Gothic 3 - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gothic 3 - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

• תגובות 327
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

so low that you will have to buy it

שיחקתי 5 דקות את המשחק בפה פעור על 6600GT במדיום רץ חלק, ואז הוא נתקע. :kopfpatsch:

באותו היום הגיע גם ה 1900XT 256 וכמובן שאין לי מעביר ל-6 פינים כדי לחבר אותו :yelclap: :yelclap: :yelclap:

אני פאןבוי מבחינתי שהמשחק ירוץ כמו עגלה, אני עדיין אהנה ממנו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני רק יכול להגיד שככל שממשיכים את המשחק הוא רק נהיה מהנה יותר..

נכון הגרפיקה לא בשמיים .. אבל לא ניתקלתי באף באג גרפי מאלה שצינתם עד כה ..

נקודה אחרת לרעת המשחק היא פיזיקה עלובה ברמות.. כאילו הם נישארו אם אותו מנוע מ גוטיק 1 או משהו דומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תענוג 3 שעות, פשוט כייפי, יש לי הרבה טענות כמו לדוגמא מה הם החליפו את הדיבוב של הגיבור הראשי ???הוא נשמע כמו איזה חנון עם משקפיים! ההוא נשמע כמו שון קנרי צעיר, וגם שאר הדמויות !! הדיבוב הקודם היה פי מאה יותר מוצלח. הקרבות עם החזירי בר הם דבר שאני נמנע ממנו כרגע, בנתיים הולך לא רע חוץ מהקטע שאני מעצבן את כולם כי אני אוהב לגנוב ואז אני מרביץ לכולם בעיר ואז אף אחד לא מדבר איתי...לוזרים..

אקיצר אני נהנה מאוד, יש קירטועים באמת, אבל אני יודע למה ואין לי מה לעשות נגד זה, עד שהמשחק יצא בארץ העולם השלישי שלנו ואז זה ירוץ כמו בנאדם, עוד איזה חצי ג'יגה, נורמלי, טוב בכלל לא שיעממתי אתכם...

ווהוו גוטיק 3!!!!

אין על המשחקים האלה!!!

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק על הפנים :( לדעתי GOTHIC 2 היה בין המשחקים היותר טובים של התקופה, וממש היה לי קשה עם הבזיון שנקרא GOTHIC 3. אני לא מתייחס לבאגים (שיש מיליונים מהם) וגם לא לגרפיקה (מדהימה) אלה לGAMEPLAY שזה הדבר הכי חשוב לי. קודם כל הם מימשו SCALING שזה לדעתי אסון. אומנם לא באותה מידה כמו אובליביון ששם שודדי דרכים מציודים ברמה שמאפשרת להם לחיות כמו נסיכים (מה הם צריכים לשדוד? שימכרו את הציוד שלהם והם יהיו עשירים!). בגותיק הציוד לא משתנה אבל הרמה של האויב כן. ברמה 1 הייתי אלוף הזירה והרגתי טרול שחור (שהוא נחשב בין היצורים הכי חזקים). אין שום אדם או אורק שאתה לא יכול להרוג בקלות ללא קשר לרמה שלך (פשוט תקליק המון על העכבר). חיות זה סיפור אחר. שיחקתי קוסם וברגע שקיבלתי MANA REGEN המשחק פחות או יותר נגמר. פשוט הלכתי מסביב והרגתי הכל בלי להאט בלי לישון בלי לנוח, 2-3 לחשים הורגים כל דבר במשחק ואתה יכול להמשיך להטיל לחשים עד מחר (אולי בתור לוחם זה קצת יותר מאוזן לא יודע).

אין שום אתגר במשחק הזה. אין שום BALANCE.

לדעתי הגדולה של היא היכולת שלהם לאיזון, אתה מתחזק ומרגיש את זה אבל עדיין יש לך אתגר. בגותיק אתה בכלל לא מרגיש שאתה מתחזק ואין לך אתגר בשום שלב של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששיחק כבר במשחק ויודע על חזירי הבר...

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=151663

חחח משהו קורע... למביני אנגלית :lol:

אגב הבנתי שהדרישות למשחק זה לא כל כך בכרטיסי המסך אלא בזיכרון... מישהו יכול לחזק את הטענה ש-2 ג'יגה יביאו למשחק חלק יותר מאשר כרטיס מסך חדשני? :bash:

(כשאני מדבר על חדשני אז מדובר בכרטיס 6600 לעומת 7900)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שום סיכוי ש 66GT גם לא עם 4GB יריץ את המשחק הזה על HIGH .. או לחלופין יתקרב לתוצאה של 79 כלשהו .

