כמה בערך יהיו מחירי המעבדים מרובעי-ליבות בארץ ??? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בערך יהיו מחירי המעבדים מרובעי-ליבות בארץ ???

Frozen-Ice

Recommended Posts

1. סביר להניח שלא, מדובר על פתרון צולע, לקיחת פתרון של שרתים והסבה למחשבים ביתיים.

2. תתחיל לתכנן כנראה עד כ-6000-7000 שקל לשני מתאימים (לא ברור סף המחיר לגירסאות הזולות), ועוד כ-1000 שקל ומעלה ללוח אם

3. אם יגיעו, סביר להניח שקצת אחרי ההשקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. רק עכשיו שמתי לב שהוא ביקש מבחינת ביצועים, בכל מקרה מה שאמרתי עליו למעלה [בלי קשר] עדין תקף.

2. 6000-7000 שקל? לFX אתה מתכוון לא? לX4 אני בטוח שזה יהיה זול בהרבה.

3. נכון, ההשקה במחצית השניה של 2007, מה שאומר בתכלס.. שנה הבאה.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סביר להניח שלא, מדובר על פתרון צולע, לקיחת פתרון של שרתים והסבה למחשבים ביתיים.

2. תתחיל לתכנן כנראה עד כ-6000-7000 שקל לשני מעבדים מתאימים (לא ברור סף המחיר לגירסאות הזולות), ועוד כ-1000 שקל ומעלה ללוח אם

3. אם יגיעו, סביר להניח שקצת אחרי ההשקה

על מה אתה מדבר? היחוס היה לAMD 64 X4 x000, מדובר במעבדי Mainstream מרובעי ליבות (בדיוק כמו הAthlon 64 X2 x000, כפולי הליבה.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה חברה באמת תודה

אז ככה אני מתכוון לקנוות מחשב ברבע הראשון מ2007 אז כנראה אני לא אספיק לAMD מרובעי-ליבה

ובכלל אני לא יכול לקנות את מרובעי-ליבה של INTEL בגלל שזה יעלה משהו כמו 6000 ש"ח (והתקציב שלי כולל מסך 17" הוא 14 אלף)

אז מה שאני רואה שאני הולך לקנות את ה INTEL E6800 שעולה עכשו 6000 ש"ח אבל כשמרובעי-ליבה יכנסו לשוק המחיר שלו ירד נכון ?? כמה בערך ? לפי נסיון שלכם עם הפנטיום D (הרי הוא גם היה במחיר גבוה וירד הרבה כשהקונרו נכנס לשוק)

אז במקום 6000 ש"ח כמה ה E6800 ירד בערך ???

תודה (אני יודע שאני שואל הרבה שאלות שאין ממש תשובה ספציפית להם אבל אני חייב לדעת תודה באמת לכל העוזרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...