Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דמו נחמד.

מה שכן הכרטיס מסך העגלה שלי הריץ את זה דווקא יפה!

לא הבנתי מה הקטע עם הקבוצה שיש אנשים שיש מעל המכונית שלהם כוונת וכל מיני סימנים מישהו יכול להסביר לי ואיך אני משתמש באנשים האלו שאיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה נחמדה ביותר, אך מבחינת ביצועים המנוע על הפנים! אני עם המפרט שלי (כולל הOC שכתוב) מריץ את זה על 20FPS+-, שבדוגרי בגלל שזה משחק מירוצים ועם הMOTION BLUR זה נראה בסדר ואפשר לשחק אבל 30FPS+ היה יותר נחמד.

אני מקווה שאחרי שאני קונה את ה VF900 של זלמן לכרטיס מסך ומרביץ איזה VMOD של 1.2V - 1.5V אני ינסה להגיע עם הליבה ל700MHZ ועם הזכרונות ל900+ ואז אני יוכל להריץ את זה כמו שצריך [= במיוחד שעוד שבועיים מגיע המסך החדש (LG 20" החדש) שאני יצטרך להריץ בו את המשחק על 1680X1050.

ד"א אני משחק כרגע במשחק עם הכל על הכי הכי גבוה (מקסימום שאפשר) ברזלוציה 1280X1024.

ד"א זה רק אני או הAA במשחק לא משפיע כל כך? אם בכלל.. יש מצב שיש במנוע הזה HDR? אז זה מבטל את הAA אוטומטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה בדיחה או מה?!

הגרפיקה פי 10 יותר גרועה מב- MW.

למה ה- |Reflections של המכוניות נראות כל כך גרוע?! ההשתקפות של המכונית מתדעכנת כל איזה 2 שניות במקום להתדעכן בזמן אמת.

הם חזרו לשנת 1998 או מה?!

אני מקווה מאוד שזאת בעיה שיש רק בדמו כי אם לא המשחק הזה יהיה פשוט חתיכת חרא טהור.

ולמה אי אפשר להפעיל את ה- Motion Blur?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה בדיחה או מה?!

הגרפיקה פי 10 יותר גרועה מב- MW.

למה ה- |Reflections של המכוניות נראות כל כך גרוע?! ההשתקפות של המכונית מתדעכנת כל איזה 2 שניות במקום להתדעכן בזמן אמת.

הם חזרו לשנת 1998 או מה?!

אני מקווה מאוד שזאת בעיה שיש רק בדמו כי אם לא המשחק הזה יהיה פשוט חתיכת חרא טהור.

ולמה אי אפשר להפעיל את ה- Motion Blur?

חמודי

עדכון ההשתקפויות נמצא בהגדרות המשחק

אם זה קטוע אצלך זה לא המשחק

כנ"ל לגבי הגראפיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוג'יק תפסיק לגונן על המשחק,בתור מישהו שהדמו לא עובד לו לא הייתי מתנפל על אנשים.

גם לי ההשתקפויות לא נראות מי יודע מה ואני משחק על הכי גבוה עם מפרט שציינתי באחת התגובות הקודמות שלי.

שתדע,אני מעריץ גדול של סדרת NFS מHP2 עד MW.אבל כנראה שפה זה יפסק אם המלא יהיה כמו הדמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמודי

עדכון ההשתקפויות נמצא בהגדרות המשחק

אם זה קטוע אצלך זה לא המשחק

כנ"ל לגבי הגראפיקה...

ה- FPS שלי מצוין.

שמתי בהגדרות את הכל על High וחוץ מזה שהמשחק קרס איזה אלף פעמים ההשתקפויות נראות חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכו בטח במלא יהיה אפשר יותר לשלוט על הפרטים והגרפיקה במשחק, כמו בMW היה אפשר לשלוט עד לפרטים הקטנים של קצב עידכון ההשתקפות של המכונית.. אבל חוץ מההשתקות המכוניות נראות סבבה! אהבתי את האפקטים של האור וזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...