עבור HIGH צריך כרטיס חזק מעבד חזק (כפול ליבה ) והרבה !

המערכת שלי היא המינימום עבור HIGH עם פילטרים (AA X2 AF X8) ב12X10 .. הכרטיס מסך שלי כבר מבקש מחליף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@יונתן

תשמע כל מה שאתה אומר זה נכון, זה לא מאוזן בכלל, אני בכלל כועס מאוד שהם אפילו לא טרחו לעשות BETA טסט לכל המשחק לפני ששיחררו אותו, הדגמא הכי טובה לזה זה השמש שנכנסת למערה או שעוברת דרך הרים, זה פשוט מצביע על כך שהם לא עשו את זה כי זה דבר שמיד רואים אותו בשעות הראשונות של המשחק.

אני לא יודע מי אשם פה, קודם לא היה להם בכלל תאריך יציאה למשחק ואז פתאום החליטו שזה בתאריך ההוא של ספטמבר. טימטום להרוס דבר כזה ענק.

למרות כל מה שאמרת אני עדיין נהנה מהמשחק מאוד, אני בשלב 12, קרבות עדיין לא הכי קלים (במיוחד כאלו עם הרבה אנשים), אני המום מהגרפיקה בעיקר(לא מבין איך אנשים לא מתרשמים מכל הפרטים שיש במשחק, אולי היא לא הכי נקיה אבל היא הרבה יותר *חיה* ).

בקיצור אני חי עם זה בנתיים, עד שיצא המשחק בארץ ואז אני אתקין את הפאטצ' החדש שהוא מתקן את כל הבאגים הקשים(וגם הורס את האיזון עוד יותר אבל מגיע עוד פאטצ' בדרך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שיש 1GB רק ושם הגדרות על בינוני!!!

[glow=red,2,300]לי זה עובד כמעט חלק לגמרי על ה6600GT שלי![/glow]

עידכונים לגבי TWEAKING שמאוד עזרו לי לביצועים:

לשנות-

Render.MeshLoDQuality=UltraHigh

Render.AnimationLoDQuality=UltraHigh

Render.ImageLoDQuality=UltraHigh

ל-

Render.MeshLoDQuality=Normal

Render.AnimationLoDQuality=Normal

Render.ImageLoDQuality=Normal

והכי חשוב:

לשנות לזה-

Cache.SizeImage=128000000

Cache.SizeMesh=57000000

Cache.SizeSound=18000000

Cache.SizeMaterial=21000000

Cache.SizeCollisionMesh=16000000

Cache.SizeAnimation=30000000

Cache.SizeSpeedTree=10000000

...

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_Medium=128000000

ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_Medium=57000000

ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_Medium=18000000

ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_Medium=210000

ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_Medium=1 6000000

ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_Medium=30000 000

ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_Medium=10000 000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה פגז אחרי דווקא כי יש לי יותר כוח עיבוד להוסיף ואז אני מזיז סליידרים :).

(לא עובד לי הפרינט סקרין)

שאלה למי ששיחק:

הרגתי את כל האורקים במונטרה ואת שכירי החרב-לבד :( .

עשיתי את כל הקווסטים של המהפכה, דיברתי עם המרגל של העיר ועשיתי כל מה שהוא אמר, שהרגתי את ווארק הם לא עזרו לי המורדים הקקות עשיתי את הכל לבד וכל העבדים מתו בקרב...מישהו הצליח יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה פגז אחרי דווקא כי יש לי יותר כוח עיבוד להוסיף ואז אני מזיז סליידרים :).

(לא עובד לי הפרינט סקרין)

שאלה למי ששיחק:

הרגתי את כל האורקים במונטרה ואת שכירי החרב-לבד :( .

עשיתי את כל הקווסטים של המהפכה, דיברתי עם המרגל של העיר ועשיתי כל מה שהוא אמר, שהרגתי את ווארק הם לא עזרו לי המורדים הקקות עשיתי את הכל לבד וכל העבדים מתו בקרב...מישהו הצליח יותר טוב?

למה עשית את זה לבד?

אני בתהליכים... והצלחתי להרוג את האורקים ששומרים על העבדים בלי לעצבן את כל העיר :smile1: (נאלצתי להתחיל משחק חדש בגלל זה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...