שינוי שיטת הממשל ע"פ ליברמן - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי שיטת הממשל ע"פ ליברמן

IG

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יופי, אתה יודע לחפש בגוגל.

תהיה יותר פרקטי ותראה לי איך עושים את זה לגבי ערביי .

מה הקשר גוגל?

סתם אני זוכר את הפרשה שהייתה ממש מצחיקה.

אההה, עכשיו אני מבין למה אתה חותר, עכשיו הבנתי, ערבים הם לא בני אדם! :kopfpatsch:

אה.. אתה דמגוג חסר בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר גוגל?

סתם אני זוכר את הפרשה שהייתה ממש מצחיקה.

סתם, זאת התוצאה הראשונה בגוגל כשמחפשים "חוק עוקף בג"צ".

אבל, כמו שאתה יודע, אי אפשר לחוקק חוק שמנוגד לחוק יסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דמגוג, פשוט משליך את חוט המחשבה שלך, בצירוף ההודעה האחרונה לכדי משהו שנשמע דיי הגיוני לאור מה שכתבת במהלך הת'רד הזה.

אל תניח ואל תכניס לי מילים לפה.

אבל, כמו שאתה יודע, אי אפשר לחוקק חוק שמנוגד לחוק יסוד.

נו אבל למה את מתנהגת ילדה קטנה

אפשר לבטל חוק יסוד

תביני. דמוקרטיה היא מה שהעם עושה ממנה.

אם העם רוצה מדינה יהודית בה רק היהודים זכאים לאזרחות, זה מה שיהיה.

גם חוק השבות נוגד חוקי יסוד.

כל הזין לבג"צ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם מציע לבטל את הדמוקרטיה בישראל דה פקטו.

נבטל חוקי יסוד, ננטרל את בג"צ.

אתה מנסה להכניס מילים ומעשים שליברמן לא שותף אליהם.

תהנה בדיקטטורה שלך.

ובנימה אופטימית זאת, אני אפרד לשלום מהאנשים הטובים בפורום הזה,

לאלו שעזרו לי ולאלו שניסיתי לעזור להם,

נתראה (אולי) בשנה הבאה.

KEEP UP THE GOOD WORK :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם מציע לבטל את הדמוקרטיה בישראל דה פקטו.

נבטל חוקי יסוד, ננטרל את בג"צ.

מצטער על הביטוי אבל אני פשוט חייב: "מה את מפגרת?" כל עוד זה נעשה ברוב זה לא מבטל שום דמוקרטיה(ממתי אסור לבטל חוקי יסוד ברוב מיוחד?)

ובנימה אופטימית זאת, ברוך שפטרנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני מניח שאתה יודע שחוקי יסוד קיימים פחות או יותר במתכונת הבריטית משום שאין לנו חוקה.

אי אפשר לעשות מה שרוצים עם החוקים האלה, לכן הם נקראים חוקי יסוד.

אם היה לי עכשיו יותר זמן אולי הייתי עובד איתך אחד אחד.

אבל אני באמת חייב לזוז... אתה יודע, יש לי עוד דברים לעשות.

יש עוד דברים מעבר לדמוקרטיה, כי דמוקרטיה לבדה בלי שום בלמים, זאת התאבדות, אני חושב שאתה מבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו נגיד עוד 20 שנה שדתיים הקיצונים יהיה רוב בארץ (הסטטיסטיקות מראות שזה נכון). אז הם יוכלו לחוקק חוק שלכול מי שאינו דתי נשללת האזרחות. אין לי כוח לפרט על זה אבל אם תחשב טוב תראה שקיימת אנלוגיה חזקה בין המצב שכתבתי לבין המצב כיום.

קיימים מספר חוקים משאפשרים למדינה לשלול את אזרחות מאדם ולמנוע ממנו זכויות יסוד מסויימות. החוקים האלא הם כמעט זהים בכל מדינה דמוקרטית בעולם והסיבה היא כי זה הדבר היחדי שעובד. לשנות אותם יגרום למצב שאך אחד לא יכול לחזות והוא כנראה לא יגמר טוב.

ונסיים בציטוט: "דמוקרטיה זוהי צורת המשטר ההגרועה ביותר מלבד כך השאר" (וינסטון צ'רצ'יל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו נגיד עוד 20 שנה שדתיים הקיצונים יהיה רוב בארץ (הסטטיסטיקות מראות שזה נכון). אז הם יוכלו לחוקק חוק שלכול מי שאינו דתי נשללת האזרחות. אין לי כוח לפרט על זה אבל אם תחשב טוב תראה שקיימת אנלוגיה חזקה בין המצב שכתבתי לבין המצב כיום.

