Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

ביקורת אישית שלי על הדמו:

טוב, יש מנצח חדש - המשחק NFS הכי גרוע בכל הזמנים של הסדרה האהובה עלי (לשעבר, תודות ל EA, או לרפורמה שהתרחשה בה מאז NFS PORSCHE)

EA כבר לא ליימרים רציניים - הם כבר ממש חצופים :pissed: אני פשוט לא מאמין שהם באמת טוענים שהם בנו את הפיזיקה מחדש! המשחק פשוט מרגיש גרוע מתמיד! זה פשוט לא יאמן! ב CANYON DRIFT אני לא ממש הרגשתי איזשהו סוג של דריפטינג... אולי במירוץ הדריפט הרגיל "היה" בו אלמנטים של דריפט.

ועכשיו כל החכמולוגים יקפצו ויגידו לי שאני לא יודע לנהוג ... אני תיכף יעשה לכם סרטון קטן מדריפטינג אמיתי שאני עם העכבר (!!) במשחק הכי טוב בעולם LIVE FOR SPEED. בינתיים תסתפקו בסרטון הזה שעשיתי (ישן ונראה לי שהבאתי פה כבר, אבל בכל זאת :) )

תהנו...

אם אתם רוצים עוד סרטון עם הרבה יותר דריפטינג רק תגידו לי. :xyxthumbs:

אוקיי אז זה הולך ככה:

1. השליטה כמו שאמרתי פשוט מזוויעה, "מפוקסלת" ולא מדוייקת, ופשוט משעממת. אפילו לאנשים שאוהבים קצת סגנון ארקייד לדעתי המשחק לא יקרוץ להם. המנוע פיזיקה פשוט גורם לחווית הנהיגה להרגיש כאילו אני מסיע איזו הכלאה בין חללית לרחפת, שיכולת אחיזת הכביש שלה פשוט לא מהעולם הזה (תרתי משמע...)

2. הסאונדים כמו תמיד עשירים ותמיד כיף לשמוע את הסאונד של המנוע שואג, למרות שזו הייתה הנקודה הכי חזקה לדעתי מאז NFSU2.

המוזיקה מצד שני דווקא די נחמדה. ב CANYON היא דווקא די מתאימה לאווירה המלחיצה (אלק).

3. הגרפיקה טובה יותר כמו תמיד. המשחק נראה לדעתי ממש טוב. הכל נראה כבר יותר חלק ויפה, ולא מצאתי ממש טקסטורות נמוכות שהורסות את כל המראה של הסצנה.

4. הממשק, אולי נראה חלק אבל מצד שני, לא ממש מציע כלום. אני מאוד מקווה (בשבילם, כי לא נראה לי שאני בכלל ינסה את הזבל הממוחזר הזה) שהם יתנו עוד אופציות כמו שינוי מקשים שזה אחד הדברים הכי אלמנטריים.

5. הדבר שהכי מעצבן אותי - זה נראה כאילו הם ממש מתקמצנים לתת לנו קצת REPLAY על הביצועים שלנו. כאילו, יש כבר הכל, בסך הכל להקליט את התנועות של השחקן והמחשב, ולהריץ אותם עם זוויות משתנות. FFS ! מה כל כך קשה ?! זה אחד הדברים שנורא עיצבנו אותי, גם ב MW.

אני פשוט לא מאמין שאני אומר את זה אבל MW היה הרבה יותר טוב, למרות שגם בו השליטה הייתה משעממת, אבל פחות. לפחות שמה הייתה לי את ה EVO שהייתי בורח כל הזמן מהמשטרה איתה. זה היה כיף לא נורמלי. :)

EA - פאקינג תתפטרו כבר! אתם מביאים קלון על כל תעשיית המשחקים עם המסחור הגרוטסקי שלכם, ואולי אפילו מביאים לכלייה מלאה של התעשייה הזו עם החרא שלכם. באמת. תנו את המפתחות ויאללה הבייתה. פה זה לא HOLYWOOD. אנחנו לא עד כדי כך מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי דווקא המשחק רץ חלק כאשר כל ההגדרות על הכי גבוה, 1280X1024, מה גם שלא התאכזבתי כל כך מהמשחק כמו רובכם, פשוט לא ציפיתי ממנו לשום דבר, מאז שיצא פורשה כל הסדרה הזאת הפכה למסחרה אחת גדולה ככה שאני לא מצפה לכלום.

