X1950Pro- Connect3D VS. Sapphire - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X1950Pro- Connect3D VS. Sapphire

JSK

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי שיצאו תוכנות שתומכות בכרטיס נדע סופית

עם כרטיס כזה קריר יהיה אפשר להוסיף תוספת נכבדת של מתח דרך ATI TOOL (כשתצא גירסא תומכת כמובן)

כרגע לפי ביקורות המהירויות הממוצעות שהושגו עם הכרטיס הם בסביבות ה1600\620

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנתית אי אפשר להעלות להם מתח.

אתה מדבר על צריבת ביוס ?

א. כמה אפשר להוסיף 0.1-0.2 ? ::)

ב.עדין לחיצה על כפתור בתוכנה זה הרבה יותר פשוט, לא כל אחד פה יודע לצרוב ביוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התפתח פה דיון (שחלק ממנו לא הבנתי :P). אקיצור, אני אצליח לעשות OC קטן או לא? והאם היה לי שווה להוסיף את ה פחות ממאה שקל האלו בשביל ה 195PRO במקום לקחת את ה 79GS ולעשות לו OC? כאילו הפרו בלי OC בכלל או עם OC קטן עוקף את ה 79GS בOC בינוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנתית אי אפשר להעלות להם מתח.

אתה מדבר על צריבת ביוס ?

א. כמה אפשר להוסיף 0.1-0.2 ? ::)

ב.עדין לחיצה על כפתור בתוכנה זה הרבה יותר פשוט, לא כל אחד פה יודע לצרוב ביוסים.

הבן אדם רוצה לעושת קטן עד המקסימום של מתח סטוק,מה אתה מתקשר עכשיו מתחים?

טוב, התפתח פה דיון (שחלק ממנו לא הבנתי :P). אקיצור, אני אצליח לעשות OC קטן או לא? והאם היה לי שווה להוסיף את ה פחות ממאה שקל האלו בשביל ה 195PRO במקום לקחת את ה 79GS ולעשות לו OC? כאילו הפרו בלי OC בכלל או עם OC קטן עוקף את ה 79GS בOC בינוני?

בנתיים לפי הביקורות ואנשים שבדקו 7900GS יותר טוב בOC.

אבל לפי דעתי קח את X1950PRO, אפילו אם הוא פחות באוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם רוצה לעושת קטן עד המקסימום של מתח סטוק,מה אתה מתקשר עכשיו מתחים?

בנתיים לפי הביקורות ואנשים שבדקו 7900GS יותר טוב בOC.

אבל לפי דעתי קח את X1950PRO, אפילו אם הוא פחות באוברקלוק

סבבה, תודה לכולם. רק משהו פה לא כל כך הבנתי:

הפרו עם OC קטן (נקווה שיהיה גדול כשATI TOOLS יתמוך בו) יותר חזק מה 79GS עם OC בינוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שתצליח.

ובהחלט שווה להוסיף את ה100 שקל האלו לX1950P.

קרא את הביקורת הבאה שבא משווים את ה7900GS המומהר של BFG שמגיע בתדר של 525 לעומת 450 בסטוק לX1950P.

ושים לב שגם הכרטיס המומהר מפסיד.(שים לב להגדרות הגרפיקה השונות בין הכרטיסים)

http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTE5OCwzLCxoZW50aHVzaWFzdA==

It seems the shader performance on the ATI Radeon X1950 Pro is giving us an advantage in Oblivion. Here we are able to turn on shadows without any hit in performance. The game felt smoother even when framerates were lower on the ATI Radeon X1950 Pro. We also saw this evident in 2 where the ATI Radeon X1950 Pro was able to achieve a higher antialiasing setting and smoother performance. Half Life 2: Episode 1 and Prey were dead even though, both games were at their highest possible in-game settings. World of Warcraft was interesting because the Radeon X1950 Pro allowed higher antialiasing settings and while the performance was lower, it still felt very playable. Ghost Recon was the only game where the BFGTech 7900 GS OC pulled away.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...