תחשבו נגיד עוד 20 שנה שהמוסלמים הקיצונים יהיה רוב בארץ (הסטטיסטיקות מראות שזה נכון). אז הם יוכלו לחוקק חוק שלכול מי שאינו מוסלמי נשללת האזרחות. אין לי כוח לפרט על זה אבל אם תחשב טוב תראה שקיימת אנלוגיה חזקה בין המצב שכתבתי לבין המצב כיום.

---------

ואתם חייבים להפסיק לקפוץ עם ה"חרדים! חרדים!" שלכם כל פעם בתור התשובה שלכם בויכוחים.. זה פתטי.

בפעם המיליון, גורלם של החרדים שעושקים את המדינה צריך להיות שווה לגורלם של הערבים שעושים כך. וזו גם בדיוק הסיבה שאין פה שום גזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתנחם בזה שהערבים לא משרתים בצבא ולכן במקרה של הפכיה פוליטית ערבית ממילא הצבא יכבוש את השלטון בהפיכה צבאית.

שקטה או לא שקטה... מלחמת אזרחים שכזאתי גם יכולה ליצור מצב דומה למלחמת העצמאות בו הערבים יגורשו/יברחו למדינות אחרות.

טוב, עכשיו בצורה יותר רצינית:

א. הערכות לגבי 2020 רחוקות מהמציאות - הם כוללות את ערבי יהודה ושומרון שאינם בעלי זכות בחירה ובונסף כוללת ספירה שגויה בכמליון וחצי פלסטינים וקצב גידול שאינו משקף את המציאות. הערכות יותר מלומדות מציבעות על כך שיהיה רוב יהודי יציב וגודל בארץ ישראל בתוך הקוו הירוק ואף אם נכלול את יו"ש.

בנוסף כל האתרים/האנשים/תנועות פוליטיות שמצביעות על הבעיה הדמוגרפית מתבססות על התוני המוטעים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיה הפלסטינאית - שהוכחו כמוטעים במחקר שציין בדיוק מאילו גורמים נובעים ההפרשים בספירה בין 3.8 מיליון פלסטינים באיו"ש כפי שטוען הלס"פ לבין 2.4 במציאות.

כמו כן המחקר חוזה שהרוב היהודי ישמר ואף יגדל. http://www.passig.com/pic/2PalestinianDemographyBottomLineH.htm

לא מצאתי חולק על המחקר או נתונים אחרים בכלל פרט לנתוני הלס"פ והמחקר הנתון. אך מצויין במחקר כי:

נתוני הלמס"פ מנוגדים לחלוטין לנתוני משרד הבריאות הפלסטיני, לממצאי ועדות הבחירות הפלסטיניות מ-1996 ו-2004, לנתונים ירדנים, לנתוני מדינות ערב והאיסלם, לנתוני העולם השלישי, לנתוני ותחזיות הלמ"ס ולשיטת ה-TREND IMPACT ANALYSIS , המשקללת את השפעתם של גורמים בלתי צפויים (מלחמה, טרור, תהליכי שלום, עליה וירידה במחירי הנפט, כלכלת מדינות שכנות , וכו') על הדמוגרפיה.

ב. לפני ששוללים אזרחות אפשר לעשות עוד כמה דברים: לעודד עליה קלטה למעלה מיליון עולים מחבר העמים בין שנת 90 ל 2003. (300,000 לא יהודים אומנם). נכון שגל כזה לא יחזור על עצמו מן הסתם. אבל עידוד קצב העלייה על ידי תקצוב משמעותי של מפעלי עליה שונים יכול לבטל את ההבדלים בקצב הגידול הטבעי באוכלוסיה.

ג. אפשר לקלוט מהגרים. אפשר ליצור מסלול לקליטת מהגרים. היא מדינה פופלארית מאוד למהגרים ואם יהיה מסלול שיסדיר קליטה של מהגרים שיכלול גיור מבחני קבלת אזרחות וקידום הקליטה במדינה זה יכול לתרום הרבה למאזן הדמוגרפי. כמובן לא צריך לקבל כל אחד - אותו דבר נעשה במדינות כמו ארה"ב בו צריך לעבור מבחנים מחמירים כדי לקבל אזרחות - בין השאר בתולדות ארה"ב הממשל והדמורקטיה...

גם אם זה לא יהיה אופטימלי - זה יקטין את החלק היחסי של הערבים באוכלוסיה.

ד. כל הסכם שלום שיצור מדינה פלסטינית או התנתקות חד צדדית תפריד אותנו מערבי יו"ש. לצערנו היא כנראה לא תעודד מעבר של ערבי לשם כי... מה לעשות התנאים פה יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טיפה מפחיד כאשר פאשיסט לייט כמו ליברמן מחזק את כוחו של ראש הממשלה מבחינת החוק ובו בעת כמעט מכפיל את זמן כהונתו.

הכיוון של החוק טוב, אבל יש בו הרבה סכנות לדמוקרטיה.

הוא מתכנן בתוך 7 שנים להשתלט על המדינה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...