שליטה חרא, גרפיקה סבבה, עוד משחק שיהיה Time Killer בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מטופש. אני לא רואה בדמו שום דבר מעניין חוץ מהגרפיקה, שהגיעה לכזאת רמה של זוועה שקשה להבין מה פה ההייפ. אני לא מדבר על הפירוט כמובן - מזה יש מספיק, אפילו יותר מדי.

הדמו נטול אפשרויות - לא טרחתי לחפש, אבל אני חושב שאי-אפשר לשנות שום דבר בהגדרות מלבד הווליום וכמה הגדרות גראפיות.

השליטה באוטו מטופשת(כרגיל), במיוחד ב-Drift, כשהמכונית גולשת כמו Mario Cart. ובעצם זהו. אין בנהיגה שום דבר מעניין. סתם ללחוץ על כפתור כדי להאיץ - אין צורך לעצור - ולסובב את האוטו עם שני כפתורים נוספים. הריגוש היחיד בפניות הוא הטיית המצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חלש :x סיימתי ת'דמו :x קליל רצח =\ =\ קחו את הלאנסר לה יש את השליטה הכי טובה.

והבחור עם XT כנראה יש לו בעיות כי לי יש X1900XT 512MB והמשחק רץ אצלי חופשי רצח, על הכי גבוה בלי קירטועים ובלי כלום =]

עם כמה FPS י?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי דווקא המשחק רץ חלק כאשר כל ההגדרות על הכי גבוה, 1280X1024, מה גם שלא התאכזבתי כל כך מהמשחק כמו רובכם, פשוט לא ציפיתי ממנו לשום דבר, מאז שיצא פורשה כל הסדרה הזאת הפכה למסחרה אחת גדולה ככה שאני לא מצפה לכלום.

שליטה חרא, גרפיקה סבבה, עוד משחק שיהיה Time Killer בשבילי.

אתה יודע מה ? אפילו TIME KILLER הוא לא יכול להיות... :( עצוב. ועוד יותר עצוב זה ש EA עובד עכשיו עם CRYTECH... זאת ממש סיבה לבכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם X800GTO ומריץ על ההגדרות הכי גבוהות חוץ מהAA שהוא על 2... ורואים חלק..

אהבתי את הדריפט ואת השינוי החופשי יותר של האביזרים של המכונית.

את המירוץ השלישי לא הצלחתי (בקטע שאני מקדימה) אגב, ניסיתי את זה עם הלמבורגיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה ? אפילו TIME KILLER הוא לא יכול להיות... :( עצוב. ועוד יותר עצוב זה ש EA עובד עכשיו עם CRYTECH... זאת ממש סיבה לבכות...

Time Killer בשבילי זה משחק שאני משחק בו כאשר יש לי רבע שעה להרוג עד שאני צריך לצאת מהבית ואני שם קצת מוסיקה ברקע, אז הוא יכול לענות על ההגדרה הזאת לדעתי.

בכל מקרה נקווה שEA רק תפיץ את המשחקים של ולא תשפיע כלל על התהליך שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלה פה שאמרו שהמשחק רץ אצלהם חלק,גם אצלי,אבל אני לא יודע איך להסביר,כאילו ה FRAPS מראה 25-27 ובתפריט הראשי 40,אבל אני ממש אבל ממש לא מרגיש על 25,כאילו המשחק זז חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פקודה במשחק (לפחות שאני מכיר) שמראה FPS,אבל יש תוכנה בשם FRAPS שאחרי חיפוש קצר בגוגל תמצא לינק ישיר וחינמי אליה,שמראה בכל משחק את ה-FPS שלך.

לגבי המשימה השניה,אתה צריך לעשות הרבה "חאראקות" עם האוטו כדי להוציא כמה שיותר נקודות.תשתמש בניטרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השליטה באמת חרא...הדריפטים פשוט דפוק איך שהם עשו את זה.. אני מרגיש כאילו אני משחק במכונית על שלט על קרמיקה + שמן

עם הם היו עושים דריפטים כמו של UG2 זה היה בהרבה יותר טוב מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי פה את כל הדעות של כולם וביאסתם אותי שהשליטה גרועה...דווקא אהבתי את השליטה של MOST WANTED ...

אבל יש מצב שהדמו הזה הוא גירסה מאוד ישנה של המשחק והמלא בכלל יהיה פי אלף יותר טוב ... אז בואו נקווה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...