רייד 0 או ראפטור? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רייד 0 או ראפטור?

b127

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א

תבדוק אפשרות להגדרת ram drive:

http://www.filetransit.com/view.php?id=17922

RAMDRIVE בעצם עושה את אותו הדבר ש-I-RAM עושה רק ברמת התוכנה, היא לוקחת חלק מוגדר (אתה מגדיר כמה) מהזיכרון שלך והופכת אותו לכונן לכל דבר.

הבעיה שלי היא כשהזכרון נגמר ומערכת ההפעלה פונה לדיסק הקשיח.

אז מה יעזור לי RAMDRIVE?

ותגידו אפשר לעשות RAID 0 של ראפטורים?

בטח שאפשר אבל זה השקעה גדולה יותר יחסית, ובעיקר הרעש.

ולגבי המחיר הבעיה נפתרת אם יש לך כבר כמה סטיקים של DDR ללא שימוש.

ומה אתם אומרים על מערך רייד כזה?

שני ראפטורים 10K

SEAGATE Cheetah st3146807lw

FUJITSU map3147np

שני הדיסקים ULTRA 320

ובקר 29160 ADAPTEC

ואני אגלה לכם שאני יכול להשיג את זה ב1100 ש"ח בלבד, זה בטח שווה לא?

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=&SalesSubCatID=&Info=SCSI%20&fromPrice=&untilPrice=&Page=2

אבל זה נמכר כבר חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הרפטורים היקרים יותר הם מהירים יותר.

לגבי ביצועים, הכי הרבה תרוויח מלהוסיף עוד .

חשוב לזכור שבמערך raid המהירות תהיה תלויה בבקר וגם בשני ההארד דיסקים שתבחר. ככל שתיקח דיסקים מהירים יותר כך גם המערך יהיה מהיר יותר.

כשאתה קונה raptor אתה יודע מה יהיו התוצאות, רייד קצת יותר קשה לחזות איך המערכת תתנהג (גם נוחות התקנה וביטחון המידע גדולים יותר אצל רפטור).

יש הרבה יתרונות לרפטור אבל מבחינתי חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא כשהזכרון נגמר ומערכת ההפעלה פונה לדיסק הקשיח.

אז מה יעזור לי RAMDRIVE?

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=&SalesSubCatID=&Info=SCSI%20&fromPrice=&untilPrice=&Page=2

אבל זה נמכר כבר חבל.

הנחתי שאם ברצונך לקנות I- אז אין לך בעיות לקנות לפחות סטיק של ג'יגה אחד נוסף של , אז את הסטיק הזה תחבר ללוח האם כרגיל ותגדיר RAMDRIVE בכמות של הזיכרון הנוסף שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה I- ??

בנוגע לזיכרון הווירטואלי , משתמשת בזה בכל מצב גם אם לא כל הזכרון הפנימי תפוס ( ALT+CTRL+DEL ותראה את הממוצע שזה אומר מאיזה כמות של הWINDOWS יתחיל להשתמש ב VD ) מה שאתה יכול לעשות זה להוסיף עוד ולבטל את הדיסק הווירטואלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה I- ??

בנוגע לזיכרון הווירטואלי , משתמשת בזה בכל מצב גם אם לא כל הזכרון הפנימי תפוס ( ALT+CTRL+DEL ותראה את הממוצע שזה אומר מאיזה כמות של זכרון הWINDOWS יתחיל להשתמש ב VD ) מה שאתה יכול לעשות זה להוסיף עוד זכרון ולבטל את הדיסק הווירטואלי .

תגיד לי, קראת את הת'רד בכלל??

לא רק שהתגובה שלך חסרת כל קשר לת'רד היא גם מלכלכת אותו בתגובות לא רלוונטיות.

אתה רוצה לדעת מה זה I-RAM?, כמה פוסטים לפני ההודעה שלך היה קישור שמסביר את הכל, לא מספיק?, יש (וזה רק מוכיח שלא קראת את הת'רד בכלל ורק התפרצת בכדי להעלות את מונה ההודעות שלך [כי בכל מקרה לדיון לא תרמת לא דבר ולא חצי דבר]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy, לא כתוב בשום מקום בת'רד הזה מה זה IRAM

hen, יש אנשים מסכנים באפריקה שאין להם לא חבל?

בקשר לזכרון הוירטואלי.

ווינדוס תמיד משתמשת בו ואין אפשרות לבטל אותו לחלוטין. זה גם מאוד לא מומלץ לבטל אפילו אם יש לך 8Gb של .

לדעתי אחד הנושאים הרלוונטים לשיפור ביצועי כתיבה/קריאה זה דווקא היציאה של windows שתאפשר שימוש בזכרונות כדי להאיץ את פעולת המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנחתי שאם ברצונך לקנות I- אז אין לך בעיות לקנות לפחות סטיק של ג'יגה אחד נוסף של זיכרון, אז את הסטיק הזה תחבר ללוח האם כרגיל ותגדיר RAMDRIVE בכמות של הזיכרון הנוסף שאתה קונה.

א.

הלוח שלי משתמש בDDR2

והI- בDDR זול בעשרות אחוזים (הרי לא חייבים CL נמוך).

ב. הבנתי שבכל מקרה וינדוס לא תומך ביותר מ3.2 גיגה של זכרון .

כך שאי אפשר לחבר יותר מ 2X1GB בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...