יש חגורת בטיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ומי שלא מאמין ל-ynet,מוזמן לקנות עיתון, בעמוד 7 (אם אני לא טועה)

של ידיעות אחרונות כתוב בבירור שמעכשיו מותר להסיע כמה שרוצים

כלומר, מזל טוב לכל הנהגים החדשים!

עכשיו רק צריך לקוות שהם לא יחוקקו חוק שמגביל מספר נוסעים ברכב,

לפחות למשך עוד איזה שנה (עד שאני כבר לא אהיה נהג חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם YNET לא מספיק לכם יש את האתר הראשי של משרד התחבורה שכתוב במודגש

"תוקפה של הוראת שעה הסתיים ולפיכך עד לסיום הליכי החקיקה אשר הוצעו על ידי המשרד, התנאים הנדרשים לגבי "נהג חדש" בשלב זה הינם: חייב בתנאי מלווה חודשיים בלבד ולא חלה עליו הגבלת נוסעים

האמור חל גם על נהגים שהוציאו רשיון לפני 01/11/06"

http://tinyurl.com/vtpgb

ומי שגם לזה לא מאמין מוזמן להתקשר למשרד התחבורה ב 1700-704370 ושם שוב יגיוד לכם שהמלווה לכולם (גם מי שהוציא רשיון לפני ה1.11) הוא חודשיים לא משנה מה כתוב לכם על הנייר והמגבלה של ה2 נוסעים מבוטלת לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע,

אבל עדיין משום מה יש אנשים טיפשים שמסרבים להאמין למה שרשום באתר חדשות

ורק מאמינים לעיתון (go figure...)

בכל מקרה,

מי שעדיין לא בטוח:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3322381,00.html

ומי שאחרי זה לא יודע מהחיים שלו, שיתקשר למשרד התחבורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...