sempron חדש לתושבת AM2 מול prescott 1MB לתושבת 478 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sempron חדש לתושבת AM2 מול prescott 1MB לתושבת 478

reggaewithdoli

Recommended Posts

שלום לכולם,

מכרתי לא ממזמן את המחשב שלי שכלל את המעבד Prescott 3Ghz 1Mb 800fsb

אני מחפש לקנות מחשב חדש במחיר נמוך אך בתקווה שלפחות יעלה על ביצועי המחשב הקודם....

התעניינתי במפרטים המומלצים ושם בכמה מקומות ממליצים על sempron *manila* 2800 64bit לתושבת AM2.

זה אכן נראה פתרון זול אבל האם הוא יהיה שדרוג טוב או שאני קונה מעבד איטי יותר וכדאי לי פשוט לחשוב על פתרון אחר?

בדקתי בtomshardware אבל לא מופיעים שם מעבדי הסמפרון (גם לא סלרונים למיניהם)... איך אני יכול להשוות?

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אתלון 64 3500+ שעולה 528 שקל

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=ADA3500CNBOX&cart=11610765271060202〈=heb

יחד עם שאר החלקים זה יוצא בערך 3000 שקל (ללא מערכת הפעלה, מסך, מקלדת עכבר), 1 ג"ב , כרטיס מסך מוכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ..עניין מסובך להסברה....ברשותי זכרון 1GB 667 Twinmos,צורב DVD,כונן קשיח 80GB S-ata ,מארז וספק כח מעפן של המערכת הקודמת שלי...

מכירה של החלקים השאירה לי 550 ש"ח אחרי קניית הזכרון...

במערכת הקודמת היה לי את הפרסקוט המדובר 1Ghz 800fsb לתושבת 478 ולוח neo V-2 865pe-msi.

בסה"כ הייתי רוצה מערכת מעודכנת וחדישה שתרוץ לפחות מהר יותר מהקודמת...לכן חשבתי על לוח כמוצע במפרטים -שיוכל להריץ זכרונות 2 667 ,בעל כ. קול 7.1 סביר,וכ. מהיר וחריץ PCI-E.

את הלוח שישן+מעבד+קרור גנרי מכרתי ב750 ש"ח...

ולכן ניסיתי בהתחלה לחשוב על קניית לוח+מעבד במחיר דומה לשזה שמכרתי על מנת שלא אשקיע כסף נוסף...כל עוד אני לא יורד ברמה....

אבל עד כה נראה שסמפרון ב300 ש"ח זה ביזבוז כסף-לא ישפר את המערכת הקודמת+יהווה צבר בקבוק בעתיד אם אני קונה כ. מסך 7600gs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עם ת'רד נוסף במפרטים,התחלתי אולי לגבש החלטה לגבי המפרט שאני קונה...

אבל עדיין אין לי תשובה ברורה אם הסמפרון 2800 לAM2 יתן ביצועים טובים יותר מהפרסקוט הישן או לא.

מישהו אולי מכיר טבלאות ביצועים שיוכלו לעזור? לא מצאתי ברשת....

הבנתי גם שאולי כדאי לעשות oc לסמפרון כדי שאכן הביצועים יעלו...קרור AC 64 יספיק(הייתי רוצה פעולה שקטה).

לליאור-אני מבין שאתה איש של סמפרונים יש לכך סיבה? הוא Oc טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין אין לי תשובה ברורה אם הסמפרון 2800 לAM2 יתן ביצועים טובים יותר מהפרסקוט הישן או לא.

הSEMPRON 2800 AM2 יתן בערך אותם ביצועים כמו סמפרון 2800-3000 בסוקט 754

תשווה פה

http://www.behardware.com/articles/607-1/a-survey-of-40-intel-and-amd-processors.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו תודה,סוף סוף טבלאת השוואות חד משמעית :yelclap:

טוב אז באמת נראה לי כבר עדיף ללכת על ה805 D עם ביג טייפון ישן וטוב...

השאלה עכשיו היא אז איזה יהיה הכי זול ומתאים לOC.

המועמדים כרגע הם:

1. 300 שח - -81

2.GA8N775 - בערך 473 שח.

כמובן הייתי מעדיף זול יותר..אני לא מחפש oc מטורף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לגבי הסמפרון AM2 לי יש סמפרון 754 אחרי OVERCLOCKING מסיבי מ1600 מגהרץ ל2400 ולכל אילו שמזלזלים בסמפרון זאתי בושה!!! תדעו לכם אחרי הOC שעשיתי לו הוא עוקף בביצועים את הAMD ATHLON 3200 והוא ברמה של 3500+ ואני לא מגזים בכלל באריטמתי הוא עוקף אפילו מגוון מעבדים מסדרת הפנטיום 4 מהדגמים הדגולים, הוא ההמשך המצליח לDURON של ב1999.

עכשיו היום לא כדאי לקנות מעבדי חדי ליבה אך אם תקציבך עד 500-600 הייתי ממליץ לך ATHLON 3500+AM2 הוא מעבד מצוין ויספיק לכל משחק שאתה רוצה להפעיל(להוציא תלות בכרטיס מסך) או אם יש לך 850 קנה 64 X2 3800+ :):yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...