Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

ספוילר!! :

חברים!! הפעם למשחק באמת יש עלילה! כל איזה 2-3 מירוצים יש סרטון עלילתי!! זה מאוד מאוד מוסיף למשחק ואני ממש אהבתי את זה.. גם כל הקטע עם הCREW MEMBERS זה דבר מעולה..

רק אנשים - בהתחלה אתם בטוח תסתבכו קצת ויקח לכם איזה רבע שעה ככה להבין מה הולך במשחק כי הוא דיי מסובך.. אבל אחרי שתבינו! אתם פשוט תמשיכו לשחק ולא תפסיקו :o

ד"א : תמונה של הRX8 שלי מעכשיו(לא שיחקתי כמעט כי לא הייתי בבית.. אבל עדיין אני ב30אחוז כבר :))

עריכה - הוספתי גם מפה של כל המירוצים - וי זה מירוצים שכבר עשיתי וכוכבים זה מה שאני עוד צריך לעשות :P

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק פצצה!!! שיחקתי בו אתמול מלא זמן! זה שאתה יכול לבנות צוות זה דבר ממש כיפי!!! (אין על הבלוקר השמן :))

שאלה: הרוחתי את החנות של המכוניות באחד המרוצים וראיתי שיש לי שם רק מכוניות מעפנות והכי טובה הייתה איזה מרצדס מסריחה שלא הייתה בהרבה יותר טובה ממהRX7 שלי. מתי יתווספו לי לשם מכוניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני גאה להחריז שבCarbon אפשריות האון לין חופשיותתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!1111 גם בRanked וגם בunRanked!!!!!

לא צריך בשביל זה גירסה מקורית מבאג, אפשר להשתמש במה שהדוד מקזחסטן שלח (דוד ריזור...) ולשחק חופשי, זה כולל סטסטיקה אישית באתר שלהם + העלת התמונות לאתר והכלללללללל חופשי.

זה מדהים!!

וזה נבדק, כבר שיחקתי 4 מרוצים באון לין, 1 בRanked ו3 בunRanked =] איזה פאן, לא צריך להשתגע עם חמאצ'י וכו'....

ולסיום, זאת פעם ראשונה שאני מוריד את הכובע בפני EA.

עכשיו בקשר לחוייה שלי במשחק, השליטה במלא (או זה רק אצלי) בהרבה יותר טובה מדמו, בכלל יש לך הפעם פוול פיצ'רים כמו שאתה עושה דריפט בצ'אלנג' אז אם הוא גבוה מספיק אתה נכנס לסטסטיקה באתר שלהם שיש שם פוול אנשים וככה גם אתה יכול לדעת מי עשה הכי הרבה.

בכלל המשחק דיי טוב וכמו שאמרו כן גדולים ממני, אכן יש עלילה דיי מעניינת, אחלה משחק =] וכמו שלוג'יק אמר: "כמה שהדמו גרוע יותר, המלא יותר טוב" וצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק בעיה אחת עם זה.. אי אפשר לעשות חיפוש ככה שתוכל לשחק עם חברים שלך.. הוא מחפש לך לבד משחק או שאתה פותח.. זה ממש ממש מעפן :(

יש דרך, אתה פותח ואז ממזמין את חברך מ E-messger הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באספנים יש בונוס דיוידי שזה בעצם איך עשו את המשחק(ממש שטותי) וגם המשחק עצמו כולל גם מכוניות בונוס ורגיל בידיוק ההפך(בלי כל הבונוסים)

כמובן שאפשר לקנות את המשחק בגירסאת האספנים רק ללא הבונוס דיוידי ואז הקניה תהיה יותר מהירה מכיוון שההתקנה שוקלת פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר ב-40% אבל אני רוצה להשאיר קצת לאח"כ... לא לסיים את זה יותר מדי מהר ;D

מישהו יודע איך קוראים לטראק שמתנגן כשנכנסים לתפריט ולשיפורים של הרכב?

הוא לא נמצא בדיסק :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק המלא פשוט טוב!!!!

קיבלתי אותו היום :)

אצלי ה-FPS עדיין לא משהו אבל זה לא נראה במשחק עצמו.

לפי FRAPS יש לי 15 FPS כשכל האפשרויות מופעלות על הכי גבוה והכי טוב...

ביטול ה-motion blur מוסיף עוד כ-10 FPS..

אבל משהו נראה לי מוזר פה.... אני צריך לעשות עוד קצת בדיקות :P

איזו רזולוציה?

בכל מקרה, אני בדרך לסיים ת'קניה(אם מישהו רוצה לינק ישיר אחד, פרטי.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שבהתחלה של Most Wanted, אם היה לך את Underground2 מותקן על המחשב אז זה נתן לך בתחילת הקריירה איזה בונוס של כסף ואפשרות לבחור בהתחלה גם את הגולף GTI

יש משהו כזה גם ב-Carbon? מישהו ניסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...