Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Carbon - הדיון הראשי

taimor

Recommended Posts

אוקיי! הגעתי למסקנה למה המשחק הזה רץ חרא על מחשבים עם חדשים וטובים ורץ בסדר גמור על מיושנים.

הבעיה המרכזית בביצועים של הדמו הזה זה הmotion blur, הורדת האפשרות הזאת מעלה משהו כמו 10FPS+-, עכשיו הקטע איך זה שאנשים עם ישנים מפעילים את המשחק על הגדרות גבוהות ועובד להם טוב? כי בשביל להפעיל motion blur צריך כרטיס מסך שתומך ב SM3, אנשים עם כרטיסים ישנים שתומכים רק עד SM2 האפשרות הזאת אצלם במשחק מבוטלת (אי אפשר לבחור אותה), אז הם חושבים שהם משחקים על הגדרות הכי גבוהות על MAX אבל בעצם לא...

אצלי למשל במחשב שלי, עם 1280X1024 הכל על הכי גבוה ועם motion blur אני מקבל משהו כמו 20+- FPS, אם אני מוריד את הMOTION BLUR אני מקבל משהו כמו 30-40FPS... ובקטעים מסויימים בdrift race שאין מכוניות אחרות על הכביש והסביבה דלה לפעמים אפילו מקפץ מעל 40FPS.

אני מקווה שבמשחק המלא הmotion blur יעבוד כמו שצריך ולא יזלול כל כך הרבה FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 828
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממ.... משהו מוזר...

הורדתי תדמו,

והמשחק.. אממ..

פשוט...

אממ....

מהיר מידי?!

זה כאילו שבשניה שאני לוחץ על המקש קדימה הוא דופק איזה 500-600 קמש ענארף כמה....

מה זה זה, זה זה.. זה.. זה... זה מטורף זה !!

תבטל אחת למשחק.. זה בגלל הכפול ..

משהו מוזר! אני עושה OC לכרטיס מסך וזה לא משפיע בכלל על הFPS במשחק! העלתי ב7900GT שלי את הליבה מ450 ל550, ואת הזיכרון מ660 ל850 וזה לא הוסיף לי אפילו FPS אחד למשחק! (טוב אולי 1-2 אבל לא משהו שאפשר לראות..), יש מצב המעבד פה מהווה צוואר בקבוק? מה שלא נראה לי הגיוני כי זה opteron 148 שעובד ב2.8GHZ ובמשחק הזה אין יותר מדי פיסיקה מתוחכמת.

מנוע כישלון, זה מה שיש לי להגיד.

חשבת אפילו על לבדוק אם V-SYNC מופעל? |:"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ??! איך אפשר לבטל ליבה אחת ??!

לי יש D930, וכרטיס מסך טוב משלו, ואצלי זה לא ככה בכלל.

אולי הוא לא שם את ההגדרות על הכי גבוה.

הוא לא מדבר על FPS גבוה או משהו, זה ידוע שבכמה משחקים יש בעיות עם הכפולי ליבה של בגלל חוסר תאימות של ה'פעימות' של הליבות.

בטאסק מנג'ר אפשר לקבוע AFFINITY לכל משימה - כמה ליבות אחראיות על התהליך. מבטלים אחת והבעיה נעלמה.

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הקישור האחרון שמישהו זרק פה, מוריד מצויין :-*

נשחק, נראה - מקווה לא להתאכזב ;)

אתה תתאכזב

זה פשוט נורא

לי זה 90% מהמקרים לא עובד בכלל,וגם כשזה כן עובד-זה תוקע את המחשב

ב-2% מהמקרים האחרים שבהם המשחק אשכרה עובד לי,מה שראיתי לא היה ממש מלבב

הגראפיקה פשוט נ-ו-ר-א-י-ת....

אבל השליטה,בניגוד לאחרים פה,היא די נחמדה לטעמי...למכונית סוף סוף יש משקל בחלק האחורי שלה...

