בלבלתם הרבה את השכל - חוק המלווה סופו של פסוק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלבלתם הרבה את השכל - חוק המלווה סופו של פסוק

CaRTeR

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה נישאר כמו שזה.. זה לא משתה..

במיקרה ולא יהיה את החוק של ה 2 נוסעים אני חושב שיהיה אפשר לשנות את זה...לגשת למישרד רישוי ולשנות את הרישיון שלא יהיה את הנוסעים הזה...

כי הוא בוטל וכבר לא בתוקף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נישאר כמו שזה.. זה לא משתה..

במיקרה ולא יהיה את החוק של ה 2 נוסעים אני חושב שיהיה אפשר לשנות את זה...לגשת למישרד רישוי ולשנות את הרישיון שלא יהיה את הנוסעים הזה...

כי הוא בוטל וכבר לא בתוקף..

בכל מקרה ההגבלה של 2 הנוסעים לא כתובה ברישיון בשום מקום, אלא פשוט "קיימת" (כמו שלא כתוב

ברישיון שלך שאתה צריך לעצור בתמרור עצור, לעצור ברמזור אדום וכו' וכו')

ולכן אם היא מתבטלת, היא תתבטל עבור כולם, ולא צריך ללכת למשרד הרישוי בשביל "לשנות" את הרישיון

השאלה היא...

האם מישהו יודע בוודאות האם החוק הזה (איסור הסעת יותר מ2 נוסעים אלא אם כן יושב לידך מלווה)

עודנו קיים או האם הוא מתבטל? (לצערי אני חושב שהוא עדיין יהיה קיים, אחרת היו כותבים "החל מה1.11.06 חוק זה יבוטל" או משהו דומה, כמו בסעיף על חובת מלווה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הנשאלת היא - האם אתה יודע לקרוא?

"החל מ- 1/11/06 "נהג חדש" יהיה חייב בליווי חודשיים בלבד (כיום חובת ליווי שלושה חודשים), וזאת עד לסיום כל הליכי החקיקה המתבקשים."

תבין מה שתבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה כן משתנה.. נשאר לי עכשיו עוד פחות מחודשיים למלווה, אם זה מתשנה ל2 אז יש לי פחות מחודש..

אין יותר חוק. הוא מתבטל.. "אין חיה כזאת 3" חודשים :lol:

חחח איזה נאיבי

בן אדם-שינוי חוקים תקף אך ורק ובלבד לאנשים שעוברים טסט נכון לעכשיו

אם הוצאת רישיון ונשארו לך חודשיים למלווה,גם אם מבטלים את חוק המלווה,אתה עדיין תשאר מחויב למלווה חודשיים...

השינויים האלה לא תקפים לגביך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה ההגבלה של 2 הנוסעים לא כתובה ברישיון בשום מקום, אלא פשוט "קיימת" (כמו שלא כתוב

ברישיון שלך שאתה צריך לעצור בתמרור עצור, לעצור ברמזור אדום וכו' וכו')

ולכן אם היא מתבטלת, היא תתבטל עבור כולם, ולא צריך ללכת למשרד הרישוי בשביל "לשנות" את הרישיון

השאלה היא...

האם מישהו יודע בוודאות האם החוק הזה (איסור הסעת יותר מ2 נוסעים אלא אם כן יושב לידך מלווה)

עודנו קיים או האם הוא מתבטל? (לצערי אני חושב שהוא עדיין יהיה קיים, אחרת היו כותבים "החל מה1.11.06 חוק זה יבוטל" או משהו דומה, כמו בסעיף על חובת מלווה)

ממש לא נכון.

לפני שנתיים כאשר החוק נכנס לתוקף

מספיק אם היית מוציא רישיון ב31.10 לא היה לך את החוק של ה2, לעומת זאת אם היית מוציא יום אחרי זה.

בתקופה ההיא בדקו לכל נהג חדש את תאריך הוצאת הרישיון ולפיו נתנו דוח אם יש צורך בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אוקיי אוקיי...מאצתי פירצה בחוק...

בקשר ל הסעת 2 נוסעים עד גיל 21 , אדם שיש לו רישיון על קטנוע לא תקף עליו החוק הזה...זאת אומרת שכדיי להשקיע כ 400- 700 שקל ולהוציא רישיון על קטנוע אפילו אם אין לכם קטנוע ואז אפשר להסיע אוטו מלא! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אוקיי אוקיי...מאצתי פירצה בחוק...

בקשר ל הסעת 2 נוסעים עד גיל 21 , אדם שיש לו רישיון על קטנוע לא תקף עליו החוק הזה...זאת אומרת שכדיי להשקיע כ 400- 700 שקל ולהוציא רישיון על קטנוע אפילו אם אין לכם קטנוע ואז אפשר להסיע אוטו מלא! :smile1:

זה לא פירצה, זה החוק.

הוצאת רישיון לקטנוע - עלות של 1300 שקל +-, במקרה שאתה עובר טסט ראשון ועושה מינימום שיעורים.

כל זה תקף גם לבעלי רישיון לטרקטור ומכונה ניידת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...