NEVERWINTER NIGHTS2 GOES GOLD.. - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NEVERWINTER NIGHTS2 GOES GOLD..

rikus

Recommended Posts

^^

תזכור שיש משאבים מוגבלים לפרוייקט, וצריך לחלק אותם בהתאם.

בכל מקרה, נחכה ונראה את המשחק עצמו.

אף פעם לא שיחקתי את הראשון, ולא שמעתי עליו דברים טובים אז אני לא באמת מצפה למשהו מיוחד מהשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שNWN לעולם לא יהיה טוב כמו baldurs gates כי העלילה שם הייתה פשוט מעניינת חלק גדול מזה שהייתי מרותק למשחק הזה היה עלילה מושכת בעוד בNWN דפקו איזה סיפור עלוב עם משחקיות מסורבלת ובלי הדבר הכי יפה בBG וזה החבורה והיכולות המיוחדות של כל אחד מהם או האופי והסמול טוקס בחבורה... אני את BG אהבתי מאוד את הראשון והשני גמרתי את התוספת של השני לא סיימתי כי זה כבר פשוט לא היה מעניין.

במשחקים האלה הגראפיקה זה ממש לא העניין המרכזי אלה העלילה ואם הם לא הולכים טוב ביחד המשחק פשוט חרא כי בBG לאף אחד לא הפריע הגראפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מזכירים את ... אבל אף פעם לא היה לי כוח להתקין אותו... :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

אין לי מושג, לא ראיתי ולא שיחקתי בדיאבלו... :s05: :s05:

אני יודע שבNWN היוצרים לא נתנו בשום שלב של המשחק הרגשה שהצלחת להשיג משו!!! :nixweiss: ולוקח הרבה מאוד זמן עד שאתה יוצא מהטירה, ומתחיל להיות מישו רציני... מייאש.. ארוך מידי, מרוח כזה...

הרבה דמויות סרק, שלא אומרות שום דבר מהותי... הרבה לקרוא, ואתה לא יכול לא לקרוא!!!!!!!!! הרבה קווסטים צדדים שהם ארוכים וחסרי טעם...

קיצר כמו שכבר אמרתי, יש הרבה מה לתקן... יש לי תחושה שהפעם תוקן! =))

נזכרתי, היה עוד תוספת, .. =)forgoten realms

תגיד על מה לעזאזל אתה מדבר?

בNWN הראשון היו חמישה פרקים שונים (אחד Tutorial אבל ארבעה משחק),תתקין את המשחק ותסתכל.

בNWN:Shadows Of The UnderTide היו שני פרקים, שוב, תתקין ותראה.

אני לא זוכר כמה בדיוק היה Hords Of The UnderDark אבל היו שם לפחות שניים אם לא שלושה.

לכל משחק והרחבה היו כמה פרקים, ובטח שבטח שנתנו לך הרגשת הצלחה בסיום כל פרק.

לדעתי המשחק היה בין הטובים ביותר שיצא לי לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני חרשתי על דיאבלו כמו פסיכי שהוא יצא, וגם על 2 וגם על ההרחבה עד שיצא לי מכל החורים, אבל..זה לא RPG כמו שסגרנו את העניין...הלאה...

NWN הוא ניסיון ל BALDUR'S GATE ב 3D שיצא לדעתי כושל במיוחד בגלל שה NPC שמצטרפים אליך לא אינטראקטיבים, אבל הקרבות מול הקוסמים כמעט כמו ב BALDUR'S GATE שהם בין הקרבות הכי מעניינים והכי כייפים ששיחקתי ב D&D.

מצטט בשביל אמת,

בכלל לטעמי מאז שהתחילו לעשות משחקי תפקידים בתלת מימד האיכות ירדה פלאים. אין ברירה אלא לשחק בקלאסיקות כמו Baldur's gate2 ו fallout2 כי המשחקים של היום פשוט לא מתקרבים לקרסוליים של הישנים. משחקים כמו oblivion או gothic 3 אומנם מפציצים בגרפיקה אבל נכשלים בתחומים שאמורים להיות הכי חשובים במשחקי תפקידים שהם דמויות, עלילה ואווירה שמנתקות את השחקן מהעולם האמיתי ובולעות אותו בעולם המשחק.

לגבי דיאבלו, אין ספק שהמשחק מצויין אבל אין ממש מקום להשוואה לnwn בגלל שהוא לא ממש משחק תפקידים באמת אלא משהו טיפה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gothic 3 אומנם מפציצים בגרפיקה אבל נכשלים בתחומים שאמורים להיות הכי חשובים במשחקי תפקידים שהם פיתוח דמויות, עלילה ואווירה שמנתקות את השחקן מהעולם האמיתי ובולעות אותו בעולם המשחק.

תעצור שם.

כנראה שמעולם לא שיחקת גוטיק.

גוטיק זה המשחקים היחידים שבאמת מתקרבים לFALLOUT והם יותר טובים מהמשחקים של ...שווה לנסות לפני(לפחות את גוטיק 1 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטט בשביל אמת,

בכלל לטעמי מאז שהתחילו לעשות משחקי תפקידים בתלת מימד האיכות ירדה פלאים. אין ברירה אלא לשחק בקלאסיקות כמו Baldur's gate2 ו fallout2 כי המשחקים של היום פשוט לא מתקרבים לקרסוליים של הישנים. משחקים כמו oblivion או gothic 3 אומנם מפציצים בגרפיקה אבל נכשלים בתחומים שאמורים להיות הכי חשובים במשחקי תפקידים שהם דמויות, עלילה ואווירה שמנתקות את השחקן מהעולם האמיתי ובולעות אותו בעולם המשחק.

אולי זה בגלל שמאז המשחקים הקלאסיים, יש יותר מדי דמיון בעלילות הפנטזיה שמאפיינות כ"כ את הז'אנר. בזמני BG ז'אנר הפנטזיה לא היה כ"כ "חרוש", היה עדיין טרי, ומאז זה נראה שיש יותר מדי אלמנטים שחוזרים על עצמם בעלילות, בדיאלוגים, אפילו באופי של ה NPCs שאתה פוגש.

וגם במשחקי RTS מבוססי פנטזיה, כולם נראים כמו חיקוי של warcraft..

וההרפתקאות המקוריות של NWN היו בכלל גרועות. בלי שום טיפת מקוריות. (אולי קצת easter eggs עם איזכורים לגיבורים שליוו את Drizzt Do'Urden, וזהו.)

אז אם נהיה יותר ספציפיים לגבי הירידה באיכות, אני חושב שהכל מסתכם בעלילות שחוזרות על עצמן..

שורה תחתונה - צריך להמציא מחדש את משחקי ה RPG מבוססי הפנטזיה. לא נראה לי ש NWN2 יעשה את העבודה, אבל כנראה המודים שיעשו עם ה Toolset החדש יפצו על כך, כמו ב NWN הראשון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...