NEVERWINTER NIGHTS2 GOES GOLD.. - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NEVERWINTER NIGHTS2 GOES GOLD..

rikus

Recommended Posts

אני חושב ש NWN משחק מצויין - אולי לא כמו baldur's gate אבל עדיין יש בו שימוש מצויין במערכת של DnD, ופוטנציאל עצום, בזכות הקמפיינים שיצרו שחקנים אחרים ע"י ה Toolset (שחלקם מתעלים בהרבה על ה single player (הגרוע לדעתי) מכל הבחינות).

חוץ מזה, תהליך ההתעצמות של הדמות שלך במשחק הוא מורכב אבל מעולה, כשהמשחק מעודד אותך להתאמץ ו"לסחוט" מהדמות שלך את המקסימום שיש לה להציע, ויש המון המון אפשרויות מה לעשות עם הדמות ועם ה character class שלה. כמו שצריך ב RPG.

מה שמצחיק זה שה single player הוא חלק כ"כ קטן וחסר משמעות (וגרוע) ממה שיש למשחק להציע, ואתם שופטים אותו רק לפי זה וחבל.

ואיזו סיבה יש לזלזל במנוע הגראפי החדש של NWN 2? הוא נראה מצויין.

גם NWN הראשון כבר שיצא קבע כמה סטנדרטים בגרפיקה (כמו השימוש המדהים בתאורה דינאמית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם פאקינג לא שחקני תפקידים אמתיים, ממליצים על דיאבלו?! שונאים את NWN?!

מה לעזאזל?

אתם פה צריכים לסגור חורים בהשכלה, אתם לא פאקינג שיחקתם ב-PS:T!!!!

מה הקשר?

NWN זה משחק חרא.

דיאבלו זה משחק מצוין,ואני לא מחשיב אותו כמשחק RPG אמיתי...

דרך אגב-בזמנו,כשהמשחק יצא,קראתי ביקורות עליו וממש רציתי לשחק בו

מכיוון ולא ידעתי מה זה ווארז אז,מעולם לא יצא לי לגעת בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני חרשתי על דיאבלו כמו פסיכי שהוא יצא, וגם על 2 וגם על ההרחבה עד שיצא לי מכל החורים, אבל..זה לא RPG כמו שסגרנו את העניין...הלאה...

NWN הוא ניסיון ל BALDUR'S GATE ב 3D שיצא לדעתי כושל במיוחד בגלל שה NPC שמצטרפים אליך לא אינטראקטיבים, אבל הקרבות מול הקוסמים כמעט כמו ב BALDUR'S GATE שהם בין הקרבות הכי מעניינים והכי כייפים ששיחקתי ב D&D..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנפילה של NWN היא ב single player הרגיל, אבל מישהו שיחק במודים המעולים שנעשו ב Aurora Toolset? זה מצחיק שמעריצי המשחק למעשה יצרו מודים שמתעלים על המשחק המקורי בעשרות מונים, פשוט מעולים, הרפתקאות ארוכות, לא לינאריות, עם NPCs כמו שצריך. ובגלל שיש לא מעט כאלה להורדה יוצא שמקבלים אורך חיים פשוט עצום למשחק הזה.

אם היה רק את ה single player המקורי לשחק בו אז גם אני הייתי מרגיש את האכזבה שרובכם כאן מרגישים מ NWN, אבל המודים הרבה יותר ממפצים והופכים את המשחק ליותר טוב אפילו מ baldur's gate.

מדובר בלא מעט הרפתקאות לא לינאריות של 100 - 200 שעות משחק כל אחת, מתאימות לדרגות שונות של דמויות, עם ריבוי henchmen - זה מה שבאמת עושה את NWN למשחק טוב מאוד, שאפשר להנות ממנו חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מאוד מעניין... אבל אף פעם לא שמעתי על זה... :nixweiss:

אני לא אוהב משחקי גוטיקה, כמו ה PS:T שאמרו פה, וראיתי טיפה מדיאבלו... הוא גם כזה.. לא ממש בטעם שלי, לעומתו NWN ממש לא גוטי.. :nixweiss:

אבל זה עניין של טעם, אבל תסכימו שהגרפיקה ב NWN מטורפת! :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מתלהב מהדרישות מערכת.

תראו את OBLIVION או gothic 3 שפשוט אוכלים את המחשבים הכי חדשים בלי בעיה, ופתאום מגיע NVN2 עם דרישות נמוכות הרבה יותר, ואני דווקא רואה בזה שני יתרונות:

1. אולי השקיעו יותר זמן במשחק מאשר בגרפיקה.

2. הרבה יותר אנשים יוכלו לשחק אותו, ויספיק מחשב מהשנה האחרונה (כנראה) ע"מ להריץ את המשחק על הגדרות מקסימליות בלי לקרטע - וזה בכלל יהיה תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מתלהב מהדרישות מערכת.

תראו את OBLIVION או gothic 3 שפשוט אוכלים את המחשבים הכי חדשים בלי בעיה, ופתאום מגיע NVN2 עם דרישות נמוכות הרבה יותר, ואני דווקא רואה בזה שני יתרונות:

1. אולי השקיעו יותר זמן במשחק מאשר בגרפיקה.

2. הרבה יותר אנשים יוכלו לשחק אותו, ויספיק מחשב מהשנה האחרונה (כנראה) ע"מ להריץ את המשחק על הגדרות מקסימליות בלי לקרטע - וזה בכלל יהיה תענוג.

אתה יכול לרדת מהתאוריות החיוביות שלך

עוד בימים העליזים של כשהמשחק הוצג שם,כל העיתונאים התלוננו על גראפיקה בינונית ומכוערת למדי.

והתמונות שהופצו ממש לא ממצות את הגראפיקה האמיתית של המשחק.

ולא,בימים שכאלה כשיש משחק עם גראפיקה לא מושקעת,זה לא אומר שהשקיעו במשחק יותר מאשר בגראפיקה,זה פשוט אומר שלא השקיעו בגראפיקה [הרי מן הסתם האנשים שעובדים על המנוע הגראפי והעיצוב הם לא האנשים שעושים את המשחק בפועל]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...