הדבר הכי מטוטמטם שחברים שלכם אמרו בקשר למחשבים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדבר הכי מטוטמטם שחברים שלכם אמרו בקשר למחשבים

SpiritKnight

Recommended Posts

פעם ילד אחד בכיתה שלי (שהוא חושב שהוא מבין במחשבים) שמע שאני קונה מחשב חדש אז הוא שאל איזה אמרתי לו P4 1.4 (אז עוד לא הבנתי כלום בחומרה רק אחרי זה התחלתי להתעניין) אז הוא שואל אותי בשביל מה אני צריך כול כך הרבה

בתקופה של ה-1.4, באמת לא היית צריך כל כך הרבה...

גם לי היה את אותו קטע בדיוק גם לא הבנתי ממש.....ככה בערך......גם קניתי את ה1.4 הישנים ה423 וחבר שלי שואל אותי למה כ"כ הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכי גרועים זה הילדים שההורים שלהם מסבירים להם על מחשבים יש לי ילד בכיתה שאמא שלו אמרה לו שAMD חיקוי של ולא יתכן שיותר זול יותר טוב.

לאחר שהוא ואמא שלו ראו שפנטיום 4 1.5 לא מגרד את המעבד הזול שלי הוא חושב שעבדתי אליו....(באמצעות הסנדרה)

הוא לא מדבר איתי בגלל זה...

טוב...

לפני כמה שבועות דיברתי עם אימו על נושאי המעבדים (מתכנתת במקצועה) היא שוב אמרה שזה חיקוי של

בתגובה הסברתי על מעבדי האטלון כפי שאטלון חברנו פירט פרט פרט היא שתקה ושוב אמרה שלא יתכן שזה יותר זול וזה זול בגלל שזה חיקוי

אמרתי לה טוב,זה חיקוי אבל חיקוי שטוב יותר מאינטל ומי שקנה עם סקוט 423 (היא לא הבינה) צריך מקסימום להתווכח איתי על חומרי ניקוי

היא אמרה שאני חוצפן והילד לא מדבר איתי בגלל שאמא אמרה -טוב.... :lol: :lol: :lol:

זה באמת היה!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה כל אחד משלם 5 ש"ח נפרסם מודעה בידיעות אחרונות.

לפי מחקר קובע של קהילת המחשבים הגדולה בישראל מצאו שמעבדי טובים יותר ממעבדי אינטל

והכי חשוב זולים יותר.

כמה של ההושואות, ואחרי זה המחירים.

וכל שאר הכסף עובר ל-HWZONE לתחזוקת האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת אמרו לי בחנות שAMD לא תומך בעברית ...... :lol: :lol: :lol: :lol:

זה מזכיר לי שאמרו לחבר שלי שamd לא יריץ את כל התוכנות כי התוכנות מבוססות על או משהו כזה

גם לי אמרו את זה, אמרו לי שAMD מעבד מפונק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים!!!

הוא באמת מעבד מפונק...

בגלל זה הוא לא למד עברית אז הוא לא תומך בעברית....

והוא כל כך מפונק שאין לו חשק להריץ תוכנות שמותאמות אישית לאינטל....

מדהים, איך האנשים ממציאים כאלה דברים?

יש חוג לדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שנזכרתי בו עכשיו. חבר שלי בא אלי וראה שיש לי מאוור מהקדימה של המארז אז הוא שאל אותי "למה לעזעזל אתה מוסיף מאוורים זה לוקח כוח מהמעבד, לא חבל??"

ועוד משהו שקשור בזה, הלכתי לקחת את הSLK-600 שלי מהדואר והייתי עם שני חברים אז הם שאלו אותי מה זה אז התחלתי להסביר להם מה זה ובסוף ההסבר (הדיי מתיש וכולל שלי) חבר שלי אומר לי "עזוב שטויות ראסמי אתה סתם מזיין תשכל זה לא עוזר לכלום. אם כל האוברשמוק שתעשה הP4 שלי עדיין יזיין כל מסריח" שאלתי אותו מה המערכת שלו והוא אמר לי P4 1.5 עם 128 RDRAM 800....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...