בעיה בדוס, קשורה לעידכן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בדוס, קשורה לעידכן

gilloze

Recommended Posts

שלום, יש לי לוח ישן של msi מהמחשב הישן, ואני רוצה לעשות לא עידכון ביוס, אז ככה כתוב בביוס החדש של הלוח את השיטה לעדכן והם אמרו את זה :

WARNING!!!!!

DON'T FLASH FROM A FLOPPY DISK!!!!

DON'T FLASH WHEN YOUR SYSTEM IS RUNNING FINE!!!!

DON'T FLASH IF YOU DON'T KNOW WHAT YOU ARE DOING!!!!

אני הבנתי אותם סבבה, אז היה כתוב גם שזה הדרך היחידה לעשות:

7. When you get the A:\ prompt, type the following sequence:

C: <enter>

cd\test <enter>

C:\test> awdfl783m file

(to save or not to save old is the users decision)

שוב אני הבנתי אותם הם אומרים להעביר את הביוס לאיזה שהוא תיקיה בC אז הם אמרו ליצור דיסק הפעלה של ms dos

ואני עשתי הכל טוב ויפה אני מריץ תמחשב ואז רושם C: וזה כתוב לי INVAILD משו מה הבעיה יש למשהוא רעיון תודה גיל.

עם זה לא קשור לכאן תעבירו אם אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שההרדיסק מוגדר כ-NTFS, ואין לך גישה אליו מדוס.

אם במאפיינים של ההרדיסק (בתוך ווינדוס) הוא כותב לך שמערכת הקבצים (file system) היא NTFS - לא תוכל לעדכן מההרדיסק.

אתה יכול לנסות לעשות את זה מ-CD (לצרוב את הספריה ולנסות לגשת אליה מדוס) אבל זה לא מומלץ. יכול להיות שבתהליך העדכון יש צורך לכתוב לספריה הזו, והתהליך ייתקע ויש סיכוי סביר שהלוח לא יעבוד יותר בכלל.

פתרונות נוספים:

אתה יכול להפוך את ההרדיסק שלך ל-Fat32 (עם תוכנה כמו partition magic) ולנסות לעדכן, או לחבר הרדיסק אחר שאתה יודע שהוא לא NTFS.

עוד משהו - זה לוח ממש ישן? יש הרבה לוחות עם אפשרות עדכון מתוך . יש לך את הדגם שלו?

בכל מקרה זה סיפור. בשביל מה אתה צריך את זה? משהו לא עובד?

עוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי, פשוט יש לי לוח של msi 6524

http://www.msi.com.tw/program/support/download/dld/spt_dld_detail.php?UID=44&kind=1

ואני רוצה לעשות לו oc, וגם בישביל ללמוד עליו.

הרעיון שלי לפתוח מחיצה ואז לעשות אותה ,fat32 וזהוא תודה רבה זה מה שאני יעשה תודה רבה אחי עזרה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...