NEVERWINTER NIGHTS2 GOES GOLD.. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NEVERWINTER NIGHTS2 GOES GOLD..

rikus

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת היא שבכלל לא שיחקתי בראשון, אבל אני זוכר איך חבר שלי התלהב וציפה לו לפני שהוא יצא וכמעט כל יום הוא היה מספר לי על המשחק ואיזה נפלא הוא יהיה ואז אחרי שהוא יצא פתאום הוא לא רצה לדבר עליו. :-X :lol: :lol: (אחרי שאמרתי לו מראש שזה לא יהיה כזה טוב כמו שהוא מבלבל לי במוח)

אני דווקא רוצה לנסות את השני, אם הוא יעבוד אצלי זה סיפור אחר. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שבכלל לא שיחקתי בראשון, אבל אני זוכר איך חבר שלי התלהב וציפה לו לפני שהוא יצא וכמעט כל יום הוא היה מספר לי על המשחק ואיזה נפלא הוא יהיה ואז אחרי שהוא יצא פתאום הוא לא רצה לדבר עליו. :-X :lol: :lol: (אחרי שאמרתי לו מראש שזה לא יהיה כזה טוב כמו שהוא מבלבל לי במוח)

אני דווקא רוצה לנסות את השני, אם הוא יעבוד אצלי זה סיפור אחר. :-\

אם יש לך מחשב מה-10 שנים האחרונות,אז הוא יריץ את המשחק

המנוע הגראפי לא מרשים,במילה עדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בכל NWN שהיו... אף פעם לא סיימתי.. מייאש כזה... אין חלוקה לפרקים וזה נראה אינסופי.. יש שם מה לשפר, אבל יש שם הרבה דברים טובים, פשוט היישום די גרוע... לפי התמונות נדמה לי שהפעם יהיה שיפור גם בגרפיקה וגם בעלילה! :smile1:

נחכה ונראה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לממש חלוקה לפרקים... אלא שאתה משלים משו, מתחיל ומשלים... ושם הכל רציף כזה, אין לך קטע שאתה אומר לעצמך "וואלה סיימתי את הקטע הזה"...

never winter nights

never winter night's :shadows of undertide

never winter night's: Hordes of the Underdark

אחרי זה הפסקתי לעקוב אחרי NWN..

לא הבנתי כל כך, never winter nights 2 ו: never winter nights 2: gold זה 2 גירסאות שונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מזכירים את ... אבל אף פעם לא היה לי כוח להתקין אותו... :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:

אין לי מושג, לא ראיתי ולא שיחקתי בדיאבלו... :s05: :s05:

אני יודע שבNWN היוצרים לא נתנו בשום שלב של המשחק הרגשה שהצלחת להשיג משו!!! :nixweiss: ולוקח הרבה מאוד זמן עד שאתה יוצא מהטירה, ומתחיל להיות מישו רציני... מייאש.. ארוך מידי, מרוח כזה...

הרבה דמויות סרק, שלא אומרות שום דבר מהותי... הרבה לקרוא, ואתה לא יכול לא לקרוא!!!!!!!!! הרבה קווסטים צדדים שהם ארוכים וחסרי טעם...

קיצר כמו שכבר אמרתי, יש הרבה מה לתקן... יש לי תחושה שהפעם תוקן! =))

נזכרתי, היה עוד תוספת, .. =)forgoten realms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...