שאלה לגביי מסך מחשב lcd +High Definition - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי מסך מחשב lcd +High Definition

fofo66

Recommended Posts

1080 מתייחס לכמות הפיקסלים לגובה הוידאו, מאחר ולכל המסכים יש רק 900 פיקסלים בגובה הם לא יתמכו בHD מלא.

אפילו מסכים עם רזולוציה נאטיבית של 1050*1680 לא יתמכו בגלל שלאורך הרזולוציה היא 1920.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1080 מתייחס לכמות הפיקסלים לגובה הוידאו, מאחר ולכל המסכים יש רק 900 פיקסלים בגובה הם לא יתמכו בHD מלא.

אפילו מסכים עם רזולוציה נאטיבית של 1050*1680 לא יתמכו בגלל שלאורך הרזולוציה היא 1920.

ואם אני אקנה מסך יותר גדול מ19 אינץ? נגיד, 20-23 אינץ, שם כן אפשרית התמיכה ב 1080p/i?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הזול ביותר והמשתלם כרגע ביותר עבור FullHD הוא 2407WFP - מסך "24 עם כל החיבורים שתוכל לחשוב עליהם (כולל חיבורי טלוויזיה ישר לממיר ו/או למכשיר , בנוסף לחיבורים למחשב), ועולה סה"כ 5300 ש"ח (חפש כאן בפורומים או ב-ZAP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה

ניראה לי שאני ימתין שנתיים שהטכנולוגיה תתקדם אז אני יקנה :nixweiss:

מהפה שלך לאלוהים.

לראות 1080i ברזולוציה של 1440x900 זה לא סבל נוראי, באמת. ותמיד אפשר להתנחם בזה ש720p זה לא בהכרח פחות טוב (ניסיתי את שניהם ואני עדיין בהתלבטות, נכון ש1080i זה כל תמונה מלמיליאן, אבל סעמק, ה720p הוא כל כך חלק!)

אפשר גם להנחם בזה ש40 דקות סרט ב1080i יכול להגיע לדיסק שלם ויותר. (סרט באורך מלא יכול להיות גם 9 דיסקים של ולא לכולנו יש חיבור סיבי לאינרטנט)

אני יכול לראות 1080i בלי downsample, אבל אני עושה את זה לעיתים די רחוקות, ובגלל חוסר המקורות עם הסיגנאל הזה, אני לפעמים תוהה אם זה שווה את הכסף במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...