Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק נראה טוב מאוד.. אבל השליטה על הפנים ואני באמת באמת מאוכזב מהדמו! מאוד!.

על איזה הגדרות משחק אדוני?אני משחק על מקסימום + 1280x1024 ו VSYNC על OFF (זה מעלה לי FPS 1 =/) ועל 27 FPS.בקיצור השאלה שלי על איזה הגדרות אתה משחק וכמה FPS אתה מוציא.אני על 27 כאילו אבל לא מרגיש כ"כ, כאילו אני על 40 (אני חושב =/). רק בתפריט (בתפריט של אמצע מרוץ) בתפריט הראשי זה על 40.

נ.ב

חוץ מההשתקפויות שלא נראות אמינות כ"כ הגראפיקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על הגדרות הכי גבוהות עם פילטרים ו4XAA ובלי MOTION BLUR מכיוון שאני ממש שונא את האופציה הזאת.. ועובד לי ממש טוב..

עם MOTION BLUR עובד לי נחמד+ אבל פחות טוב מאשר בלי.. וזה נראה פחות טוב עם MOTION BLUR :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שעם 76GT אתה עובר ת27 FPS מה שה 79GTX שלי לא מצליח?ת

תראה בעיקרון 27 זה מה שהFRAPS מראה לי,אבל אני מרגיש יותר,אני חושב,אני לא כ"כ מכיר תמנוע של המשחק,אבל המשחק שחיק לי,ז"א,הוא לא תקוע בלאגים,בוא נגיד שאם זה באמת 27 FPS אז

27 FPS באובליביון *לא* שווה 27 FPS בניד פור ספיד קארבון.מקווה שהבנת.

אה וגם לא ציינת רזולוציה ידידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוות דעתי,

חחחחחח למשחק יש שליטה של נעל בית תוצרת סין =\ פשוט חרא שליטה.

המשחק רץ אצלי ממש יפה על הכי גבוה עם הכל בלי בעיות ותקיעות אבל עדין הגרפיקה לא משהו והצלליות גרועות טילים =\

קיצור דמו זה דמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל cb

מה?

7900GTX חתיכת כרטיס חייה

על בטוח יש איזה סיבה שבגללה המשחק כזה דפוק אצלך

הוא אמור להריץ את המשחק על 40+

ולהריץ אותו יותר טוב ממשחקים יותר יפים ממנו כמו , FEAR , CALL OF DUTYY

ועוד...

שמעתי מאנשים פה ש 1900XT מריץ את אובליביון על בין 20 ל 30

אז את NFS הוא אמור להריץ הרבה הרבה אבל ממש הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עם ה7900GTX שרץ לו מעפן - גם אצלי זה ככה וממש מפתיע אותי איך זה רץ לכולם פה חלק גם בGAMESTOP אחד עם כרטיס מסך כמו שלי רק עם גיגה זיכרון (ולי יש 2 גיגה) ומעבד פנטיום 4 מעפן (לי יש אופטרון שעובד בקלוקים של FX 57) ועובד לו על אותם הגדרות כמו שלי רק על איזה 10FPS יותר לפחות...

יש מצב שהחום משפיע על ביצועים? הכרטיס שלי רץ די חם - על 50+ IDLE ו70+ LOAD... וגם המחשב שלי פועל מהבוקר בלי ריסט ועבדו לי טיפה תוכנות ברקע (פיירפוקס ומסנגר...) יש מצב אם אני עושה ריסט ומנקה תקירור של הכרטיס מסך ושם איזה מאורר זה יעלה לי 5-10FPS?

אולי הדריוורים שלי לא משהו? הורדתי תהכי חדשים מהאתר של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם......(הוא מהאנשים שיש להם אימיול פרוץ שמוריד על 500 :smile1:....רק אלוהים יודע מאיפה הוא משיג תדברים האלה...)

חחחח...איך נגדיר את זה, P2P זה הקרם דה לה חרא של הווארז.

ה-rlz מופיעים קודם כל ב-Topsites \ 1337 boards, אי-מיול הוא תחתית שרשרת המזון.

ואם זה לא שם - זה לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר איכזב,נחכה למלא.

ד"א roes,

אני משחק FEAR על MAX ועל 1280x1024 על 55 FPS קבוע.(עם VSYNC)

אני משחק Oblivion על MAX ועל 1280x1024 על 80 FPS בעיר וביער,ובשערי אבוליביון על 32.

ועוד הרבה כאלה,פשוט המשחק הזה דפקט חושילינג.או הדמו.נברר עוד שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok guys,this is REALLY strange

first,let me tell you my computer specs:

AMD 3000+ 64Bit [s754]

Asus K8V SE Deluxe

Kingston 1024MB RAM

WD 80GB 7200RPM

PNY 6800NU 128MB 256Bit

- [32bit,SP2 integrated]

- latest Drivers

ok,my problem is-i can`t see sh*t whenever i enter the game

when i enter the game,the game`s movies are supposed to show up,but instead-i only see wierd textures on the screen in different colors..

here`s a pic of what i see:

http://img248.imageshack.us/img248/6380/bugged1cm6.jpg

this bug only accours to me whenever the first movie starts running [a few seconds before it runs,there`s a "demo warning" [this demo is intended for promotional use only..blah blah blah..] and then the screen jumps,and this..thing shows up..after i pass the movies i get to the main menu..

problem is-there is no main menu..

there is only black screen with weird colors and some unreadable fonts on it.

now,i am SURE that this has something to do with the in game movies,since i had the exact same problem with the game F.E.A.R-

whenever i loaded the game and the logo movies poped up-the whole screen went mad...and then i could not play or see anything...but if disabled the movies at the starting of the game,the game worked well...

anyway,in NFS:C i cannot disable the movies,so i gotta find another solution...

anyone knows or guesses what the heck is the problem?

[NOTE:i did not have any issues with any of the other NFS games...this is the first time i`m having a technical issue with a NFS game..]

סליחה שזה באנגלית,ציטטתי את עצמי מהפורומים הרשמיים של NFS

רק שאף אחד לא עוזר שם,ואין תמיכה רשמית מEA

דרך אגב-תכנסו לתמונה ששמתי,תראו איך המשחק נראה אצלי :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר אני עם 9800PRO עתיק מריץ את המשחק על ההגדרות הגבוהות ביותר (בלי פילטרים) ורץ חלק כמעט לגמרי. מקרטע מעט רק בהתחלה שיש את המרוץ עם כל המכוניות ואחרי שמתחיל המרוץ כבר לא מקרטע בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חלש :x סיימתי ת'דמו :x קליל רצח =\ =\ קחו את הלאנסר לה יש את השליטה הכי טובה.

והבחור עם XT כנראה יש לו בעיות כי לי יש X1900XT 512MB והמשחק רץ אצלי חופשי רצח, על הכי גבוה בלי קירטועים ובלי כלום =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...