לגבי מפרט של C2D מKSP - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי מפרט של C2D מKSP

jorgito

Recommended Posts

אני לא יודע אם זה שייך בדיוק לכאן אבל רציתי לדעת אם מישהו פה קנה את המחשב במבצע של KSP (אחד מהמפרטים של הקונרו לא משנה איזה) עם המארז HJA 291 וחיבר כרטיס מסך חזק (כמו 1900GT 7900GS וכו') אם היו לו בעיות כלשהן או שהכרטיס עובד חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה שייך בדיוק לכאן אבל רציתי לדעת אם מישהו פה קנה את המחשב במבצע של KSP (אחד מהמפרטים של הקונרו לא משנה איזה) עם המארז HJA 291 וחיבר כרטיס מסך חזק (כמו 1900GT 7900GS וכו') אם היו לו בעיות כלשהן או שהכרטיס עובד חלק?

לא הבנתי מה קשור המארז לכרטיס המסך?

אולי אתה מתכוון לספק שבא איתו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיות חומרה, מקום הת'רד בתמיכה טכנית.

KSP פשוט מכרו לך כרטיס מסך תובעני מבחינת הספק עם מארז שמגיע עם ספק גנרי שלא מצליח להרים את המחשב.

זה כנראה מקור הצרות שלך.

פעם הבאה תתייעץ לפני שאתה קונה, ולא להפך.

הועבר לתמיכה טכנית, אולי הם יצליחו להבין משהו שאני לא הבנתי, למרות שאני די בטוח שהבנתי נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי כמוך ד"ר..

הקשר הוא שהמארז בא עם ספק 400W "איכותי ביותר" וג'נרי לחלוטין שכמובן לא מצליח להחזיק את המפרט שלך...

הפיתרון הוא פשוט לקנות ספק נורמאלי שלא יסכן גם את המחשב שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להירגע... עוד לא חיברתי את הכרטיס מסך ושומדבר עדיין לא קרה... ולא ביקשתי חוות דעת על הספק כח הזה כי רובכם הגדול כאן קוטל ספקים ג'נריים לחלוטין בלי סיבה (לא כל ספק ג'נרי הוא אותו דבר - יש כאלה שבאמת נותנים הספק יציב של 500W כשכתוב עליהם 500W) השאלה שלי היתה אם מישהו חיבר כרטיס מסך כזה על הספק שבא עם המארז ואם היו לו בעיות כלשהן - לפני שאני רץ לקנות ספק חדש רק בשביל הכרטיס מסך. וזאת הסיבה גם ששמתי את הת'רד במפרטי מחשב או שאפשר אולי להעביר אותו לפורום תצוגה וגרפיקה?

ולכל שונאי הג'נרי כרגע הספק מחזיק מצויין רציתי רק לדעת אם מישהו ניסה אותו עם כ. מסך חזק זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...