פיתון 5 הטוב יותר האומנם? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיתון 5 הטוב יותר האומנם?

Classified

Recommended Posts

בזמן האחרון כולם בפורום קיבלו מקצוע אני רואה....

חלק חזרו בזמן והצטרפו לצוות הפיתוח של פיתון 5 ועכשיו הם מלמדים אותנו, חלק נהיו אנשי בעלי גישה למידע מסווג, חלק פיזיקאים שחוקרים את תולדות היקום.... נחמד ביותר.......

*אני קיבלתי את המקצוע של להדביק פה תלונה על כל אהבל שקופץ עם שטות חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממ ד"א כל מה שאתם יודעים על שיא של היום לא נכון!!!! מסתירים מאיתנו הרבה דברים ושיפורים כדי שלא יהיה לנו יותר מדי מידע על הארץ ועל הנשקים של היום וגם על סוגי ואפילו נגנים (כן נישמע מאוד מטופש, אני יודע, אבל זה נכון), יש כל כך הרבה דברים שמסתירים מאיתנו שרוב הסיכויים שאנחנו ממש מיושנים בנוגע להכל (איזה 10 שנים דילאי לפחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק

אבל היום לא נראה לי שזה בדיוק ככה

למרות שיש אין ספור דוגמאות למוצרים, שקיימים עשרות שנים בשוק ונכנסו לא מזמן,

כנוו המצלמה דיגטאלית, שהחביאו את קיומה כדי למכור סרטי צילום

נגן המיני דיסק, שהומצא לפני הקופקט דיסק, אבל נותן אפשרות להעתקת דיסקים...

טמפור,מי שמכיר שהומצא לפני עשרות שנים ע"י נאסה ונכנס לא מזמן לשוק

אומרים שכל השירותי ביון, משתמשים בטכנולוגיה שמקדימה את השוק ב 10 שנים!, וזה לא סתם המצאה או משפט של איזה

מתלהב.

אבל היום הכל יותר פתוח, ויש המון שוק פרטי וחברות סטארט-אפ, כך שלא חושב שזה אותו מצב היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתון 5 הוא לטווח קצר, טווח כזה שאתה עוד יכול לראות את מטוס האוייב מולך הטיל שאתה הצגת הוא לטווח בינוני בגלל זה הנתונים שלהם שונים. תחשוב שאם הייתי יורה את הפיתון 5 בטווח הקצר הזה במהירות שהוא טס הסיכוי שהוא היה פוגע היה קטן יותר. וזה שיש להם אותה מערכת שיוט לא אומר שיש להם אותם ביצועים.

שים לב- 11קילו חומר נפץ לעומת 12 קילו. הפיתון טס לאט יותר למרחק קצר יותר מה שאומר שהוא יותר קטן ועם פחות דלק עליו הטיל שהצגת טס רחוק יותר במהירות גבוהה יותר ז"א שהוא יותר גדול עם יותר דלק עליו מה שאומר שהפיתון 5 שוקל פחות ויותר קל לתמרות. בפעם הבאה שאתה משווה בין טילים תדאג שהם יהיו באותה קטגוריה מאוד ספציפית (לא א"א)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר הטיל הטוב ביותר(כי הטיל הטוב ביותר משמע הטיל המושלם,סמנטיקה),

בכל אופן, יש כזה דבר הטיל המשתלם ביותר

ולכן הכותרת שלך צריכה להיות , "פיתון 5 , הטיל ה-א"א המשתלם ביותר לטווח XXX , במחיר-XXX, לנשיאה ע"י מטוסי XXX וכו'.

ושוב, לא להשוואה עם ה MICA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא טס במהירות 2.5 מאך עד ל20 ק"מ ראש נפץ 11 ק"ג בעוד שטיל כמו mica טס במהירות 4 מאך לטווח 50 ק"מ ראש נפץ 12 ק"ג.לשני הטילים יש אותה מערכת הנחייה ואותם ביצועים אווירודינאמים.

פיתון 5 הטוב יותר? מסתבר שלא

הפיתון 5 טס במהירות של 5 מאך ולא 2.5 מאך. החיישן שלו מתוחכם יותר מאשר זה של ה- MICA. עד כמה שאפשר לשפוט, לטווחים קצרים הוא הטיל הטוב ביותר שקיים כרגע. לראייה, חיל האוויר החליט לרכוש אותו למרות שיכול היה לרכוש טילי סיידוויינדר אמריקראים בלי לבזבז את התקציב השקלי שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור שם איתך כסף שהפיתון 5 אוכל אותו בטווח קצר ואחרי שרואים את הפרסות שהוא דופק מבינים כמה קשה לברוח ממנו.

גם mica מסוגל לזה.

הפיתון 5 טס במהירות של 5 מאך ולא 2.5 מאך. החיישן שלו מתוחכם יותר מאשר זה של ה- MICA. עד כמה שאפשר לשפוט, לטווחים קצרים הוא הטיל הטוב ביותר שקיים כרגע. לראייה, חיל האוויר החליט לרכוש אותו למרות שיכול היה לרכוש טילי סיידוויינדר אמריקראים בלי לבזבז את התקציב השקלי שלו.

רוב המקורות אומרים 2.5 חלקם אומרים 4 לא ראיתי אפילו לו אחד שטען 5.החיישן שלו לא מתוחכם יותר משלmica.לראייה שלך שמעת פעם על תמיכה בחברות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, לחצתי על המקש הלא נכון. המהירות הנכונה היא מאך 4.

תמיכה בחברות? אתה מתכוון שצה"ל קונה נשק מתוצרת כדי לתמוך בחברות ישראליות? אם כן, אתה טועה. אם אפשר לקנות את זה בארה"ב מכספי הסיוע, צה"ל מעדיף לקנות בחו"ל. קח למשל את טילי הפופאי: ישראלי, אבל צה"ל קונה אותם מלוקהיד מרטין ולא מרפא"ל.

ובנוגע לחיישן, על סמך מה אתה קובע שהם משתמשים באותה מערכת הנחייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא אחת לא אומרת שכל המקרים כאלו.המדינה מנסה לתמוך בחברות ככל הניתן גם אם לא ברצף חוזים אז בכמה לפחות.קח לדוגמא נגמשים,גיפים,הדבור ואף טנקים.

אני קובע על סמך מידע שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...