בעיה ביצירת partitin להרדיסק חדש WD 250GB IDE - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ביצירת partitin להרדיסק חדש WD 250GB IDE

yanme

Recommended Posts

היום קניתי את ההרדיסק חיברתי אותו למחשב על parimary slave הכל טוב ויפה הביוס קורא אותו הווינדוס קורא אותו

אני נכנס לפרטישן מגי'ק הוא מראה לי את ההרדיסק בסימון צהוב dynamic disk לוחץ בצד creat new partition

שואל אותי על איזה הרדיסק ליצור מחיצה אני מסמן לו את החדש ואז הוא נותן לי הודעה מוזרה

"the selected disk contains one or more partitions wich cannot be moved to complete this task use the oporations menu rathar then a wizard"

מה לא ניסיתי בתוכנה לא הצלחתי ליצור מחיצה חדשה בהרדיסק אני משתגע כבר, אם מישהו יוכל לעזור לי אני או להסביר לי איך ליצור מחיצה אחת של 50 ראשית שבה תהיה מערכת ההפעלה ועוד 2 מחיצות שכל אחת של 100 ב NTFS כמובן אני יודה לו מאוד ...

ד"א ההארדיסק חדש מהשקית וואקום אין מצב שעשו עליו מחיצות או משו כזה.

בתודה מראש יניב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי ב disk managment של אבל אני מעדיף לעשות שתי מחיצות למקרה שצריך לפרמט את המחשב שיהיה אפשר לעשות גיבוי לחלק מהדברים

וגם שאני מפרמט תהרדיסק שיקח פחות זמן כי מהירות של הפורמט תלויה בגודל של הדיסק.

ואח"כ שחזרתי ל PARTITION MAGIC זה עדיין מראה לי את ההרדיסק שלי על DYNAMIC DISK ואי אפשר לעשות איתו כלום כאילו התוכנה לא מזהה ולא יכולהה לעשות כלום איתו רק מזהה אותו ושהוא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בDISK MANAGMENT אתה יכול ליצור מספר מחיצות

PARTITION MAGIC (ושאר התוכנות בסגנון) לא יכולות לעבוד עם דיסק דינמי

תמחק את כל המחיצות (שוב) ותיצור חדשות (והפעם לא דינמיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שניה ...

זה הדיסק שעליו מותקנת מערכת ההפעלה ?

וממנה אתה מפעיל את ה PM ? או לחילופין את הDISK MANAGMENT ?

אם כן אני מציע לך לעבור לגירסא של PM שעובדת דרך BOOT CD ...

ככה שהיא עולה לפני המערכת הפעלה... זה פותר המון סיבוכים מיותרים

ודרך אגב איזה אם תעלה איזה תמונה של מה שאתה נתקע איתו ב DISK MANAGMENT זה מאוד יעזור ... (PRT SCR)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ככה זה נראה על הDISK MANAGMENT :

cm.jpg

ככה זה נראה על ה PM :

pm.jpg

ברגע שאני לוחץ על Creat new partition (מסומן באדום)

זה מראה לי את המסך הבא ואחרי שאני בוחר בהרדיסק ולוחץ NEXT זה מראה את ההודעה שמסומנת באדום:

pm1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...