פיתוח רגליים וסיבולת לב ריאה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיתוח רגליים וסיבולת לב ריאה

OutRaGe

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני 1.74 על 61.5-62 וגם אצלי הסיבולת לא משהו אני לא יודע אולי זה בגלל שאני לא מתאמן נכון כי אני רץ לפעמים וכשאני רץ אני מכריח את עצמיל רוץ שעה רצוף אפילו שמאוד מאוד קשה לי אני מתמיד....אולי בגלל זה אני לא מצליח לפתח סיבולת? חייבים לעשות את זה בהדרגה?

]

אם אתה מצליח לרוץ שעה זה בסביבות ה-8-12 ק"מ תלוי באיזה מהירות אתה רץ.

חוששני שהסיבולת שלך כבר די טובה...

אבל, אם אתה רץ פעם בשבוע, זה לא יפתח לך שום סיבולת , אתה צריך להתמיד ולרוץ לפחות 3 פעמים בשבוע ולהתמיד בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם החלטתי לעבוד על גופני ופיתוח גוף לקראת המעבר לתיכון. התחלתי בערך שבועיים לפני סיום החופש הגדול (התעצלתי לפני =/ ) ואחרי שבועיים כבר הרגשתי שינוי רציני באיך שאני מרגיש. היום אני מתאמן כל יום גם בחדר וגם בבית. אני עושה אימוני כוח ואימונים אירוביים לסירוגין (יום זה, יום זה) ואני ממש העלתי את הסיבולת לב - ריאה שלי וגם פיתחתי שרירים בכל הגוף. יש ימים שאני עובד גם על כוח וגם על אירובי... תלוי מה בא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתם צודקים, כי אני מייד חשבתי על הפן הצבאי.

בשביל חיזוק שירירי רגליים נטו יכול מאוד שלהתאמן בחדר ייתן את התוצאה הטובה ביותר.

אבל לריצה בחול, מעבר לחיזוק רגליים וסיבולת, יש גם השפעה מנטלית - אותה תרגישו רק כשתנסו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

]

אם אתה מצליח לרוץ שעה זה בסביבות ה-8-12 ק"מ תלוי באיזה מהירות אתה רץ.

חוששני שהסיבולת שלך כבר די טובה...

אבל, אם אתה רץ פעם בשבוע, זה לא יפתח לך שום סיבולת , אתה צריך להתמיד ולרוץ לפחות 3 פעמים בשבוע ולהתמיד בכך.

זהו שאני מצליח אבל במאמץ רב ממש קורע את עצמי...פעם עוד הייתי מתמיד ממש שעה שלמה של ריצה היום אני עושה כל סיבוב הפסקה קטנה של הליכה מהירה לאיזה חצי דקה וממשיך לרוץ...ואני רץ ריצה קלה....

בכל אופן אני שונא מאוד לרוץ חח אני עושה את זה רק בשביל להראות לעצמי שאני יכול...ספורט שאני אוהב זה רכיבה על אופניים..אבל זה יכול לבוא במקום ריצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שכמה כתבו פה שהם מתאמנים כל יום אז שתיהיו בעניין שזה בכלל לא טוב. צריך לארגן את האימון שלכם כמו שצריך. אני עכשיו במסגרת צבאית כל בוקר יש אימון גופני ממש קטן ביום שני בערב יש חדר וביום רביעי יש אימון כפול גם עם המאמן וגם בחדר , מידי פעם זה טוב גם לרוץ עם חברים.

עוד משהו שחשוב זה מי שבא לו להצליח לרות הפעם קצת יותר שיאכל שוקולד, נכון זה קצת משמין אבל יש בדבר הזה חומרים שימריצו אותך (הרבה סוכר).

מי שרוצה סיבולת לב ראה טובה שירוץ בהתמדה, לא חייב לרוץ למרחקים גדולים אבל בהתמדה וגם בקיץ ללכת לבריכה\ים לשחות הרבה לנסוע על אופניים במסלולים קשים-ביצות, הרים, שבילי עפר ודברים כאלה. וסתם עצה ככה למי שבאמת לוקח את זה עד הסוף תשמעו בזמן הכושר זה עוזר אתם לא יודעים עד כמה, לי יש כמה טראקים חמודים שאני שומע בזמן ריצה וזה תמיד נחמד מרגישים כמו בסרט רצים לפי הבאסים דופקים כל מיני פניות יפות כאלה זה עוזר לך פסיכולוגית ומעביר לך את הריצה מהר.

אין פה פורום במקרה הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מתעב ריצה,זה פשוט מגעיל...

אבל אין מה לעשות,רוצים סיבולת לב ראה-אז צריכים להתמודד עם זה.

תאמין לי שבצבא יהיו הרבה דברים שלא תרצה לעשות ובכל זאת תעשה.

זאת הסיבה שאני משתדל לעשות רק דברים שאני אוהב עד הצבא...ואם מתעבים ריצה..אפשר לעסוק בספורט אחר כמו אופניים..הבעייה היא שידוע שזה גורם לאימפוטנציה :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הסיבה שאני משתדל לעשות רק דברים שאני אוהב עד הצבא...ואם מתעבים ריצה..אפשר לעסוק בספורט אחר כמו אופניים..הבעייה היא שידוע שזה גורם לאימפוטנציה :x

לא מסכים איתך בכלל

מבחינתי,הריצות,אף על פי שאני שונא אותן,הן מבחן של משמעת עצמית...מעבר לפן הפיזי שבדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל כשאני רץ אני שואל את עצמי למה אני עושה את זה לעצמי מה אני מזוכיסט? חח בשיא הרצינות זה פשוט עינוי עצמי....אבל כשאני נוסע על אופניים למשל זה לפעמים ממש כיף כי זה הרבה יותר מהיר וגם אפשר לנסוע בצד של הכביש מעיר לעיר אפילו וזה לא כמו ריצה שבשעה אתה בקושי מגיע לאנשהוא וגם הסבל הוא פי אלף יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתה יכול להמליץ על כמה שירים יפים בבקשה?

:)

אני הכי אוהב לשמוע את trance up של basshunter ובכלל כל הטראקים של basshumter מצויינים לספורט.

יש את השיר every time we touch של cascada וזה כל הזמן מתעדכן אצלי כל שבוע שירים אחרים זה מה ששמעתי כל השבוע בערך וה tranc up זה אחד שאני ממליץ עליו בחום, הרבה רמיקסים הרבה שירים עם באסים שנותנים קצב מהיר לא משהו בסגנון של candy shop או איך שקוראים לו אלה שהבאסים ממש יבואו בקצב מהר, אם יש מישהו שאיזה שיר אחר עושה לו את זה שימליץ רק לא יהפוך לאשכול שירים פה.

ועוד משהו חשוב זה שאחרי שאתם רצים לא לעמוד או לשבת, תרדו בהדרגה אחרי הריצה הליכה מהירה של כמה שניות ואז הליכה למשך דקה ואז לנוח לשתות מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, איפה אתה שם את הנגן מוזיקה? כי זה פשוט לא נוח לשים אותו בכיס ולרוץ עם האוזניות :-\

אני יודע שקיימים כל מיני פאוצ'ים כאלה ששמים על השריר של היד

כמובן שלא מומלץ עם נגן מבוסס HD לשים על היד ולהתחיל לרוץ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...