התיעצות אחרי קניה!! (חח נשמע מפגר אה?) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרי קניה!! (חח נשמע מפגר אה?)

ronox

Recommended Posts

שלום לכולם! אני חדש כאן בפורום ואני מקווה להנות פה :hi:

לפני כמה ימים החלטתי לפנק את עצמי במחשב חדש לא משהו מטורף אבל חמוד+

CPU : Pentuim d3.4 Dual

Motherboard : Dual

Memory : 1024 DDR2

harddrives : Sata III 160 giga 7200 rpm 8mb

video card : PCX7600 GS 8MB

case : impress frontier ca105

כל זה בתכלס עלה לי 3200 שקל! שזה מחיר לדעתי נחמד מאוד על המחשב הזה!

לפי תגובות שקראתי רובכם לא אוהבים איטנל אז רציתי בכללי שתגידו לי מה אתם חושבים על המחשב הזה בלי לבאס יותר מדי :)

וסתם שאלה מישהו יודע איך להשתיק תמאוורים המעצבנים האלה חחח? הם רצים על 4500 RPM שזה מז**ן תשכל רצח!!!

תודה רבה לעוזרים וגם על התגובות בהמשך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מחשב לא רע בכלל, רק שאם היית קצת יותר מטורף היית הולך על מעבד conroe.

לגבי הלוח אם- לא רשמת את הדגם... אני מקווה שלא לקחת לוח אם לא איכותי ובמיוחד לא לוח אם של .

וזה לא בגלל שאני שונא את אינטל (יש לי D 820) פשוט לא מומלץ להתקרב ללוחות אם המגבילים שלהם.

אם אתה כבר רושם את הזיכרון את תן פירוט עד הסוף- כמה מה"צ יש להם? 533?

והמאווררים ימשיכו לצרוח עד שתעשה כמוני ותרכוש מאווררים שקטים של :) גם הרכיבים אצלי בטמפ' יותר נמוכה וגם אני יכול לישון ולהשאיר את המחשב דולק בלי שזה יפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת זה נראה לי באמת המעבד שאמרת :-[

הנה תמונה של המפרט ולפי מה שחבר שלי אמר זה מפרט מצויין (כמו שהנבת אין לי ניסיון במחשבים)

מקווה שלא עשיתי טעות :(

ולגבי המאווררים מה המחיר של כאלה מאווררים?

pcnewoy0.jpg

ולגבי הראם רשום 512 אבל זה כפול 2 יענו קניתי שתי כרטיסי ראם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא מעבד conroe. המעבד שלך שייך לסדרה הקודמת של המעבדים (למרות שהוא אכן כפול ליבה).

מעבדי קונרו יקרים יותר ממעבדי D מכיוון שכל צורת התכנון שלהם שונה לחלוטין וזה מקנה להם יתרון משמעותי ביותר מבחינת ביצועים.

בכל מקרה, המעבד שלך לא רע בכלל... הדגם שלו הוא D 945 אם לא הבנת נכון...

הזכרונות שלך נחמדים, מצד אחד חברה לא מוכרת אבל מצד שני מהירות 667 שזה לא רע בכלל.

לגבי המאווררים, זאת תהיה הוצאה רצינית, בוא נגיד שמדובר ב-200 שקל רק עבור המאוורר של המעבד. ככה שאני לא בטוח אם אתה תהיה מעוניין בהוצאות כאלה אם אתה לא הכי מתמצא במחשבים (לי זה היה חשוב למטרת Overclock).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי! אני לא חושב שאני יוציא כל כך הרבה כסף על מאווררים מכיוון שאני לא מתעסק באובר קלוק שזה להגביר תיכולות של המחשב ולהקטין תחיים שלו אם הבנתי נכון :S

בכל מקרה אולי אתה יודע איך אני יכול להוריד את הRPM ? פשוט הוא עובד על 4500 RPM שאתה לא רוצה לדעת איזה רעש זה! ואצל חברים שלי שיש מחשבים כמעט אותו דבר רצים על 1200-1500 גג!!!

אם תוכל לעזור זה יהיה מעולה, תודה רבה רבה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברקלוק מקצר את חיי המעבד אם עושים אותו לא נכון-

המהרה ברמה נכונה ושמירת הרכיב בטמפ' קרירה היא הדרך להגיע לתוצאות.

אבל כפי שאתה יודע- אם אין לך ניסיון לא כדאי לך לעשות ניסויים ;)

אתה יכול לשנות את מספר סיבובי המאוורר ע"י תוכנות עזר שבד"כ מקבלים עם לוח האם או בעזרת תוכנות כגון Speed Fan.

תבדוק במדור ההורדות של האתר- יש שם מספר תוכנות מועילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרת.

ואתה גם מוכן להסביר לי מה הקשר של התרד הזה לתמיכה טכנית?

ושוב באים להתייעץ אחרי קניה! מה הטעם?!

עשית טעות,בערך באותו מחיר היית יכול לקחת 3800 כפול ליבה של שהוא עדיף ולקנות איזה מארז וספק שהם לא ג'נריים דפוקים ולא לוח ככ מגביל או לפחות אחד שתומך בקונרו לשדרוג עתידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss:

אמריקן דטה חברה לא מוכרת?

לא הסברתי את עצמי נכון- אמנם החברה מוכרת אבל מבחינתי איננה מהחלוצות שבתחום... כמובן שאפשר להתווכח על זה ::)

לגבי המעבד- xtract אני מסכים איתך שהיה עדיף פה 3800 של אבל עברתי עכשיו על כמה בנצ'מרקים באתר toms hardware ואני רואה שפנטיום D שלו נופל רק במספר פריימים לעומת ה- ובמספר מקרים אף נמצא מעליו, כלומר שהטעות בבחירת המעבד לא הייתה נוראית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המאווררים, זאת תהיה הוצאה רצינית, בוא נגיד שמדובר ב-200 שקל רק עבור המאוורר של המעבד. ככה שאני לא בטוח אם אתה תהיה מעוניין בהוצאות כאלה אם אתה לא הכי מתמצא במחשבים (לי זה היה חשוב למטרת Overclock).

להחליף מאוורר 200 ש"ח :o, הוא לא רוצה BT או משהו מטורף אפשר להחליף את המאוורר סטוק למאוורר שקט של AC למשל זה http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4896

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...