האמת,כשחושבים על זה-יש על NFS מעין קללה כזו,שפעם בכמה זמן חייב לצאת משחק חרא בסדרה...כנראה שEA חייבים לקיים את המסורת

NFS1-היה מעולה

NFS2-היה טוב

NFS3:HOT PURSUIT משחק לא טוב בכלל

NFS4:HIGH STAKES-היה מעולה

NEED FOR SPEED5:PORSCHE UNLEASHED-מעולה,הכי טוב בסדרה

MOTOR CITY ONLINE-משחק זוועה

NEED FOR SPEED6:HOT PORSUIT II-המשחק הכי חרא בכל סדרת NFS,זה פשוט משחק ז-ו-ו-ע-ה

NEED FOR SPEED:UNDERGROUND-משחק מעולה

NEED FOR SPEED:UNDERGROUND II-משחק חרא

Need For Speed:Most Wanted -משחק טוב מאוד

Need for speed:Carbon [או להתאמת השם-ניד פור ספיד:חרבון] נכון לעכשיו הוא זבל טהור,מהבחינה הטכנית בעיקר.

נקווה לטוב עד יציאת המשחק

AND FOR THE GAMES SAKES אני מקווה שהוא יזכה לשיפור

דרך אגב-IGN סיקרו את המשחק בגירסאת הXBOX360 והציון שלו הוא 82....שאם אני לא טועה-זה כמעט זהה לציון של MOST WANTED

אז יש עתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תתאכזב

זה פשוט נורא

לי זה 90% מהמקרים לא עובד בכלל,וגם כשזה כן עובד-זה תוקע את המחשב

ב-2% מהמקרים האחרים שבהם המשחק אשכרה עובד לי,מה שראיתי לא היה ממש מלבב

הגראפיקה פשוט נ-ו-ר-א-י-ת....

אבל השליטה,בניגוד לאחרים פה,היא די נחמדה לטעמי...למכונית סוף סוף יש משקל בחלק האחורי שלה...

לאן עקצת 8% ? תחזיר אותם למקום :x

בכל מיקרה, תנו לו להוריד, גם אנחנו סבלנו קצת הוא גם יסבול, בכל מיקרה זה נראה לי מוזר למה הMotion Blur דורש SM3 הפעם ? בMW הוא לא דרש והוא עבד מצויין =\ נראה לי קצת דבילי, טוב כמו שX_Dror אם באמת במלא זה יהיה ככה, אכן יפטרו אנשים :x אבל עד עכשיו אני לא מבין למה אין חדות במשחק =\ אין בכלל חדות כאילו וזה לא רק אצלי =\ הוא נראה דיי מרוח ומפוקסל ברזולציה הכי גבוה וזה דיי דבילי =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה האמת,כשחושבים על זה-יש על NFS מעין קללה כזו,שפעם בכמה זמן חייב לצאת משחק חרא בסדרה...כנראה שEA חייבים לקיים את המסורת

NFS1-היה מעולה

NFS2-היה טוב

NFS3:HOT PURSUIT משחק לא טוב בכלל

NFS4:HIGH STAKES-היה מעולה

NEED FOR SPEED5:PORSCHE UNLEASHED-מעולה,הכי טוב בסדרה

MOTOR CITY ONLINE-משחק זוועה

NEED FOR SPEED6:HOT PORSUIT II-המשחק הכי חרא בכל סדרת NFS,זה פשוט משחק ז-ו-ו-ע-ה

NEED FOR SPEED:UNDERGROUND-משחק מעולה

NEED FOR SPEED:UNDERGROUND II-משחק חרא

Need For Speed:Most Wanted -משחק טוב מאוד

Need for speed:Carbon [או להתאמת השם-ניד פור ספיד:חרבון] נכון לעכשיו הוא זבל טהור,מהבחינה הטכנית בעיקר.

לא נכון - 3,4,5,6 - משחקים מעולים. ב-U1/2 לא שיחקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...